Şimdi Ara

YALAN YÖNLENDİRME İLE TELEFON ALDIRMAYA ÇALIŞANLAR TESPİT EDİLDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabah sabah niye uğraştınki bukadar, adminle olan görüşmeyi internetten nasıl silceksin :)

konu kapanmış ama adminin mesajı altta

GÜLE GÜLE @satellite500 @grndy80 @stevejones @tav2612

bunların yanında tespit edilen bir fake daha var hepsi alttaki linkte

pohnan yapılan zidikle yıkılır unutma

Not: 5 tane tespit edilen var ama yalnızca sen cevap yazıyorsun nedense :)

bu ismi geçen 5 nick (aynı kişi) her tavsiye konusunda ard arda mesaj yazarak sony önerip özelliklede sert biçimde general mobile discovery kötülemesi yapıyordu. mesaj yapıştırdığım her linkte 5 nicki sende tespit edebilirsin, her konuda varlar, aynı anda online oluyorlar mesai yapar gibi.
    Biz önceden farketmiştik, gece admin Stones'e bildirdik durumu ve bu 5 tanenin fake olduğu ortaya çıktı.
    dikkat edersen savunma amaçlı yalnızca grnd80 cevap yazıyor, yetişemiyor çünkü.
    telefon alacaklar bu 5 taneden gelen tavsiyelerin amacını bilsinde alsın

• ne kdr çok işsiz adam var ya görende adam sanar bunları.d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi foruma göz attım da şöyle bi sony para mı veriyo acaba bu arkadaşa ya nedir böyle bu her durumda gmdye giydirmis :)

• quote:

Orijinalden alıntı: andezitt

Abi foruma göz attım da şöyle bi sony para mı veriyo acaba bu arkadaşa ya nedir böyle bu her durumda gmdye giydirmis :)

Aynen, admin önceden tespit edip bildirmoş bunları yönetime ama banlanmamışlar.
    Ben banlanırsam şaşmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunları yönetimin de ifşa etmesi lazım. sonuçta burası bi forum ve insanlar burdaki tecrübe ve bilgilere güvenerek soru soruyolar ya da tavsiye alıyolar. sana da tebrikler. uzun süredir konuşuluyordu zaten bu bi kaç kişinin lejyoner gibi hareket ettiği.
  • quote:

Abi foruma göz attım da şöyle bi sony para mı veriyo acaba bu arkadaşa ya nedir böyle bu her durumda gmdye giydirmis :)

the bancally yada mustafa sın hosgteldın
  • Sana iş olmasın diye sadece bu mesajını alıntıladım cavitcim,bana ettıgın argoyla karışık kufure aynı sevıyede karsılık veremıyorum kusura bakma onuda senın yaşının kucuklugune ve ona paralel kişiliğine verdim.Ama once en sondakı sana yazdığım notu oku istersen sen bilirsin :)

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////---------------------------************************************

cavıt gece gec satte su uyur dusman uyumaz dıye taarruz etmıssın,fakat ispat dıye verdıgın sayfalarca suren benım actıgım konuyu nasıl kım ıkı dk da ınceledı orasıda ayrı bır muaamma halbukı ben senın fake hesabını yakaladıgımda dırekt ss lı ıspat etmıstım sanıyorum bu senı sınırlendır halbukı benımde telpa da calısan arkadasımda var gayet ıyı gecınebılıyoruz aslında neyseeee....ama aynı konuya yazanları fake dıye ıddıa ederek sacma bır konu lınkı vermıssın,dıscovery satamıomusun artık dukkanında ne bu hırs.her yere yazıorsun bende yazacagım gucum elverdıgınce,satamadıgın dıscoveryler ıcın bana dusman olsanda,spam mesaj olarak kemık bulmus tesellısı yaşama ve dıger fake ((((BELKIDE TESPIT EDILEN DIGER FAKE HESAP SENINKI OLMASIN SAKIN)))hesabından pohpohla kendi yazdıklarını olurmu olmadı bır baska fake hesap ac sony oneren olursa ozellıkle senın satacagın dıscovery yerıne 600-700 lıra cıvarlarında xperıa M yada xperıa L falan oneren olursa sen yıne dıscovery soyle boyle sony tavsıye eden herkes ajan paralı asker falan dıyede ıftıra atmaktan yıne gerı kalma,sende bılırsınkı sony lg samsung htc gıbı buyuk markaların mılyonlarca musterısı forumda yuzlerce kullanıcısı var vede memnunsa tabıkıde onerecektır.,he bugunde uykusuz kaldın sabah dukkanı gec acarsın artık gıttı ıkı uc tane guzelım dıscovery musterısı.2003 ten berı yazdıgın 500 mesajın ustune bugun 200 mesaj yazmıssın emege saygım var dıyecegımde yalana saygım yok,ayrıca bu kadar alakalı alakasız bırcok konuda yer ısgal etme saygısızlıgına,bende tum mesajlarının altına bu acıklamayı dusmek adınada olsa alet oldugumdan her bırı soru sahıbınden kendı payıma ozur dılerım.

