Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.708
Cevap
45
Favori
203.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulübe katılmak için özelden mesaj gönderiniz

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

Turkcell T50’nin peşin fiyatı 699 TL olarak açıklandı.Dileyen bireysel ve kurumsal Turkcell müşterileri, 12 ve 24 ay kontratlı tekliflerden de yararlanabilecek.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, Turkcell’lilerin T50 ile birlikte gerçek bir akıllı telefon deneyimi yaşayabilmesi için bazı sürprizler planladıklarını açıkladı:

“Turkcell T50’yi peşin ya da kontratlı alan müşterilerimiz, Turkcell’in çift taşıyıcılı internet teknolojisi desteği sayesinde 43.2 Mbps’a varan hızları ve Turkcell servislerini deneme fırsatı bulacak. T50 alan tüm Turkcell’liler, 2 ay boyunca her ay 2GB internete ücretsiz sahip olacak. Ayrıca, 3 aylık Turkcell TV+ Paketi ve 3 aylık Akıllı Depo Paketinden ücretsiz olarak yararlanabilecekler.”

Turkcell T50, 7,8 mm kalınlığında ve 5 inç ekranı HD görüntü kalitesi sunuyor. Gücünü Qualcomm’un dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisinden alan akıllı telefon, Android 4.4.2 işletim sistemi ile çalışıyor. T50 ayrıca, 2300 mAh pile ve hızlı şarj özelliğine sahip.

T50, 13 MP’lik otomatik odaklama özellikli arka kamera ile donatılmış. 2 MP’lik ön kamerası, yazılım iyileştirmeleriyle daha iyi selfie’ler çekebilme yeteneğine kavuştu. Turkcell’in kamera uygulaması ile kullanıcılar, çektikleri fotoğraf ve videoları ek bir uygulamaya gerek kalmadan seçtikleri filtreyi ekleyerek istedikleri an sevdikleri ile paylaşabilecek. T50’nin kamerası aynı zamanda HDR kalitesinde çekim yapabilme, panoramik çekim ve gülümseme tanıma gibi özelliklere de sahip.

T50, çift taşıyıcılı internet teknolojisi desteği sayesinde 43,2 Mbps’a varan hızlarla internete bağlanabiliyor.

Turkcell uygulamalarına ek olarak Facebook, Twitter, Flipboard, Yahoo Hava Durumu, musiXmatch gibi popüler uygulamalar da T50'de ön yüklü olarak geliyor.

T50, tıpkı T40 gibi HD ses ve gürültü önleme özelliklerine sahip.

Teknik

Ekran: 5 inç HD (1280×720)
    Kamera: 13 MP arka / 2 MP ön (1080p video)
    İşlemci: 1,2 GHz dört çekirdekli Snapdragon 400
    Ses: HD ses, gürültü engelleme, Dolby Digital Plus
    İşletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
    Hafıza: 16 GB
    Pil: 2300 mAh
    Bağlantılar: LTE (150 Mbps), DC-HSDPA+ çift taşıyıcı (43.2 Mbps), EDGE
    Boyutlar: 142,3 X 70,4 X 7,8 mm
    Ağırlık: 130,4 gram

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

Fotoğraf çekimi (Orjinal boyut)

Arka kamera

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

Ön kamera

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

Turkcell T50 Stock rom linki

http://www.ztedevices.com/support/smart_phone/cff04ef6-6005-416b-a630-cd488151ceea.html

http://download.ztedevices.com/UpLoadFiles/product/552/4603/soft/2014063017191577.zip

Turkcell T50 Kullanıcı Kılavuzu (.PDF)

http://download.ztedevices.com/UpLoadFiles/product/552/4603/manual/2014062010032317.pdf

T50 nin Orjinal hali

http://www.zte.es/productos/smartphones/zte-blade-vec-4g

İmza

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_94538627/f_//tm.htm#94637880][image]https://store.donanimhaber.com/43/89/c9/4389c9371ddc3043fbb78a1bc793fd80.png[/image] 
    [b][size=2][color=#0000FF]T50 KULLANICILARI KULÜBÜ[/color][/size][/b][/link][/center]

