Şimdi Ara

VE YENİ MONDEO GÖRÜNTÜLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
3
Favori
5.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba yeni mondeoyu bugün Antalyada gördüm peşine düştüm
    yakaldım ve fotoladım :))))

bende de 2012 mondeo var
    yenisi daha heybetli ve albenisi çooook yüksek
    1.6 TDCI otomatikle gelirse passat alnı döverler
    ki ben manuelede razıyım
    :)))

VE YENİ MONDEO GÖRÜNTÜLENDİ VE YENİ MONDEO GÖRÜNTÜLENDİ VE YENİ MONDEO GÖRÜNTÜLENDİ VE YENİ MONDEO GÖRÜNTÜLENDİ VE YENİ MONDEO GÖRÜNTÜLENDİ VE YENİ MONDEO GÖRÜNTÜLENDİ VE YENİ MONDEO GÖRÜNTÜLENDİ VE YENİ MONDEO GÖRÜNTÜLENDİ VE YENİ MONDEO GÖRÜNTÜLENDİ VE YENİ MONDEO GÖRÜNTÜLENDİ

• Güzel gözüküyor anlamadığım şey, içinin fotosunu nasıl cektiniz? Adamdan izin almissinizdir mutlaka ama?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba şuan ki modeo ile aynı karede olduğu fotografda sanki bir üst sınıfmış gibi heybetli duruyor gerçekden muhteşem oldu ama gelmiyor işte
  • Merak ettiğim bu araç almanyadan ford tarafından mı getirilmiş yoksa ordaki birimi alıp getirmiş almanyada satışa sunuldumuki araç acaba.
  • Şu anki d sınıflarının en yakışıklısı bence.Buna premiumlarda dahil. Arkası acayip bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Ford az satılması için baskı altına alınmazsa, normal şartlarda Premium markalar hariç en çok satan D segment bu araç olur.

Ama benim tahminime göre bu aracın 1.6TDCİ+PS selective paketine Koç 130-135.000TL fiyat çekecek ve Passat'ın daha çok satması sağlanacak yine.

Neden böyle saçma sapan gereksiz yüksek bir fiyat çekileceğini düşünüyorsun?

volvo s60 dan bile yüksek fiyat tahmin etmişsin

passat ın satışlarını baltalamak için gerekli fiyatlama yapılır bana göre

neticede çok beklettiler insanları

edit : 2015 şubat başından önce tr satışını beklemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifsari -- 7 Haziran 2014; 16:27:21 >
  • Bencede. Dün bir konu da fotoğraflarla başka araçlara benzediği karşılaştırılmıştı. En alttaki fotoğrafta kaputu 5 serisine benzetmişti konunun sahibi. O fotoğrafta 5 serisinden çok daha yakışıklı duruyordu Tabii göreceli şeyler bunlar
  • akifsari A kullanıcısına yanıt
    Umarım saçma sapan bir fiyatla şu devasa Mustang i berbat etmezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Ford az satılması için baskı altına alınmazsa, normal şartlarda Premium markalar hariç en çok satan D segment bu araç olur.

Ama benim tahminime göre bu aracın 1.6TDCİ+PS selective paketine Koç 130-135.000TL fiyat çekecek ve Passat'ın daha çok satması sağlanacak yine.

Kim baskı altına alacak Ford'u?
  • Passatın çeyreği kadar satarsa öpsün başına koysun bence.
  • Tourneo cruier ile pek farki yok onden. Insignia daha şık.

• birtek bana mı abartı geliyor bu aracın tasarımı hakkındaki yorumlar ? önü güzel de arkası bildiğin fluence ha keza önüde güzel ama o kadar abartılacak kadar değil ..
  • çıksa da eski kasalar daha da ucuzlasa
  • hung up kullanıcısına yanıt
    Eski kasa ile yeni kasanın ayni fotoğrafta oldugu fotoğraf cok güzel.
    Şimdi yaşım genc ama ileride edinecegim bir araba.
    Cok güzel paylaşım, teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

Umarım saçma sapan bir fiyatla şu devasa Mustang i berbat etmezler

mustang ile pek alakası yok da

arkadaşım bence fiyatlar benzer motor ve donanım passat dan daha uygun olacaktır

1.6 ya da 1.5 dizel +otomatik en çok tercih edilen tip olur

özellikle ses sistemi navigasyon, deri döşeme gibi astronomik opsiypn fiyatları çekilen bazı kalemlerin üst donanımda standart olacağını düşünüyorum

bu noktada passat müşterisinin oturup düşünmesini sağlayacaklar

highline donanım olarak getirilen passat larda birçok donanım eksik

hatta arkada manuel perde bile yok navigasyonu falan geçtim.

• Panjur
     VE YENİ MONDEO GÖRÜNTÜLENDİ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklenen bir otomobildi ama Otosan'ın ne yapacağı meçhul, abuk subuk bir fiyatlandırma ile inşallah baltalamazlar.
  • Önü idare eder ama arkası yine bir acaip olmuş daha doğrusu fluence çakması berbat olmuş.Flu'nun arkası daha güzel bence.Yok bu ford tasarımdan anlamıyor buna kanaat getirdim ben artık.
  • hung up kullanıcısına yanıt
    Şanslısınki iyi bir dayak yememişsin, adamın tüm özel eşyalarını sergilemişsin.
  • Yenisi TR ye gelmeden makyajlandi sandım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.