Şimdi Ara

SAMSUNG AQV12KBAN SMART İNVERTER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
6
Favori
10.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UZUN ARAŞTIRMALAR SONUNCUNDA BU ÜRÜNÜ ALDIM 2014 YENİ ÜRÜNLERİNE RAGMEN STOKTA AZALMA VAR ZOR BULDUM BU HAFTA MONTAJIDA YAPILIUR RESİMLERİ PAYLAŞMAK İSTEDİM MONTAJSIZ HALİYLE İÇ ÜNİTE HARİÇ ONU AÇMADIM KLİMA ALACAKSANIZ EER VE COP DEĞERLERİNE BAKIN GİDİP SAMSUNGDA DAHİL MİTSUBISHI DAIKINMIŞ VE SAHİREYMİŞ MARKAYA PARA VERİPTE ÇÖPE ATMAYINIZ BU MODELİN COP DEGERİNE BAKIN BİRDE MIS.. DAIKIN... ÜRÜNLERİNE BAKIN FİYATLAR UCUYOR RESMEN SOYUYORLAR İNSANLARI SAMSUNGA BAKIN 2500 CİVARINDA BU ÖZELLİKLİ CİHAZIN YARISI BİLE YOK 4,50 DEGERİ OLDUGU HALDE FİYATLARI 5000 DEN BASLIYOR HERKESİ DİKKATLİ OSUN KLİMA ALIRKEN COP VE EER DEGERİNE BAKIN SAYGIILAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 18 Ağustos 2014; 23:32:40 >

• Yakın verim ve fiyata zibro ve LG prestige var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • interwap kullanıcısına yanıt
    DEĞERLERİNE BAKMAK LAZIM ZİBRONUN 35 VE 50 SERİSİ VAR AMA COP VE EER DEGERLERİ 3,40 ORTALAMA DIR ARTI BTU DÜŞÜKMÜŞ BUNA DİKKAT EDİNEREK ALINSIN ÜRÜN
  • Üstad montaj yapıldı mı?
    Nedir son durum?

25 m2 yi soğutur mu? sne hangi koşullarda kullanıyorsun?
  • samsung servisleriyle ilgili inanılmaz şikayetler var ama sen bir şansızlık yaşamazsın insallah
  • VALLA HER SERVİS İÇİN GEÇERLİ ARKADAŞLAR CİDDEN BAKIN ALARKODA GELDİ ONLARDA NE BİLİYORLARSA ONU YAPARLAR SAMSUNGDA MONTAJIMI YAPTIRDIM BEN MEMNUN KALMADIM YÖNLENDİRDİYİM HALDE ADAM TOPRAKLAMAYIDA BAGLAMADAN KESMİŞ KABLOYU DİREK 2 KABLOYU BAGLAMIŞ ARADIM GELDİ BAGLADI BİR SEY OLMAZ DİYOR ALLAHIm ya HER NEYSE BAKIR BORUYUDA EN AZ 3 bucuk METRE BIRAKILARAK KESİLSİN VE GELELİM EVİME İZOLASYONLU EV 40-60 METRE KARE ODAYI SERİNLETİYOR YEMİNLE SAATTE 0,780 KILOWAAT ELEKTİRK YAKIYOR MESELA SABAH ACTIM 8 ,00 12,00 KAPADIM BAKTIM 4 SAATTE 2 KILOWAAT YAKMIŞ MÜKEMMEL VALLA DİGER İNVERTER KLİMALARA ORANLA YÜZDE 30 DAHA AZ ELEKTRİK GİDİYOR DÜŞÜNÜN 7 SAAT 0,780 WAAT ELEKTRİK YAKSA OTOMATİK ATTA 3-4 KILOWATI GEÇMEZ KESİNLİKLE MAKSUMUM 780 WAAT RESMDE MEVCUT ORJINALİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 14 Ocak 2015; 14:25:01 >
  • unsalcek U kullanıcısına yanıt
    ULSALCEK BEN 1 HAFTADIR ARASTIRDIM SEVİSLERİ COGU BİLMİYOR EVİN BUYUK YOK KÜCÜK YOK BİMMEMLE SALLA GEC İZOLASYONLUMU EVİN DİREK GÜNEŞ GÖRÜYORMU GÖRMÜYORSA BU ALDIGIM MODEL COK RAHAT YETER MÜMKÜNSE ODANI TAM KAPASİTEYİ CEK RESMİ KOY KESİN SÖYLERİM BENDE SANA , ÖZEL KLİMA BU 18 BTU YERİNE 12 DİR 12 BTU KLİMA YERİNE 9 DUR 9 KALMAMIŞ PİYASADA ZATEN 18 BTU KLİMADA 24 BTU BEDEL YANİ KISACA YETERDE ARTARDA 12 LİK SANA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 24 Temmuz 2014; 14:13:58 >
  • BUYUR SEVGİLİ ARKADAŞLAR VİDEO YU PAYLAŞIYORUM HERKESLE ÇATIDA OTURDUYUM HALDE DİKKATİNİZİ CEKERİM 27 DERECE NORMAL ODA SICAKLIYI 33 DERECEDEN BASLYOR 1 SAAT SONRA 29 DÜŞÜRÜYOR ONDAN SONRA 1 DERECE DÜŞÜYOR VİDEO OLMADI NASIL BİR ŞEY ANLAMADIM RESİM KOYUYORUM ODAYI CEKEREK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 24 Temmuz 2014; 15:00:37 >

