Şimdi Ara

HDMI to VGA Dönüştürücü PC-PS3-PS4-Xbox360-XboxOne *Ücretsiz Kargo* (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
19
Favori
19.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam =).

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam elinizde varsa Sahibinden aracılığıyla almak istiyorum.Birçok yer gezdim bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var hocam. Yarın kargoya veririm.

• elberp E kullanıcısına yanıt
    Sipariş verdim hocam.Peki ürün bozuk çıktığında ne yapmamız gerekiyor.Teknoloji şans işi olduğundan sordum
  • Siparişinizi aldım hocam. Bozuk çıkarsa ya da bozuk olmasa bile monitörünüzün dönüştürücü desteği olmaması sebebiyle ya da başka herhangi bir sebeple çalışmazsa sürat kargo ile kargo ücreti benden olacak şekilde göndererek iade edebilirsiniz.

• Merhaba hocam ses ve güç kablosu pakete dahil mi ?
  • Provezza. kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet hocam dahil.

Tekrar merhaba hocam Sahibinden üzerinden 1 adet sipariş verdim yarın kargolayabilirsen sevinirim.
  • Provezza. kullanıcısına yanıt
    Bugün kargoya vereceğim hocam.

Eyvallah teşekkürler
  • arkadaşlar ekran kartım sapphire rx 460 nitro 4gb gddr5 128 bit ekran kartı

mönitörüm vga girişli olduğu için karta bağlayamadım bende gidip dönüştürücü aldım hdmi to vga ama çalışmıyor bilgisayar normal açılıyor açılış sesini duyuyorum ama görüntü yok kartta sağlam vga analog, hdmı ve dvi dijital olduğu için görüntü vermiyor bu bilinen bir gerçek keşke monitörü değiştirebilme imkanım olsa ama aktif dönüştürüler ile sorunsuz görüntü alanlar var ilk aldığım dönüştürücü çalışmadı bugün yeni bir dönüştürücü aldım yine çalışmadı çeviricileri başka bi yerde denedim ikiside sorunsuz çalışıyor bende niye çalışmıyor lütfen yardım arkadaşlar

ilk aldığım dönüştürücü===http://www.vatanbilgisayar.com/sl-hvs12-hdmi-to-vga-audio-cevirici.html

ikinci aldığım dönüştürücü===http://www.hepsiburada.com/alfais-al-4547-hdmi-to-vga-monitor-cevirici-donusuturucu-adaptor-pm-HB000002NUZS

sistemim

-intel i5 3570

-asus p8h61-m lx3 plus r2.0 anakart

-6gb ram

-500 watt high power +80 plus supply

-1tb hdd

-syncmaster S22B150 monitör

• Sakın burdan almayın arkadaşlar ben 3 veya 4 sene önce aynı fiyata 50 tl ye aldım ürün sorunsuzdu ama sonra biraz forumu araştırınca daha ucuzunu buldum şimdi bu 30 tl ye satanda bundan para kazanıyor siz düşünün 50 tl ye satan nasıl kar ediyor ondan böyle satıcılara prim vermeyin.

Hatta daha ucuzları bile var aynı ürünün ama açıkcası ben daha önce ordan söylemediğim için bir şey diyemiyorum ve sorunsuz kullandığım adresi ;
    https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/hdmi-to-vga-ses-hdmi-vga-donusturucu-cevirici-aparat-sesli-full-hd-325613893

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negan -- 26 Şubat 2018; 19:12:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Negan

Sakın burdan almayın arkadaşlar ben 3 veya 4 sene önce aynı fiyata 50 tl ye aldım ürün sorunsuzdu ama sonra biraz forumu araştırınca daha ucuzunu buldum şimdi bu 30 tl ye satanda bundan para kazanıyor siz düşünün 50 tl ye satan nasıl kar ediyor ondan böyle satıcılara prim vermeyin.

Hatta daha ucuzları bile var aynı ürünün ama açıkcası ben daha önce ordan söylemediğim için bir şey diyemiyorum ve sorunsuz kullandığım adresi ;
    https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/hdmi-to-vga-ses-hdmi-vga-donusturucu-cevirici-aparat-sesli-full-hd-325613893
    Link ölü

• trust88 kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni urunu arastir bulursun rahat ucuza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkaştan 1 adet dönüştürü aldım . Ps4 ümü asus 21.5 1920*1080 çözünürlük monitörde denedim hiç bir sıkıntı yok . Ses güzel,kaliteli geliyor cızırtı vs yok . Görüntü güzel kesilme donma çşzgi vs yok. İlgili güvenilir arkadaş teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.