Şimdi Ara

WLM 8.1 için kendi yaptığım Setup (Güncellendi v14.0.8117.416)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
15.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar 5 sene aradan sonra bu konuyu güncelleyeyim dedim. Bu seferki paketi ben yapmadım zira vaktim yok ,wincert'tan gececi_78 adlı arkadaş yapmıştır.

Windows Live Messenger 14.0.8117.416 (Türkçe)
    # Ek herhangi bir paket içermez.
    # Program Ekle Kaldırdan Kaldırılabilir.
    # Çoklu Msn Yaması yapıldı.
    # Kurulum sessiz gerçekleşecektir (Messenger.exe'ye tıkladıktan sonra masa üstünde kısa yol oluşacaktır)
    # Boyut 20.2 MB (kotalı arkadaşlar için paha biçilemez)
    # MD5=49A50132C297E5551DBD7E68FE1F4DDC

2006

Windows Live Messenger 8.1.0178 Türkçe.Yükledikten sonra patch yapmanıza gerek yoktur.Patchlenmesi gereken dosyaları patchleyip setup içine koydum , yani otomatik olarak patch'li yüklenecek.

Patch'in Özellikleri
    Genel özellikler
    *Birden fazla oturum açma
    *Ücretlendirme bilgi, menüsü kaldırıldı
    *Ne dinliyorum özelliğinde şarkı ve şarkısı isminin yeri değişti.(yani önce şarkıcının ismi yazacak daha sonra şarkının)
    *kişisel mesaj 500 karaktere çıkarıldı

Ana pencere seçeneklerinde değişenler

*Paylaşım klasörleri butonu kaldırıldı(hiç işe yaramayan bir özellik benim için)
    *Windows Live Today butonu kaldırıldı
    *Aşağıdaki reklam bantlarının kaldırıldı
    *Ana pencerde en alttaki web'de arama yapan arama çubuğu kaldırıldı
    *Reklam banner ları kaldırıldı

Konuşma penceresinde değişenler

*Her zaman üstte butonu eklendi(çok hoşuma gidiyor)
    *Dosya gönder butonu kaldırıldı
    *Ara butonu kaldırıldı
    *Donatı alın linkinin kaldırıldı
    *Ücretli servisler kaldırıldı.
    *Konuşma penceresinin en altında bir text reklamı var(link) o kalktı ve geriye kalan boşluk yani pencerenin alt kısmı kaldırıldı.Böylece pencerenin gereksiz yere büyük olması engellenmiş oluyor
    *Konuşma penceresindeki ara butonunu kaldırıldı
    *Konuşma penceresindeki paketler butonu kaldırıldı.
    *MD5=F10F115D15EE814ED662D9F850B5C144

Sırf patch yapmak için indirmeye değmez.Ama Windows Live Messenger baştan indirecekler için kullanışlı olabilir düşüncesiyle buraya koymuş bulunmaktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forshire -- 8 Ocak 2011; 16:04:39 >

• abicim gerçekten başarılı bi çalışma yapmışssın hemen indiriorum eline sağlık benim 7.5 kafayı yemiştii ii oldu bu
  • Teşekkür ederim,sizden bir ricam madem indiriyorsunuz denedikten sonra bana sonucu bildirebilirmisiniz.Hoş ben denemeden bu topic'i açmadım.Hatta bir arkadaşada denettim.Ama 2-3 kişi daha olumlu sonuç verirse içim rahat edecek.
  • süper paylaşımın için teşekkürler
  • birşey degil =)
  • arkadaşım yalnıs bilgisayarım içindeki paylaşım klasörü kalkmadı bende neden acaba ? kaldırıp kurdum yeniden ama yine sonuç aynı ???
  • 2 nedendir.
    1- o patchi yapamamışım demekki(sorun degil MSN stabil çalışsın onu yaparım)
    2- Patch yapılmıştır ama sizin sistemde daha önce Live messenger kurulmuştur ve bilgisayarım menüsünde o paylaşılanlar klasörü kalmıştır.Eğer böyle ise kaldırıp yükleyin baştan diyeceğim ama onuda yapmışsınız.Birde şuna bakmak gerekiyor,Yazılımı kaldırdıktan sonra acaba o klasör ordan gidiyormu?

Bu arada bu minik sorun dışında çalışıyor degilmi?Mesela iki kere tıkladığınızda msn ye 2 tane açılıyormu.

Not:programda sorun yoksa yaptığım diğer patchleride yazacağım.Çok uzun geldi hepsini yazmak.
  • yükledim kullanmaya başladım başarılı bir çalışma
  • diğer yaptığınız bütün değişimler gayet ii.. msn de de bi sorun yok...saten live messenger da genelde bi sorun yaşıordum ben.sistemi çok kasıordu çok geç açılıyordu...bu şu ana kadar oldukça başarılıı inş böle devam eder...ellerine sağlık...
  • Anladım o zaman sadece o özellik olmamış artık onuda bir dahakine eklerim.Şimdi yukarda patchin özelliklerini yazayım o zaman.
  • arkadaşım bi de çoklu msn de problem çıkarıorrrrr....
  • Bende hiç bir problem çıkarmıyor sizde ne gibi bir problem çıkardı?Şu anda iki adet hesabım açık ve hiç bir sorunum yok?
  • oo süper özelliklerini okudum ve hemen indirmeye başladım ellerine sağlık saol
  • Sağol yaa süper gerçekten.

• Sağol kardeş çok iyi düşünmüş eline sağlık
  • Birşey degil arkadaşlar siz sağolun.Birde winamp yapmaya çalışıyorum.Onuda içine enhancer,lyrics plug-in,msn ne dinliyorum özelliiği için yama ve bunun gibi şeyleri eklemeyi düşünüyorum.
  • Pc ne sağlık. şuan için sorun yok. winamp çalışmanıda bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

Pc ne sağlık. şuan için sorun yok. winamp çalışmanıda bekliyoruz

Sorun olmamasına çok sevindim
  • eline sağlık kardeşim
  • çok güzel gerçekten baya canımı sıkan şey wardı senin bu versiyonda hepsi gitmiş

bir kaç özellik olmadı ama formattan sonra direk senin msn i kurcam sanırım o zmn onlarda aktif olur

tşk'Ler..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.