Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alp Er Timur

quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

quote:

Hocam simdi faiz oranlarına baktım da enpara hem nuvo karttan hemde cepteteb karttan çok yuksek faiz veriyor.

Hadi faiz meselesini geçelim faize yaptıracak kadar çok paramız yok:) peki hangisi daha avantajlı kampanya bakımından yani. Enparami nuvo mu cepteteb mi

cepteteb günlük 10.5 aylık 10.6, enpara günlük 9.5 aylık 10.6 nere yüksek?

Hocam öyle de ikisinde ayni parayı yatirinca en yuksek faizi enpara veriyor. İstersen dene.

Enpara sitesinde hesaplama bölümü hatalı sanırım oradan hesaplıyorsun. Yatırınca dene daha az alacaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Nuvo'yu Amazon.com ' da kullanmış olan var mı bende hata verdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

quote:

Hocam simdi faiz oranlarına baktım da enpara hem nuvo karttan hemde cepteteb karttan çok yuksek faiz veriyor.

Hadi faiz meselesini geçelim faize yaptıracak kadar çok paramız yok:) peki hangisi daha avantajlı kampanya bakımından yani. Enparami nuvo mu cepteteb mi

cepteteb günlük 10.5 aylık 10.6, enpara günlük 9.5 aylık 10.6 nere yüksek?

Hocam öyle de ikisinde ayni parayı yatirinca en yuksek faizi enpara veriyor. İstersen dene.

Enpara sitesinde hesaplama bölümü hatalı sanırım oradan hesaplıyorsun. Yatırınca dene daha az alacaksın.

Hesabın yanlış olacağını sanmıyorum ama dediğimiz gibi olabilir belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Nuvo'yu kullanmayabilirsiniz bu sizlerin en doğal hakkı.Kapatabilirsiniz,çekmeceye kaldırabilirsiniz,güle güle diyebilirsiniz.Ama kimsenin kötülemeye,yermeye de hakkı yok.Olumsuz bir durumla karşılaştığınızda Nuvo'dan kötüsü yok.İade alırken,puan kazanırken sizden iyisi yok.Her ay 50 TL'cik için bunları yaşamaya değmez,lütfen sizlerden bunu rica ediyorum.Enpara tayfası kendi bölümüne,yine aynı şekilde Tebçiler ya da diğerleri kendi sayfalarına gidebilirler.Burası başlıkta da belirtildiği üzere Nuvo bölümüdür.Konu kilitlenicek bunlar yüzünden.

Kraldan çok kralcı olmuşsun, baban yapı kredide çalışıyor diye nuvoyu göklere çıkarmanın anlamı yok. Hem enpara hem cepteteb başvurduktan 3 gün sonra kullanıma açıldı ama nuvo kurye gönderdi kimlik fotoğrafı tam çekilemedi diye kartı açmadı (daha önceden ykb de zaten kartım vardı o bilgileri kullanabilirlerdi de) kuryeyi tekrar göndereceğiz diye mesaj attılar ama kimse gelmedi, 1 ayda 4 ya da 5 kez kuryeyi gönderin diye aradım her seferinde iletiyoruz en kısa zamanda gelecekler dendi ama hiçbir sefer gelmedi. Kendi çabalarımla kuryeye ulaştım mail adresini aldım ve fotoğrafı kendi telefonumla gönderip öyle açtırabildim. 1 ay sonra bile kendim bir şeyler yaparak açtırdım, ykb ye kalsa hala kurye gönderme kısmındaydık.

• nuvo, enpara, cepteteb hatta seninbankan üyeliğim var, hepsinin kendi içinde kampanyaları var (seninbankan hariç) bence ayrı ayrı değerlendirmek lazım, ancak şu an en yüksek faizi çok az farklı cepteteb veriyor, ama kullanışlılık açısından ben enpara internet şubesini tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Nuvo'yu kullanmayabilirsiniz bu sizlerin en doğal hakkı.Kapatabilirsiniz,çekmeceye kaldırabilirsiniz,güle güle diyebilirsiniz.Ama kimsenin kötülemeye,yermeye de hakkı yok.Olumsuz bir durumla karşılaştığınızda Nuvo'dan kötüsü yok.İade alırken,puan kazanırken sizden iyisi yok.Her ay 50 TL'cik için bunları yaşamaya değmez,lütfen sizlerden bunu rica ediyorum.Enpara tayfası kendi bölümüne,yine aynı şekilde Tebçiler ya da diğerleri kendi sayfalarına gidebilirler.Burası başlıkta da belirtildiği üzere Nuvo bölümüdür.Konu kilitlenicek bunlar yüzünden.

Kartın olumsuz yönlerini söylemeye nasıl hakkı olmuyormuş insanların, söyler misin? Kartı 3 ayda eline geçmeyen arkadaşlar var forumda. Bunları söylemek kartı kötülemek mi oluyor?