Kullanıcı listesi

1- Kalitvintsev
    2- Hugh Jackman
    3- volkann86
    4- Nightmare.11
    5- Mentollü Vazelin
    6- muratzihni
    7- Onur Uyar
    8- 427
    9- Ümit Güzel
    10- Mr-SeRGeN
    11- Leonardo DiCaprio.
    12- cerberustuncay
    13- serkan78689
    14- djmuco23
    15- hüseyinw810i
    16- dixonbrothers
    17- aliozaltun
    18- erkutgulec
    19- burak1732
    20- mucoaga
    21- fatih.yalta
    22- mlhkrc
    23- MyGraumen
    24- dixonbrothers
    25- crippax
    26- onurer98
    30- erentpl
    31- Osmn58
    32- Fıstıklı Helva
    33- batuhan_oral
    34- maybe4you
    35- voicemale1
    36- dhli
    37- Ali Daşdemir
    38- wemmm
    39- mehmetalix
    40- MstfEns
    41- ıvırızıvırı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habereditoru -- 2 Temmuz 2015; 22:22:31 >

• g3 alacak adamın beklentileri çok yüksek olur. Yani en ufak takılmaya tahammülü yoktur. Ben de cebe o kadar para versem,benim de taahamülüm olmazdı. O açıdan haklılar.
    Bu seviyede ise, beklentiler şu olmalı
    cihaz arayüzde takılmamalı.
    saçma sapan kilitlenmemeli.
    uygulamalarda(oyunlarda değil) takılmamalı, uygulamadan atmamalı.

Bu cihazdan beklenti bu olmalı. Ha oyun oynatırsa, o,bu cihazın artısıdır. Kamerası iyi ise, bu cihazın artısıdır. Kulaklık sesi yüksek ise,artıdır,malzeme kalitesi yüksek ise artıdır,ekran hd ise artıdır. Bunda bir de tüm bu fiyat seviyesinde olmayan 4g ve çift taşıyıcılı internet var.Turkcell,görünüşe göre tüm bu artılara sahip. İşin diğer kısmı,cihazı garantiye vermeniz gerektiğinde,herhangi bir time gitmeniz yeterli. Gerisini onlar hallederler.

Şunu beklememek gerek
    her oyunu açsın,ful detay oynanyayım,
    Kamerada çektiğim fotolarda tüm detaylar olsun,baskı yapabileyim
    suya toza dayanıklı olsun,su altında foto çekebileyim
    aynı anda onlarca oyun,video ve uygulamayı, en ufak takılma olmadan oynatsın. Çoklu görev canavarı olsun.

Yukarıda yazdıklarıma ihtiyacınız varsa,siz t50den zerre memnun kalmazsınız. Sizin bakacağınız cihazlar g2,g3 htc one, galaxy s5,note3 gibi cihazlar olmalı. Yıllarca stabil olsun,her uygulamayı kurayım derseniz de iphonea yönelmelisiniz.
  • GMD den iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmeTkc -- 14 Temmuz 2014; 12:36:13 >
  • Hocam deneyimlerini bizler ile paylaşırsan sevinirim. Kullanıcı yorumları bu telefonu almamda etken olacak.
  • Aynen. Arayuzde takilmalar var mi? Cihaz hizli tepki veriyor mu? Kulaklikta muzik kalitesi nasil? Ekran gunduz okunuyor mu?
    Kac gb. Bos yer kaliyor, turkcell uygulamalarini sildikten sonra ne kadar bos yer kaliyor? Kolay kullanim menusu var mi?
    Bunlari oceren bir degerlendirme yazisi yazarsaniz cok makbule gecer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İftara davetliyim.Yarın yazacağım.Başka istediğiniz şeyler varsa onları da cevaplandırabilirim.
  • Yavaş yavaş incelemesi gelmeye başladı cihazın. Erdi bey, Levent abi ve Sabri küstür bu hafta incelemesi ni yaparlar. Ancak kullanıcıların kişisel yorumları daha önemli oluyor.

NOT : reklam yasağından dolayı sadece editör ismi yazılmıştır!

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Yavaş yavaş incelemesi gelmeye başladı cihazın. Erdi bey, Levent abi ve Sabri küstür bu hafta incelemesi ni yaparlar. Ancak kullanıcıların kişisel yorumları daha önemli oluyor.

NOT : reklam yasağından dolayı sadece editör ismi yazılmıştır!

