Şimdi Ara

Iphone 5 i Düşürdüm Ekran Bu Halde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dun gece telefonu dusurdum beyler ekran boyle oldu camı falan kırılmadı ama o murekkeplenen kısımın dokunmatıgı calısmıyor yazı yazarken falan yan cevırıyorum telefonu fakat bu sekılde kullanmak ımkansız yanı telefonun yarısı calısmıyor. ekran harıcınde baska hıcbır sorunu yok ne yapabılırım kaca yaparlar nereye goturmelıyım turkcell garantısı hala devam edıyor kapsarmı acaba ?

• Garanti kapsamaz. Zira sizin hatanız. Ekran değişmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Garanti kapsamaz. Zira sizin hatanız. Ekran değişmeli.

nereye gotureyım hocam kaca degısırler ekranı, hayır kırık falanda yok ıcındekı soket kaymıs falan olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: esaretinbedeli

quote:

nereye gotureyım hocam kaca degısırler ekranı, hayır kırık falanda yok ıcındekı soket kaymıs falan olmasın

Ekran kolay kırılmaz zaten, cam kırılır, sende camda sorunyok , direkt ekranda sorun, gidin bi normal telefoncuya, bide yetkili bir servise bakalım ne dicekler
  • Ekranda sıkıntı yok flex'lerden biri hasar görmüş sanırım o değişicek sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niklaus Mikaelson

Ekranda sıkıntı yok flex'lerden biri hasar görmüş sanırım o değişicek sadece.

kaca patlar hocam nereye goturım bazı fırsatcılar komple ekran degısmesı lazım falan ayagı yapar buyuk ıhtımal
  • esaretinbedeli E kullanıcısına yanıt
    Belki sadece ekranı telefona bağlayan kablo gevşemiştir arıza ekran kaynaklı değil gibi gözüküyor tanıdık birine git halletsin senin için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adidas gibi olmus gecmis olsun

• Benim fikrim garantiye gönder şansını dene.

• Hazir Istanbuldasiniz. Kadikoyiphone bu isin ehlidir. Ona bir gosterin. @kenbu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartalda tamir dunyasi var muhtesem hizmet kalite var orada da ve uygunda

• düşürdüğünü söylemeden garantiye gönder bir şansını dene

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Niklaus Mikaelson

Ekranda sıkıntı yok flex'lerden biri hasar görmüş sanırım o değişicek sadece.

kaca patlar hocam nereye goturım bazı fırsatcılar komple ekran degısmesı lazım falan ayagı yapar buyuk ıhtımal

zorlu ya apple götür sağda solda uğraşma
  • quote:

bilgili kişi belli ediyor kendini tbrk ederim
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=qHiFSdfnqKg
  • Biraz çakallık olacak ama telefonda görüntüde bir kusur yoksa,kasada yamukluk,ekranda çatlak iç ekranda çatlak vs. garantisi varsa randevu alıp götürün applestore'a gece komidinde bıraktım sabah kalktım ekran bu haldeydi deyin büyük bir ihtimal kırık çıkık ezilme vs. yoksa yenisiyle değişir,hani kimine göre çakallık kimine göre fırsatçılık neyse ama millet kasası çizildi boyası attı diye değiştiriyormuş,nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama sen önce bir applestore işini hallet bu sizden kaynaklı böyle böyle derseler götürürsün telefoncuya kenbu nikli arkadaş yardımcı olur,ama önce bir applestore git ondan sonra.
  • Zorlu Apple a götür. Randevu bulana kadar biraz zorlanırsın ama randevuyu aldıktan sonra kafan rahat olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Python

Biraz çakallık olacak ama telefonda görüntüde bir kusur yoksa,kasada yamukluk,ekranda çatlak iç ekranda çatlak vs. garantisi varsa randevu alıp götürün applestore'a gece komidinde bıraktım sabah kalktım ekran bu haldeydi deyin büyük bir ihtimal kırık çıkık ezilme vs. yoksa yenisiyle değişir,hani kimine göre çakallık kimine göre fırsatçılık neyse ama millet kasası çizildi boyası attı diye değiştiriyormuş,nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama sen önce bir applestore işini hallet bu sizden kaynaklı böyle böyle derseler götürürsün telefoncuya kenbu nikli arkadaş yardımcı olur,ama önce bir applestore git ondan sonra.

TŞK EDERİM
  • hocam sorun ekrandan değil gibi ayrıca ekranda sıkıntı olursan ekranın tamamı değişiyor öyle sadece bi bölümü değişsin falan yok. Arkadaşların dediği gibi randevu al götür önce
  • quote:

dun gece telefonu dusurdum beyler ekran boyle oldu camı falan kırılmadı ama o murekkeplenen kısımın dokunmatıgı calısmıyor yazı yazarken falan yan cevırıyorum telefonu fakat bu sekılde kullanmak ımkansız yanı telefonun yarısı calısmıyor. ekran harıcınde baska hıcbır sorunu yok ne yapabılırım kaca yaparlar nereye goturmelıyım turkcell garantısı hala devam edıyor kapsarmı acaba ?

Daha da kötüsü arkadaşımın başına geldi, ekranın çok daha az kısmı görünüyordu ancak. Halıya düşürmüş telefonu. Aldığı yere geri verdi kontrol için. Aldığı yer büyük ve bilinen bir teknoloji market ve arkadaşıma yeni telefon verdiler. Garantiden değişim kararı çıkmış.

Sağında solunda darbe izi yoksa değişim bile çıkabilir. Bu yolu denemenin doğru olup olmadığının vicdan muhasebesi size kalmış, ben bizzat şahit olduğum durumu paylaştım sadece.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.