Şimdi Ara

HDMI to VGA Dönüştürücü PC-PS3-PS4-Xbox360-XboxOne *Ücretsiz Kargo*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
19
Favori
19.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PC, PS3, PS4 ve Xbox 360'ta sorunsuz çalışmaktadır. Deneyen bir kişinin dediğine göre Xbox One'da da görüntü alınabilmekte fakat güç kablosu dönüştürücünün ses girişini kapattığı için ses alınamamakta. Dişi-Erkek bir hdmi kablosuyla dönüştürücü konsoldan uzaklaştırılarak ses de alınabilir.

Tercih edilmesi için en önemli sebep PS4'te sorunsuzca ses ve görüntü aktarımı sağlayan ender dönüştürücülerden biri olmasıdır.

Fiyat:

Havale-EFT-ATMden yatırma ile 50 TL

GET ilanı ile 54,90 TL :
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-hdmi-to-vga-donusturucu-ses-cikisli-pc-ps4-ps3-xbox360-xboxone-346075330/detay/

*Ücretsiz Kargo*

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elberp -- 2 Ocak 2017; 21:47:38 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güç adaptörlü olanların farkı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_salih

Güç adaptörlü olanların farkı nedir?

Merhaba. Güç adaptörü olan ve olmayanlar arasında işlev bakımından herhangi bir fark yok. Birilerinde dahili olarak bulunurken diğerlerini dönüştürücünün yanında gelen usb kablosuyla güç bakımından desteklemek gerekiyor.

• hocam bunlar xbox için uyumlu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoHardware

hocam bunlar xbox için uyumlu mu ?

Uyumlu hocam.

Uyumsuzluk ya da görüntüde, seste bozulma olması durumunda kargo ücreti ödenmesi şartıyla değişim ya da para iadesi yapıyorum.

• güzel ürünmüş bir ara çok aradım... ama daha icat edilmemişti sanırım :)
  • 1 adet alındı görüntu de hic sıkıntı cıkmadı beyaz olanı aldım hem şık hem iyi kalite. Şahsen alırken bukadar iyi çıkacagını beklemiyordum. Aynı gün kargo ile cuma verdim parayi c.tesi ulaştı kargo. Ses goruntu cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdmi to hdmi aradanda ses çıkışı olan aletler yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaxtellerr

hdmi to hdmi aradanda ses çıkışı olan aletler yok mu

Merhaba. HDMI sesi de iletebildiği için ayrıca bir ses çıkışına ihtiyaç duymaz. Benim sattığım modelleri HDMI-VGA olduğu için, VGA da ses iletemediği için ayrıca bir ses çıkışına ihtiyaç duyuyor. Bir hdmi to hdmi alırsanız işinizi görür. Ne yazıkki benim elimde yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: elberp

quote:

Merhaba. HDMI sesi de iletebildiği için ayrıca bir ses çıkışına ihtiyaç duymaz. Benim sattığım modelleri HDMI-VGA olduğu için, VGA da ses iletemediği için ayrıca bir ses çıkışına ihtiyaç duyuyor. Bir hdmi to hdmi alırsanız işinizi görür. Ne yazıkki benim elimde yok.

merhaba, hocam biliyorumda PC monitörlerinde ses çıkışı yok mesela sıkıntı oradan doğuyor
  • quote:

quote:

quote:

merhaba, hocam biliyorumda PC monitörlerinde ses çıkışı yok mesela sıkıntı oradan doğuyor

Haklısın hocam aklıma gelmedi öyle bir sorun.

O zaman görüntüyü HDMI dan alıp sesi de aşağıdaki şekilde haledebilirsin hocam. Başka bir yöntem gelmedi aklıma. Gerçi sadece ses için kullanılabiliyor mu emin değilim.

http://www.hepsiburada.com/liste/kontorland-ps3-component-av-cable/productDetails.aspx?productId=oyunkontps3010&categoryId=1200698

• quote:

quote:

quote:

quote:

Haklısın hocam aklıma gelmedi öyle bir sorun.

O zaman görüntüyü HDMI dan alıp sesi de aşağıdaki şekilde haledebilirsin hocam. Başka bir yöntem gelmedi aklıma. Gerçi sadece ses için kullanılabiliyor mu emin değilim.

http://www.hepsiburada.com/liste/kontorland-ps3-component-av-cable/productDetails.aspx?productId=oyunkontps3010&categoryId=1200698

anladım eyvallah

• Rica ederim.

Kolay gelsin.

• Arkadaşlar Selam,
    Bende arkadaşımızdan bir çevirici aldım. Eğer PS4 için alacaksanız şayet kare şeklinde olanı değilde beyaz olanı öneririm. Sorunsuz çalıştı. Arkadaşımda çok ilgili bu konuda. Kendisine teşekkür ediyorum.
  • X-Ray // 7 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İyi günlerde kullanın =).

• Hocam ps3 var ve evde crt tv var 82 ekran beko marka sadece arkasinda scart girisi var bu cihazdan baska birsey almam gerekir 720p goruntu veirr mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıştaki ürünlerim 1080p görüntü sağlayabiliyor. Tabi bağlanacak monitörün çözünürlüğünden fazlasını sağlayamaz. Uygun bir dönüştürücü bulursanız, tv niz de 720p destekliyorsa neden olmasın.

• Arkadaştan şu ürünü aldım:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-hdmi-to-vga-donusturucu-guc-adaptorlu-159673612/detay/

PS4 ile birlikte sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Görüntü ve ses oldukça iyi. Asus 21.5" VS228D monitörümde kullanıyorum bu dönüştürücüyü. Görüntü harika. Yani monitörün verebildiği en iyi görüntüyü verebiliyor bu dönüştürücü nerdeyse kayıp olmaksızın. Seste keza görüntü gibi iyi. 2+1 ses sistemini bağladım , tatminkar bir ses elde ettim. Tabi optikten dönüştürerek ses alsak belki daha iyi bir ses elde edilebilir. Ama kesinlikle sorunsuz bir ses çıkışı sağlıyor bu dönüştürücü. Ses şiddeti ile ilgilide hiçbir problem yok. Gümbür gümbür veriyor sesi.

Eğer PS4 te kullanacaksanız kesinlikle bu ürünü alın. Diğerlerinde sorun yaşamanız olası. Çünkü daha önce benzer bir dönüştürücü kullanmıştım ve görüntü alamamıştım.

• hocam bu hdcp olayı nedir benim monitörüm hdcp desteklemiyor fakat 45 tl lik cihazı alsam ps3 ile görüntü aktaramazmıyım?
  • Ben de bilmiyorum tam olarak ne olduğunu. Ama şimdiye kadar 45TL lik modelden alıp sorun yaşayan olmadı. Eski model, dvi girişi bile olmayan sadece vga girişi olan monitörlerde bile çalışıyor. Çalışmazsa kargo ücretini ödemek şartıyla iade edebilirsiniz zaten.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.