Kutu açılımından başka birşey bulamadım ben özelden link atarmısın

• Turkcellin sitesinde ayda 43 liraya 24 ay taksitle diyor ama paketi yazmıyor
  • Technopat bu cihazı incelemiş ve f/p ödülü vermiş. http://www.technopat.net/2014/07/12/turkcell-t50-incelemesi/

• Abim sirf almaya istanbul'a gidiyor bu cihazi. Alinca yazarim buraya inceleme

•  T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

Babam cihazı ilk getirdiğinde açıkçası biraz yadırgamıştım.Turkcell'in ürettiği bir telefon ne kadar kaliteli olabilirki diye düşündüm ama pek de öyle değil.Buradaki soruların cevabını verebilmek için telefonu kapatıp yeniden açtım.Kapanma 3 saniye içinde gerçekleşirken açılma Turkcell reklamını izlemeniz için biraz uzun tutulmuş.Şifreyi girdikten sonra seri bir şekilde uygulama açtım, menüler arası geçiş yaptım ama ne bir donma ne de bir işlem durdurma hatası verdi.Bir çok kullanıcının telefonundan bu sebeple şikayet ettiğini biliyoruz fakat T50'de zerre bir aksilik olmadı.Yine bir baş belası olan ısınma problemi T50'nin yanından geçmiyor.Kulaklık ile bir dizi açtım, ses yarı ölçüde bile tatmin edici.Dolby ile anlaşması var zaten Turkcell'in, programı da yer alıyor.Ekran gündüz vakti güneş tepede iken bile orta ve yüksek ışık seçeneklerinde net olarak gözüküyor.

Paket içeriği - Şarj aleti babamda şu an onu çekemedim.USB uzantılı bir şarj kablosu var.

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

Ana ekran görüntüsü

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

Hesabım uygulaması hariç Turkcell'e ait ne varsa sildim.Bir kaç fotoğraf eklentisi mevcut(PicsArt ve Snapseed).Kalan alan böyle

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

Kamera çekim modları ve boyutları da şu şekilde

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

Android'in son sürümü ile geliyor.Fiyat düşük, performansı kalibresine göre çok iyi.Telefona çok fazla para bağlamak istemiyorsanız T50'yi tavsiye ederim.Başka sorularınız varsa onları da cevaplandırabilirim.

Fiyatlandırma konusunda ise T50'yi konuşma, mesaj ve internet paketleriyle ek olarak alabiliyorsunuz.250MB internet ile seçerseniz 43 TL oluyor.http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/turkcell-t50?place=t50-microsite#TurkcellTeklifleri Kılıflarınızı tasarlayabiliyorsunuz.Fiyat 25 TLhttp://www.artmonda.com/editor/turkcell?model=t50skin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habereditoru -- 13 Temmuz 2014; 9:08:43 >

• Beni merakım bu telefon avea hattı ile çalışır mı veya vodafone?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Beni merakım bu telefon avea hattı ile çalışır mı veya vodafone?

Ailece Turkcell kullanıcısı olduğumuz için farklı hatta deneyemedim ama sorun çıkacağını sanmıyorum.Turkcell'in daha önceki telefonları diğer hatlarda çalışıyordu.

• (Bence) İşlemcinin çok daha hızlı olması gerekirdi. Eğer güncelleme filan gelirse telefonda kasılmalar gözükebilir.
  • Valla iyice aklıma yattı. Bir de pili ne kadar gidiyor, güç tasarruf modu iyi çalışıyor mu?
    Güneş ışığı altında nasıl görünüyor ekran?
    Bunlara da cevap verebilir misiniz?

• Hizli sarj ozelligi var mukemmel bir sey

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Valla iyice aklıma yattı. Bir de pili ne kadar gidiyor, güç tasarruf modu iyi çalışıyor mu?
    Güneş ışığı altında nasıl görünüyor ekran?
    Bunlara da cevap verebilir misiniz?

Hocam şarjı ve tasarruf modunu demedim ama yarın kontrol edebilirim.

Güneş ışığını cevaplamıştım ama yazayım tekrar.Orta ve yüksek ışık seçeneklerinde zorlanmadan görebiliyorsunuz.Tavsiye ederim telefonu rahatlıkla.
  • 24 ay 8tl ne kadara geliyor fiyatı

• quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

24 ay 8tl ne kadara geliyor fiyatı

Kardeş 8 liraya 36 ay yazılmış fakat Turkcell'i sabah aradım öyle bir teklif olmadığını söylediler. 12 ay 62 lira veya 24 ay 33 lira teklifleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

24 ay 8tl ne kadara geliyor fiyatı

8 TL'lik bir yansıma olmuyor.Az önce sordum Turkcell'e 33 TL ödüyorsunuz.33x24=792 TL Peşin fiyatı 700 lira.
    Öyle bir sözleşme şartımız yok dediler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.