Şimdi Ara

Watch Dogs'un PS4 Sürümünün Oynanış Videosu Ortaya Çıktı. Peki Grafikler Nasıl?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
1.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Watch Dogs'un uzun erteleme süresinin ardından yayınlanan ilk videosu bazı oyuncuları hayalkırıklığına uğratmıştı. Çok sayıda oyuncuya göre Ubisoft E3 2013 videosuna göre grafikleri kısmıştı.

Buna karşın Ubisoft yetkilileri ise Playstation 4 sürümünün grafiksel konuda E3 2013'teki gibi harika göründüğünü söylüyorlardı. Aşağıda PCGames'in yayınladığı oyunun Playstation 4 sürümüne ait oynanış videosunu bulabilirsiniz. Başta renk paleti olmak üzere grafiklerin eskisi kadar iyi görünmediğini düşünüyoruz.

Çevredeki insanların hareketleri ve şehrin canlı yapısı ilk gösterilen videolardaki gibi görünmüyor. Sanki herşey gerçekçilikten uzaklaşıp biraz daha mekanik hale gelmiş.

• Bu hiç hayra alamet değil .
  • gölgeler berbat ötesi
  • neden ertelendiği belli oldu milleti sanırım kandırmışlar...(grafik konusunda)
  • gideri var
  • bu yeni video degilki zaten iki gundur uzerinde konusulan video iste bu.Ilk olarak everyeye.it diye site yayinladi.PS2 benzetmesi yapilan gif ler de bu video dan alinma.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Millete neyi gösterdiler sonra çıkana bakın ... Bu tür durumlarda tepki gösterip almayacaksınız oyunları E3 fuarında gösterilen videoya bir bakın linkini atacağım birde yukarıdakine bakın karar verin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 8 Mart 2014; 11:26:30 >
  • Çok umutla beklediğim bir oyunu bu şekilde ayaklar altına düşmesi hiç iyi olmadı, ben videoları ilk izlediğimde oyun dünyası yeni bir boyut kazanacak diye düşündüm maalesef durum kötü gözüküyor. Ön sipariş olarak almıştım ama inceleme notlarını bekleyip sipariş vermek gerektiğini geçte olsa anladım, bekleyen herkese geçmiş olsun şimdiden.
  • eğer sorun çıkcaksa cidden kötü oyunla karşılaştırcaklarsa askıya alsınlar adam akıllı yapsınlar çıkartsınlar başka çare yok bu oyun heba oldu

• Demek ki bu yüzden çok erkenden ön sipariş etmemek gerekiyor. Oyunun grafiği şöyle olsun böyle olsun diyen bi insan değilim ama bu çok sinir bozucu, üstelik insanları da kandırıyorlar. Bu dolandırıcılığı kimse unutmamalı.
  • İlk videoya göre grafiklerde çok fazla düşüş var. Bu oyundan fazlaca ümitliydim, ubisoft yine yaptı yapacağını. Belki PC'de ilk videodaki gibi gözükecek, onu da oyunculara göstermeleri gerek, pc oyuncularının ümidi yavaş yavaş tükeniyor.

• Bu oyun da fos çıktı. Çare GTA 5'i diğer platformlara beklemek :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far cry 3 ü çamur grafiklerle ps3 de oynadım ve çok büyük keyif aldım mütişti buda öyle olursa sorun yok oyunun paunları açıklandığında anlarız neyin ne olduğunu

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Far cry 3 ü çamur grafiklerle ps3 de oynadım ve çok büyük keyif aldım mütişti buda öyle olursa sorun yok oyunun paunları açıklandığında anlarız neyin ne olduğunu

Grafikleri benim içinde mühim değil içerik güzelse oynanır. Sorun başta vaad ettikleri şeyleri vermemeleri. Yoksa oyun hala etkileyici bir konuya sahip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilde video gözükmüyor düzeltirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REALTROLL

arkadaşlar eski grafikler XBOX ONE'a aitmiş sadece ps4 kolu üzerinden yürütülüyormuş ve sadece playstation'ın grafikleri düşürülmüş merak etmeyin Xbox alınca bu sıkıntıları yaşamazsınız ben çoktan sipariş ettirdim bile.<br><br>EDİT: anglez'in ölümünden sonra kalbimiz içler acısı :(

Muahah nedıyon la sen değişik? E3 de xbox one yoktu bile demoları pcden oynatıyorlardı.
    Neymiş eski grafikler xone muş yav he he.

• Bence ilk gösterilen o next-gen oyunla alakası yok.Grafikler hiç yeni nesile yakışmamış sanki hala önceki nesil gibi.Bu oyunu uzun zamandır bekliyodum ama şimdi ciddi ciddi almamayı düşünüyorum eğer gerçekten son sürümünün grafikleri bu ise.

• Abi her gördüğün karekter illa bişey yapıyo yolda seni görünce yapmadan gitmiyo bu nasıl bişeyse artık grafiklerde epey düşüş var hele araba sürme sahnesi aman aman

• oyunun sanki bütün renklerini ve aydınlatmalarını sonuna kadar açmışlar gibi gerçekten böyle çıkarsa oyun gg

• Bana kalırsa iyi pazarlanmış olmasının da yardımıyla yüksek satış rakamlarına ulaşacaksa da yılın balonu olacak bu oyun.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.