• harbibirii kullanıcısına yanıt
    DIŞARDA HAVA 33 DERECE ŞUANDA DERECEYE BAKARSANIZ TERMOMETRE 25 DERECE TURBO MODUNDA 27 DERECEYİ 25 DÜŞÜRDÜ 30 DAKİKADA TASARRUF MODUNA BAIRAKIYORUM SONRA
  • YABANCI SİTEDEN ULDUM GERCEK VERİLER
  • http://youtu.be/u6t0d1STXFY

http://www.youtube.com/watch?v=u6t0d1STXFY&feature=youtu.be

videosunu koydum sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 18 Ağustos 2014; 23:23:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsalcek

Üstad montaj yapıldı mı?
    Nedir son durum?

25 m2 yi soğutur mu? sne hangi koşullarda kullanıyorsun?

çok rahat soğutur egenin sıcak yerde yasıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: harbibirii

YABANCI SİTEDEN ULDUM GERCEK VERİLER

yabancı siteden alındığı belli olmuyor verilerin hepsi türkçe
    En azindan eurovent certifakasi değerleri olsa iyi olurdu halen emin olamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: sabanoz

quote:

YABANCI SİTEDEN ULDUM GERCEK VERİLER

yabancı siteden alındığı belli olmuyor verilerin hepsi türkçe
    En azindan eurovent certifakasi değerleri olsa iyi olurdu halen emin olamadim

karıştırırsan bulursun ben karıştırdım buldum teknik özelliklerle uyumlu ve ben gördüm eurovent teknik verilerde uyusuyor bazı arkadaslarımız inanmaya bilir beni o kadarda yormuyor sonucta önemli olan kapasitesi ve özelliğidir bu arada yabancı siteden googleden arat bu modeli yaz tam verileri veren satıcı bayilerde var ordan bulurusn hatta samsung sitesine gir ben uyardım bakın bir sey anlamıyorusnuz ve sahire ve maksumum özelliyinide eklemişler :) iyi günler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 22 Kasım 2014; 12:53:51 >

• ısıtması nasıl bir fikir verebilirmisiniz nekadar elektrik fatura geliyor yazarsanız çok sevinirim

• valla ısıtması çok mükemmel yüksek fanda sesli çalışıyor yanlız 12 metre üflediği için onu ben orta fan ve ısınınca 2 saat içince fırın gibi oluyor zaten ve en düşüye alıyorum gercekten güzel ısıtması ölçüm yaptım aynı zamanda düşük fanda 55-60 arası orta fan 50-55 arası yüksek fan 44-51 arası dır autoda yüksek fana yakın yani gerçekten güzel saatte 0,890 kw geçmiyor en kötü şartlarda bu kadar elektrik yakıyor otomatik atmadan ki kw buda ve oda büyüklüğü mevcut videosuda yanlız şunun altını kesinlkle çizerim cok iyi servis olmalı iç ünitenin çıkış ara baglantıların rekorlarını güzel havşa açıp sıkmalılar yoksa kaçırır bunun yüzünden çok çektim burdaki servisten şimdi rahatladım allah düşürmesin o yüzden sende aynen bu duruma dikkat et montajına sorunsuz kullanırsınız piyasada en iyi fiyat perfonması ve kullanışlı olan bu dur yoksa asla tavsiye etmezdim aksi durum olsa dediğim gibi servis işi şans işi en az 20 dakika vakum sonra gazı salın bu kadar saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 19 Aralık 2014; 19:45:26 >