KIMSENIN EKMEGINE MANİ OLMAK İSTEMEM AMA..

BU ARADA DISCOVERY SATISLARINI NASIL ETKILER BILEMEM AMA MILLETI KERİZ YERINE KOYDURMAMAK ICIN DISCOVERY ALMADAN ONCE..

http://forum.donanimhaber.com/m_83686887/tm.htm ZİYARET EDINIZ..

SERVISTE SIKINTI YASAYAN YADA ULASAMAYANLAR CAVIT ARKADASLA TEMASA GECIP,BAYI SERVIS AVANTAJINI KULLANABILIRLER,SARJ SOKETI ANAKART ARIZASI GIBI PROBLEMLER ICIN ONCE CAVIT ARKADASTAN ON RAPOR FALANDA ALABILIRLER:))

NOT : CAVITCIM SENIN HER MESAJINI TAKIP ETMEK ZAMANIMI ALDI,AMA BILESIN HEPSİNİ KOPYALA YAPISTIR YAPMADIM SENIN GIBI;DEĞİŞİK DEĞİŞİK YAZMIŞIM TÜHHH ,O YUZDEN HER MESAJIMI TEK TEK BULUP OKUMAN GEREKEBILIR,KUSURA BAKMA,SENDE BIRAZ YARATICI OL KAPITALIST DUNYADA PARA KAZANMAK ICIN YENI FIKIRLER ŞART,SEN DAHA IYI BILIRSIN GERÇE AMA HEP AYNI DISCOVERY,AYNI REKLAMLARLA SATILMAZKİ DEĞİL Mİ?

• belliydi zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • heh benım sankı bı ru fakeım varda,nedense hala yazabılyıorum kucukken kundaktanmı dustun kucugum sen...

Sana iş olmasın diye sadece bu mesajını alıntıladım cavitcim,bana ettıgın argoyla karışık kufure aynı sevıyede karsılık veremıyorum kusura bakma onuda senın yaşının kucuklugune ve ona paralel kişiliğine verdim.Ama once en sondakı sana yazdığım notu oku istersen sen bilirsin :)

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////---------------------------************************************

cavıt gece gec satte su uyur dusman uyumaz dıye taarruz etmıssın,fakat ispat dıye verdıgın sayfalarca suren benım actıgım konuyu nasıl kım ıkı dk da ınceledı orasıda ayrı bır muaamma halbukı ben senın fake hesabını yakaladıgımda dırekt ss lı ıspat etmıstım sanıyorum bu senı sınırlendır halbukı benımde telpa da calısan arkadasımda var gayet ıyı gecınebılıyoruz aslında neyseeee....ama aynı konuya yazanları fake dıye ıddıa ederek sacma bır konu lınkı vermıssın,dıscovery satamıomusun artık dukkanında ne bu hırs.her yere yazıorsun bende yazacagım gucum elverdıgınce,satamadıgın dıscoveryler ıcın bana dusman olsanda,spam mesaj olarak kemık bulmus tesellısı yaşama ve dıger fake ((((BELKIDE TESPIT EDILEN DIGER FAKE HESAP SENINKI OLMASIN SAKIN)))hesabından pohpohla kendi yazdıklarını olurmu olmadı bır baska fake hesap ac sony oneren olursa ozellıkle senın satacagın dıscovery yerıne 600-700 lıra cıvarlarında xperıa M yada xperıa L falan oneren olursa sen yıne dıscovery soyle boyle sony tavsıye eden herkes ajan paralı asker falan dıyede ıftıra atmaktan yıne gerı kalma,sende bılırsınkı sony lg samsung htc gıbı buyuk markaların mılyonlarca musterısı forumda yuzlerce kullanıcısı var vede memnunsa tabıkıde onerecektır.,he bugunde uykusuz kaldın sabah dukkanı gec acarsın artık gıttı ıkı uc tane guzelım dıscovery musterısı.2003 ten berı yazdıgın 500 mesajın ustune bugun 200 mesaj yazmıssın emege saygım var dıyecegımde yalana saygım yok,ayrıca bu kadar alakalı alakasız bırcok konuda yer ısgal etme saygısızlıgına,bende tum mesajlarının altına bu acıklamayı dusmek adınada olsa alet oldugumdan her bırı soru sahıbınden kendı payıma ozur dılerım.

