Şimdi Ara

500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • discovery çöptür çöp bu arada demeyi unuttum l620 dh de reklamı olan kipadirekt te 479 tl kaçırma derim ama ram sıkıntı fiyatı gayet uygun ama
  • Merhaba, senin yerinde olsam (aman parantez içinde tekrar belirteyim de senin yerinde olsam) bütçeyi azıcık daha zorlar Moto G alırdım... Gene şahsi düşüncem olarak sadece kamerası kötü,ortalama 550 lirayı çöpe atmaktansa 120 daha vermeye çalışır Moto G alırdım... Android kişisel bilgilerinizi almak karşılığında önünüze amiyane tabirle sınırsız bir dünya açıyor, ve şu anda her konuda sunduğu esneklik maalesef ama maalesef hiçbir platformda yok... E konu Android olunca stok denilen arayüzsüz (aslında kazın ayağı da böyle değil ama ) Android 'in üstüne yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows Phone almada ne alırsan al.Parana yazık.Motorola Moto G veya GM Discovery tavsiye ederim.
  • xperiam nin hafızası sadece 2gb(toplamda 4gb 2 gb sistem dosyaları) oyunlar felan hafıza kartına kurulmuyor
    HTC Desire 310 hafızasıda 4gb gözükuyor yanı 2gb sistem dosyalarına ayrılırsa onunda 2 gb hafıza var. ve ondada hafıza kartına uygulama kurulmuyor.

xperia m sahibi olarak(rootlu) de batman , gta 3 , mc4 ,nfs most wanted ,aspahlt gibi oyunları kısaca z1 ve gm açtıgı butun oyunları canavar gibi açıyor çünkü ekran çözünürlüğü onların yarısı kadar sistemide yarısı kadar olduğu için, gayet akıcı şekilde çalıştırıyor. htc nasıl bilmem..
  • Bütçeyi 50 tl arttırabileceksen Motorola Moto G'ye bir göz atmanı tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • moto g veya xperia m
  • Lumia 525

• ben de 500-700 TL civarı telefon tavsiyesi isteyeyim. daha ucuz olursa da kaşınmam yani.

dahili GPS'i olursa çok iyi olur.

bana bir de whatsapp lazım, eşle dostla konuşmak için.

telefondan oyun oynayacağımı sanmıyorum. zaten büyük ekran tablet var. zaten çok çok oynadığım oyun hill climb raciing.

bu arada mevcut tlf istiridye kapaklı bir samsung. gayet de güzel çalışıyor. ama toplum baskısına maruz kalıyorum.

3G bağlatsam da çok yoğun kullanmam. ne önerirsiniz şöyle sağlam birşey? lan bu akıllı telefonları neden istiridye kapaklı yapmıyorlar? sağlam oluyordu öyle.
  • discovery al bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: zackum

ben de 500-700 TL civarı telefon tavsiyesi isteyeyim. daha ucuz olursa da kaşınmam yani.

dahili GPS'i olursa çok iyi olur.

bana bir de whatsapp lazım, eşle dostla konuşmak için.

telefondan oyun oynayacağımı sanmıyorum. zaten büyük ekran tablet var. zaten çok çok oynadığım oyun hill climb raciing.

bu arada mevcut tlf istiridye kapaklı bir samsung. gayet de güzel çalışıyor. ama toplum baskısına maruz kalıyorum.

3G bağlatsam da çok yoğun kullanmam. ne önerirsiniz şöyle sağlam birşey? lan bu akıllı telefonları neden istiridye kapaklı yapmıyorlar? sağlam oluyordu öyle.

Moto g sana göre bir telefon :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da lazım 600 civarına bir telefon tavsiyesi aslında huawei g610 düşünüyorum özellikleri yeterli geldi bana.internete gireceğim whatsapp ve mail falan bir de müzik dinlerim.tablet var oyun oynamam telefonda bana sadece whatsapp ı falan açışı işte mesajlara girişi menü geçişi hızlı bir şey lazım.bu modeli de bir arkadaşım kullanıyor baya memnun benim de aklımda soru işaretleri oldu.şu anki telefonum lumia 520. 8.1 le beraber hem stabilitesini kaybetti hemde başlarda çok iyi giden şarj u anda 4-5 saat dayanıyor mobil şebekeyi açınca ayrıca sağı solu da bozuldu gibi bir servis istiyor bende wp den bıktım ve android arıyorum telefon alınca elimdekini garantiye verip elden çıkaracağım sonra.Discovery-G610-Moto g arasında kaldım.açıkçası biraz da büyük ekran istiyorum 5" olması hoşuma gitti telefonun.velhasıl yorumlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: recko

