Şimdi Ara

HDMI to VGA Dönüştürücü PC-PS3-PS4-Xbox360-XboxOne *Ücretsiz Kargo* (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
19
Favori
19.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğunlukla hdmi to vga olarak geçiyor. Vga kısmı dişi, hdmi kısmı erkek olduğu için vga to hdmi denmesi mi gerekir bilmiyorum.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Olabilir, bilgilendirme için teşekkürler. Fakat genelde konsol sahibi olan çoğu kişi internette hdmi to vga olarak arattığı için, ben de en çok o şekilde yazılana rastladığım için konu başlığını değiştirmeyi düşünmüyorum. Eğer dediğiniz şekilde olması gerekiyorsa bilgilendirme olarak kalsın mesajlar arasında.

• Öyle demek istediniz anlamında demedim. Normalde konuyla ilgili bilgilendirme yapılınca doğrusuna göre değiştirmek gerekir onun için dedim =). Bu seferlik böyle kalsın. Başka bir konuda hatam olursa düzeltirim.

• Şu kablolulardan bir adet satın aldım. Özel mesajlara hızlı ve dolu dönüşler yapan son derece ilgili ve dürüst bir arkadaşımız kendisi. Yalnız ps3 henüz elime geçmedi bir kaç güne kadar deneme imkanım olacak ancak eski 19" monitörlerde bile sorun çıkarmıyorsa benim Lg E2240 monitörde de sorun çıkarmaz diye düşünüyorum.

Edit : Hdcp olmayan bir monitörde ekran kartına bağlayıp denedim ve sonuç harika diyemesem de tatmin edici. Sadece ufak bir flulaşma ve aynı oranda bir parlama var ki aslına bakarsanız bu bile yeterli. Ps3'de daha iyi performans vermesini temenni ediyorum. Hatta şimdi düşündüm de bu flulaşma monitör ayarlarıyla alakalı olabilir, kurcalarsam çözebilirim gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 2 Ağustos 2014; 17:21:02 >
  • Arkadaştan ben de 1 adet dönüştürücü aldım. Kendisine teşekkür ederim, ürün gayet iyi.
  • Yorumlarınız için teşekkürler. Hayırlı olsun =)

• Ps3 için beklediğimden de iyi performans aldım. Cam gibi görüntü resmen. Önceki yorumumu görmezden gelin.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan hocam =)

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    ps4 den hoparlörü olmayan led monitöre aktaracağım görüntüyü. DC 5v elektrik girişi kullanmadan görüntü alabiliyor musunuz?
    yada nerede işe yarıyor? t
  • quote:

Orijinalden alıntı: dotan

ps4 den hoparlörü olmayan led monitöre aktaracağım görüntüyü. DC 5v elektrik girişi kullanmadan görüntü alabiliyor musunuz?
    yada nerede işe yarıyor? t

Teknik olarak pek bilgim yok. Konu sahibine sorarsanız daha iyi olur.
  • dotan D kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Güç kablosunu takmanız gerekiyor kesintisiz görüntü alabilmek için. Güç kablosunu ps4 ün ya da başka bir cihazın usb girişine takarak güç alabilirsiniz. Usb girişi olan 5v adaptör de kullanabilirsiniz. Monitörde hoparlör olmasına gerek yok, dönüştürücüdeki ses girişine hoparlör ya da kulaklık takarak ses alabilirsiniz. Şimdiye kadar yanlış hatırlamıyorsam 3 kişi ps4 için aldı ve sorunsuzca kullandıklarını söylediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elberp -- 11 Ağustos 2014; 1:18:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaştan cihazı bugün aldım. Güç kablolu ve kablosuz denedim sorunsuz çalışıyor PS4 te. Görüntü kalitesi iyi.Herhangibirgecikme veya renk kaybı yok. Sorunsuz alabilirsiniz.
  • karikaturizma kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. =)

• PS 3'ümü LCD monitörüme bağlamak için iki üründen birini almak istiyorum da. Acaba kullananlardan birisi oyun oynarken videoya çekip koyabilir mi? Street Fighter oynayacağım için neredeyse saliseler bile önemli benim için görüntü konusunda. Kullananlar bunu göz önünde bulundurarak yorum yaparlarsa sevinirim.
  • Micro hdmi to hdmi 》》>> hdmi to vga olarak kullansak olur mu?

• Dönüştürücüler birleştirilerek kullanılabiliyor diye biliyorum. Alıp denersiniz, düzgün çalışmazsa kargo ücretini ödemek şartıyla iade edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elberp -- 24 Ağustos 2014; 20:35:23 >

• Xbox One için deneyen yok galiba

Yeni nesil konsolumuz var ama hala 10 senelik televizyon kullanıyoruz

Bakalım bende alacağım büyük ihtimalle

Eğer olursa "Xbox One destekliyor" diye eklersiniz artık

Xbox One'ın PS4'den ne eksiği var da çalışmayacakmış

Deneyelim bakalım...
  • Vl.Murad kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet şuana kadar Xbox larda deneyen olmadı. PS için alıyorlar genelde. Alıp deneyebilirsiniz, çalışmazsa ya da görüntüde-seste bir sorun olursa kargo ücretini ödemek şartıyla iade edebilirsiniz. 1 adet kaldı, yenileri 1 hafta-10 gün sonra gelir.

• Arkadaslar urunu PS3'de denedim. Gercekten cok basarili (50TL'lik). Sesler ise gayet tatmin edici. Satan arkadasta gercekten cok ilgili, anlayisli bir kisi. Kendisine tesekkurumu buradan da belirtmek istedim. Urunu hic tereddut etmeden alabilirsiniz arkadaslar.

• Teşekkür ederim. Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.