KIMSENIN EKMEGINE MANİ OLMAK İSTEMEM AMA..

BU ARADA DISCOVERY SATISLARINI NASIL ETKILER BILEMEM AMA MILLETI KERİZ YERINE KOYDURMAMAK ICIN DISCOVERY ALMADAN ONCE..

http://forum.donanimhaber.com/m_83686887/tm.htm ZİYARET EDINIZ..

SERVISTE SIKINTI YASAYAN YADA ULASAMAYANLAR CAVIT ARKADASLA TEMASA GECIP,BAYI SERVIS AVANTAJINI KULLANABILIRLER,SARJ SOKETI ANAKART ARIZASI GIBI PROBLEMLER ICIN ONCE CAVIT ARKADASTAN ON RAPOR FALANDA ALABILIRLER:))

NOT : CAVITCIM SENIN HER MESAJINI TAKIP ETMEK ZAMANIMI ALDI,AMA BILESIN HEPSİNİ KOPYALA YAPISTIR YAPMADIM SENIN GIBI;DEĞİŞİK DEĞİŞİK YAZMIŞIM TÜHHH ,O YUZDEN HER MESAJIMI TEK TEK BULUP OKUMAN GEREKEBILIR,KUSURA BAKMA,SENDE BIRAZ YARATICI OL KAPITALIST DUNYADA PARA KAZANMAK ICIN YENI FIKIRLER ŞART,SEN DAHA IYI BILIRSIN GERÇE AMA HEP AYNI DISCOVERY,AYNI REKLAMLARLA SATILMAZKİ DEĞİL Mİ?

• Ne olmuş yaw burada resmen savaş başlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: grndy80

quote:

the bancally yada mustafa sın hosgteldın

Valla hocam dediğin kişileri bilmiyorum ya k.b ama adım Emre her türlü kanıtlarim sıkıntı yok karıştırma beni başkasıyla sadece forum da gmdye çok eleştiri yapmışın dikkatimi çekti söyledim o kadar polemiğe girmeye niyetim yok saygilar

• stevejones e ilk üye olduğunda sony den hissenmi var yada sony sana para felanmı veriyor niye sürekli sony öneriyorsun yazmıştım ve grndy80 de tartışmaya katılmıştı demekki fakelermiş
  • Mümkünse temizleyelim forumdan çoklu hesap açıp insanları yanlış bilgilendirenleri... Bizler buraya telefonlar hakkında gerçekten bilgili kişilerden ve kullanıp da memnun olan veya olmayanlardan bilgi almak için soruyoruz. Yoksa marka elemanlarından bilgi almak için değil!! Lütfen engelleyelim bu tarz kişileri, atalım forumlardan
  • benim dikkatimi bitek stevejones çekmişti,
    adam televizyon alcam ne önerirsiniz diye sorsa stevejones Xperia SP al dicekti az kalmıştı
  • stevejones aylar önce banlanmalıydı xperia sp foto çekim kalitesini göstermek için fotolar koymuştu hepsi başka tellerden çekildiği tespit edilmişti bir cevapta veremedi tabi çok sevindim banlandığına
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: Clive

stevejones aylar önce banlanmalıydı xperia sp foto çekim kalitesini göstermek için fotolar koymuştu hepsi başka tellerden çekildiği tespit edilmişti bir cevapta veremedi tabi çok sevindim banlandığına

Bosuna sevınmıssın evlat,burdayım.onunda cevabını vermiştim gözden kaçırmışsın.

Ne kadar ücrete yapılıyor bu işler acaba?

Ve kaç sitede birden iş yapmak lazım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Clive

stevejones aylar önce banlanmalıydı xperia sp foto çekim kalitesini göstermek için fotolar koymuştu hepsi başka tellerden çekildiği tespit edilmişti bir cevapta veremedi tabi çok sevindim banlandığına

Bosuna sevınmıssın evlat,burdayım.onunda cevabını vermiştim gözden kaçırmışsın.

verdiğin cevabın linkini verir misin, merak ediyorum ne sebeple böyle bi şey yaptın.
  • quote:

ınankı lınkı hatırlmıyorum yemınle yoksa zevkle verırdım lınkı kardeş.

Yaw he he

• Targets destroyed

• quote:

Orijinalden alıntı: grndy80

Çok yanlışsın arkadaşım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.