Bana da lazım 600 civarına bir telefon tavsiyesi aslında huawei g610 düşünüyorum özellikleri yeterli geldi bana.internete gireceğim whatsapp ve mail falan bir de müzik dinlerim.tablet var oyun oynamam telefonda bana sadece whatsapp ı falan açışı işte mesajlara girişi menü geçişi hızlı bir şey lazım.bu modeli de bir arkadaşım kullanıyor baya memnun benim de aklımda soru işaretleri oldu.şu anki telefonum lumia 520. 8.1 le beraber hem stabilitesini kaybetti hemde başlarda çok iyi giden şarj u anda 4-5 saat dayanıyor mobil şebekeyi açınca ayrıca sağı solu da bozuldu gibi bir servis istiyor bende wp den bıktım ve android arıyorum telefon alınca elimdekini garantiye verip elden çıkaracağım sonra.Discovery-G610-Moto g arasında kaldım.açıkçası biraz da büyük ekran istiyorum 5" olması hoşuma gitti telefonun.velhasıl yorumlarınızı bekliyorum

Akadaşımda g610 var güzel bir telefon tavsiye ederim.Htc 310 ise aman uzak durun kamera berbat ekran çözürnürlügüde aynen aldım iade ettim .Ucuz tel .yapmak için kaliteden ödün vermiş yazık etmiş HTC kalitesine :(

• Xperia L ihtiyaclarinin tamamini karsilar estetik acidan da hos bir telefon. Temiz ikinci eli 500 e sifirini 729TL ye bulabilirsin simdiden hayirli olsun alacaginiz cihaz

• Aurica ekleyeyim uzun omur istiyosan htc ye se discovery de yanasma. Motorola veya Sony uzun omurlu cihaz istiyosan.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanka70izmir

quote:

Orijinalden alıntı: recko

Bana da lazım 600 civarına bir telefon tavsiyesi aslında huawei g610 düşünüyorum özellikleri yeterli geldi bana.internete gireceğim whatsapp ve mail falan bir de müzik dinlerim.tablet var oyun oynamam telefonda bana sadece whatsapp ı falan açışı işte mesajlara girişi menü geçişi hızlı bir şey lazım.bu modeli de bir arkadaşım kullanıyor baya memnun benim de aklımda soru işaretleri oldu.şu anki telefonum lumia 520. 8.1 le beraber hem stabilitesini kaybetti hemde başlarda çok iyi giden şarj u anda 4-5 saat dayanıyor mobil şebekeyi açınca ayrıca sağı solu da bozuldu gibi bir servis istiyor bende wp den bıktım ve android arıyorum telefon alınca elimdekini garantiye verip elden çıkaracağım sonra.Discovery-G610-Moto g arasında kaldım.açıkçası biraz da büyük ekran istiyorum 5" olması hoşuma gitti telefonun.velhasıl yorumlarınızı bekliyorum

Akadaşımda g610 var güzel bir telefon tavsiye ederim.Htc 310 ise aman uzak durun kamera berbat ekran çözürnürlügüde aynen aldım iade ettim .Ucuz tel .yapmak için kaliteden ödün vermiş yazık etmiş HTC kalitesine :(

Hocam dün çarşıya çıktım telefonculara bakmaya huawei g610 arıyordum ama alternatiflere de bakıyordum.önce evkur da denk geldi g610 850 lira para istediler almadım doğal olarak.Diğer telefoncuarda gezerken bir tanesinde ikinci el bir huawei p6 gördüm telefoncu görterdi önce ikinci el olduğu için istemedim ama baktım biraz sorunu yoktu ekranda falan en ufak bir çizik yoktu az kullanılmış zaten arka kasasında hafif bir iki çizik vardı,garantili falandı aldım gitti pazarlık sonucu 650 tl ye getirdim ve telefondan çok memnunum

• Hayırlı olsun güzel telefon.

• -SosyaL- kullanıcısına yanıt
    Discovery hep güncellememi alıyor ? Puhahahahaha :-D

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Xperia M

+1
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.