• Dostum aldigin fiyati ve nerden aldiginida paylasirmisin. Bende ay sonuna kadar almayi dusunuyorum. Midea yada Mitsubishi dusunuyordum ama fiyatlari yuksek. Samsungun da ozellikleri ve goruntusu makul geldi. Ayrica bu serinin 18000 BTU olani varmi acaba? Ben daha cok isitma amacli kullanicam 30m2 alan icin. Saygilar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: severin

Dostum aldigin fiyati ve nerden aldiginida paylasirmisin. Bende ay sonuna kadar almayi dusunuyorum. Midea yada Mitsubishi dusunuyordum ama fiyatlari yuksek. Samsungun da ozellikleri ve goruntusu makul geldi. Ayrica bu serinin 18000 BTU olani varmi acaba? Ben daha cok isitma amacli kullanicam 30m2 alan icin. Saygilar...

2150-2500 arasında aldıgım yerde mevcutta alabilirsin yanlız benim cihaz özel seridir sınırlı kaldımı stoklarda alacayında söylersen bakarım 30 m2 yeterli ısıtması 23,750 cıkıyor yani örnek vereyim 15,000 cıkan 1,5 kw elektrik harcarken ısıtması verimli olmuyor ama bendeki 1,5 cıkarken ısıtması sıcak oluyor verimli 23,750 cıkması bundna kaynaklı dikdörtgen seklinde ise yada oda resmini cekip koyarsan sana verimli olup olmadıgını söylerim haberin olsun yeterki servis yönden sanslı ol bu arada 18,00 yerine geciyor btu farklı 18,000 olanıda var ama 12,000 yeter bak bende vido mevcut 55 m2 :) işmi görüyor anlıyacayın önce yüksek fanda odayı 1 2 saatte ısıtıp orta yada düşüye alıyorum o zaman sessiz oluyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: severin

Dostum aldigin fiyati ve nerden aldiginida paylasirmisin. Bende ay sonuna kadar almayi dusunuyorum. Midea yada Mitsubishi dusunuyordum ama fiyatlari yuksek. Samsungun da ozellikleri ve goruntusu makul geldi. Ayrica bu serinin 18000 BTU olani varmi acaba? Ben daha cok isitma amacli kullanicam 30m2 alan icin. Saygilar...

2150-2500 arasında aldıgım yerde mevcutta alabilirsin yanlız benim cihaz özel seridir sınırlı kaldımı stoklarda alacayında söylersen bakarım 30 m2 yeterli ısıtması 23,750 cıkıyor yani örnek vereyim 15,000 cıkan 1,5 kw elektrik harcarken ısıtması verimli olmuyor ama bendeki 1,5 cıkarken ısıtması sıcak oluyor verimli 23,750 cıkması bundna kaynaklı dikdörtgen seklinde ise yada oda resmini cekip koyarsan sana verimli olup olmadıgını söylerim haberin olsun yeterki servis yönden sanslı ol bu arada 18,00 yerine geciyor btu farklı 18,000 olanıda var ama 12,000 yeter bak bende vido mevcut 55 m2 :) işmi görüyor anlıyacayın önce yüksek fanda odayı 1 2 saatte ısıtıp orta yada düşüye alıyorum o zaman sessiz oluyor

http://www.bizimev.com.tr/Samsung-AQV12KBANSTK-Jungfrau-12000-BTU-Inverter-Klima,PR-1810.html

buradan aldım sorarsın varmı yokmu güvenilir sorun yaşamadım 2,250 mal oldu asagı yukarı kargosuyla berarber

• Üstadım benim evde seninki ile neredeyse aynı sadece çatı katı değil. Holün yanından salona, salondan da mutfağa geçiliyor sendeki gibi salon ve mutfağı kemer ayırıyor. Şuan doğalgaza 320 - 350 civarında ödüyorum ama yinede ısınamıyorum. Klima 250 tlyi geçmezse benim için çok iyi. Siz elektrik olarak klima kullanımında ısınmada ne ödüyorsunuz? Evin krokisini ekliyorum. Sitedeki telefonlardan stok bilgisi alabiliriz umarım. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi severin -- 13 Ocak 2015; 20:57:32 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.