Kartın bazı sıkıntıları var ama kampanyalarından yararlanmak için devam edebilirsiniz demek başka, kartı kötülemeyin demek başka?

Banka temsilcisi gibi konuşmanız da bambaşka...

• Ben kazandigim paraya bakarim kampanya varsa kullanirim yoksa kenara koyarim. Kimde kampanya varsa ben ordayim nokta

• Nuvo 50 defa müşteri hizmetlerini arayıp şikayet etmeme rağmen Şubat ayı iadesini hala yapmadı. Böyle uğraştıracaksa hiç iade yapmasın kullanmanızı önermem

• Temmuz'da mı ne başvurdum daha gelmedi. Şaka gibi. Benim kartın üzerine zimmetlendiği kargoyu defalarca aradım bir ara. Telefonu açmadı.
  • Sırf bu kartın geç gelme muhabbetleri yüzünden başvurmamıştım ne uğraşçam diye, yinede son bir kararla 20 marta başvurdum başvurmama rağmen başvurunuz bile yok dediler ama nasıl olduysa 28 martta dün geldi kartım, şimdide aktifleşmesini beklicem. Belki bu ayki kampanyaları kaçırcam yada yararlanabileceğim; sanş yada uzun bir süre beklicem, ama başvuru işlemleri, şans olsada yolunda gidebilcek kişileri uzaklaştırmaktan başka bi işe yaramıyor bu yermeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Temmuz'da mı ne başvurdum daha gelmedi. Şaka gibi. Benim kartın üzerine zimmetlendiği kargoyu defalarca aradım bir ara. Telefonu açmadı.

abow sen temmuz diyorsun , benimki eylülün sonunda basıldı halen gelmedi elime . 6 ay oldu .

benimki 3 ay daha gelmez o zaman .
  • Önceki iademi internet alışverişinden aldım sorum şimdi kuyumcudan çeyrek altın almak istiyorum da iade olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

Sırf bu kartın geç gelme muhabbetleri yüzünden başvurmamıştım ne uğraşçam diye, yinede son bir kararla 20 marta başvurdum başvurmama rağmen başvurunuz bile yok dediler ama nasıl olduysa 28 martta dün geldi kartım, şimdide aktifleşmesini beklicem. Belki bu ayki kampanyaları kaçırcam yada yararlanabileceğim; sanş yada uzun bir süre beklicem, ama başvuru işlemleri, şans olsada yolunda gidebilcek kişileri uzaklaştırmaktan başka bi işe yaramıyor bu yermeler.

Bu sabah itibariyle aktifleşti de hesap, toplam 10 günde herşey halloldu; tam herşey yolunda deyip nazar değmesin iadelerde falan diye buraya yazarken elektrik kesildi internet gitti bi kaç saat önce , bu bir uyarımı yoksa , mart ayının son dakkikalarda ne yapabilirsek kar artık

• nuvoya başvuracağım ancak yıllık kart ücreti olan kredi kartlarına karşıyım.
    kredi kartına ihtiyacımda yok şuan.
    sadece nuvo kampanyalarından yararlanmak ve günlük faize para atmak için başvuracağım.
    yaş 24, şuan öğrenciyim ama temmuzda mezun olacağım, çalışmıyorum.
    hangi nuvoya başvurmalıyım fark ediyor mu?
  • ngrkem N kullanıcısına yanıt
    nuvo vadesiz hesap açman yeterli, böylece nuvo tl card gelir adresine, kredi kartına gerek yok.
  • Enpara beş günde
    Nuvo üç günde
    CepteTeb bir gece sonra elime geçti.

İstanbul'da oturduğum için kartlar kısa sürede gelmiş olabilir.

Hangisi iyi diye tartışmaya gerek yok diye düşünüyorum. Hepsinin kendine göre avantajları var. İlgilenen arkadaşlar hepsini alıp işine geleni kullanıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibribr -- 30 Mart 2015; 15:25:57 >
  • Nuvo iadesi için yaptığımız harcamaların iade kapsamında olup olmadığını öğrenmek için müşteri temsilcisini aramak dışında bir yöntem var mı?

• ibribr kullanıcısına yanıt
    Kadere inanmak :)
  • Arkadaşlar Nuvo TL karta başvurmuştum bugün elime ulaştı, lakin kartın iban numarasını bulamadım. Bu kartın iban numarası nerde yazıyor aceba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil23lebron

Arkadaşlar Nuvo TL karta başvurmuştum bugün elime ulaştı, lakin kartın iban numarasını bulamadım. Bu kartın iban numarası nerde yazıyor aceba ?

Kartda yazmiyor iban no mobil subeye girin orda hesaplarimda yazar.

• 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.