Şimdi Ara

PlayStation Home 2015 Yılında Kapatılıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       2008'in Aralık ayından beri PlayStation 3 oyuncularının eğlenerek oynadığı PlayStation Home için üzücü bir haber paylaşıldı. Sony, PlayStation.blog üzerinden PlayStation Home'un 31 Mart 2015'den itibaren kapatılacağını duyurdu.

Oyun kapanana kadar Sony, oyunculara ücretsiz içerikler verecek. Bunun yanında 3 Aralık 2014'e kadar PlayStation Home için içerikler indirebileceksiniz. Son olarak Sony, "oyun endüstrisinin değişen ve yenilenen doğası gereği" PlayStation Home'a ödeme yapan oyunculara geri ödeme yapamayacağını söyledi. Firmanın PlayStation Home'u PlayStaiton 4'e getirme gibi bir planı olmadığını belirtelim.

• yavas yavas sony'te ipini cekiyor konsolun.
    belki PS4'te gelir..

"oyun endüstrisinin değişen ve yenilenen doğası gereği" ..birde tokat atmis.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bir ara girmiştim pek eğlenceli gelmedi.
  • PS3'e toptan desteği çekerse hiç şaşırmam.
  • gereksiz bişeydi zaten.

• Aslında desteği daha önceki güncellemelerle yavaşça kaldırmaya başlamıştı zaten.
    Hani ps3'ün içinde dünyanın uzaydan görünüşlü bir videosu gibi olan uygulama varya (adını unuttum) o uygulamaya gireyim bir dedim uygulama kalkmış.
    Ps3 menüde yok.
    Hay mübarek ne zaman kaldırdın?
    Tahminen 1 veya 2 sene önce sessizce uygulamanın işini bitirmişler.
    Zaten her yeni güncelleme gelince ps3 menüsü bir dolaşıyorum.
    Herşer yerindemi diye.
  • bilardo oynamak zevkliydi

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

yavas yavas sony'te ipini cekiyor konsolun.<br>belki PS4'te gelir..<br><br> "oyun endüstrisinin değişen ve yenilenen doğası gereği" ..birde tokat atmis.

PS3 çıktığı dönemin en iyi donanımına sahipti. Üst düzey PC'lerden daha iyiydi. Ama PS4 zamanın ötesine geçemedi. Yapsalar yapsalar aynı grafiğe ışıklandırma ekleyip 1080p 60fps PS4'e öyle çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

yavas yavas sony'te ipini cekiyor konsolun.<br>belki PS4'te gelir..<br><br> "oyun endüstrisinin değişen ve yenilenen doğası gereği" ..birde tokat atmis.

PS3 çıktığı dönemin en iyi donanımına sahipti. Üst düzey PC'lerden daha iyiydi. Ama PS4 zamanın ötesine geçemedi. Yapsalar yapsalar aynı grafiğe ışıklandırma ekleyip 1080p 60fps PS4'e öyle çıkar.

Kesinlikle hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geri para ödememe gerekçelerine bittim. adam gibi söyle vermiyoruz arkadaş de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.