Şimdi Ara

TATA far ve tampon 1milyar olurmu yaa?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
9.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam 1milyar para istiyo sadece ön sağ far ve ön tampona

bu fiyat abartı diilmi sizcede?

• çok fazla.pazarlık yap.neden tata aldı millet parçası ucuz olsun diye.1 milyar neymiş öyle..
  • Parçalar o kadar pahalıysa, bi tane sıfır alıp parça parça satalım

• Pazarlama stratejisi :
    Malı ucuza hatta bedavaya ver, yedek parçadan g.çir
  • pahalı diyenler ortalama bir markanın far + tampon fiyatını sorsunlar bakalım yetkili serviste, ne kadar fiyat cekiyorlar... Fiyat normal
  • quote:

Orjinalden alıntı: Launcher

pahalı diyenler ortalama bir markanın far + tampon fiyatını sorsunlar bakalım yetkili serviste, ne kadar fiyat cekiyorlar... Fiyat normal

Hyundai Accent'de tek far + tampon + ön kaput (hepsi kaput) bir de yamulmuş şase servisten 1.400 TL.ye çıktı. Sadece tampon ve far olsa olsa 500 falan olurdu herhalde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasok

/>

Pazarlama stratejisi :
    Malı ucuza hatta bedavaya ver, yedek parçadan g.çir

• arkadaş tatadan bahsediyo.
    ortalaması alınacak firmalar bmw- mercedes- vw falan olsa doğru.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeus1907

adam 1milyar para istiyo sadece ön sağ far ve ön tampona

bu fiyat abartı diilmi sizcede?

• şahin in orjinal tamponu 35 ytl idi geçen sene. far+tampon+işçilik 200 ü geçmez. orjinal olsa bile. hele ki orjinal değilse kimbilir kaça çıkar.

quote:

Orjinalden alıntı: Launcher

pahalı diyenler ortalama bir markanın far + tampon fiyatını sorsunlar bakalım yetkili serviste, ne kadar fiyat cekiyorlar... Fiyat normal
  • Tata alınırmı ben bunuda anlamış değilim!Yanlış anlaşılmasın ama fiyatı ucuz deseniz değil,parçası yok,marka yok...Yazıktır
  • nasıl ucuz değil. 20.000 ytl ye full dizel albea alabilir misin? sonuçta albea da çok ahım şahım bir araba değil. fiyatı iyi bence. parçasının pahalı olması da normal. bütün ithal arabaların parçaları pahalı.

quote:

Orjinalden alıntı: SERKAN DENİZ

Tata alınırmı ben bunuda anlamış değilim!Yanlış anlaşılmasın ama fiyatı ucuz deseniz değil,parçası yok,marka yok...Yazıktır
  • Bende bir aralar benzine verdiğim paralardan yılıp hesaplı bi dizel alayım dedim takas yaparım falan.Sonra ucuz diye tata ile görüştüm.En üst modelini şu station wagon olanı malibumu nedir işte adamlar 21.000 ytl ye bıraktılar ama abs+klima+cd+dizel+hava yastığı falan dolu işte yani neyse bi galeriye gönderdiler benim arabanın takas fiyatı için arabam 2005 albea 1.2 16 v ac galeride arabama bakan adam baktı işte temizmiş falan dedi sonrada niye satıyorsun bunu dedi bende satıp tata alacağım dedim adam bana "elindeki altını verip üstüne birde para ödeyip bakır alacaksın ha ben sana başka birşey söylemiyorum dedi" ve aklımı başıma getirdi.Bende gittim brc sıralı sistem taktırdım şimdi çoooooook memnunum hem km.de 130-140 yakmaya başladım hemde başıma bela almaktan kurtuldum.Üstelik şimdi burada tata nın yedek parça fiyatlarınıda okuyunca aklımı başıma getiren galericiye bir kez daha Allah Razı Olsun diyorum.
  • ister tata ister baska firma olsun yakaldımı öpüyor.sahın broadway olayı baska...
  • duyanda tatada xenon far var sanacak kıçı kırık halojenler ne zamandan beri o parayı ediyor bence hiç uğraşma git bi çift el feneri alıp farların olduğu yere sabitle çamurluğun orayada bi bi karton kesip boyat orjinalinden daha kötü olacak deyil ya
  • Olmaz...Üzüldüm....Geçmiş olsun,sinirlendim.Bizleri keriz yerine koyuyorlar...
  • aynı firma: albeanın pas garantisi 6 yıl, stılonun 12 yıl. bu bile albeanın kalitesi hakkında bir fikir vermeye yeter...

quote:

Orjinalden alıntı: ofengin

Bende bir aralar benzine verdiğim paralardan yılıp hesaplı bi dizel alayım dedim takas yaparım falan.Sonra ucuz diye tata ile görüştüm.En üst modelini şu station wagon olanı malibumu nedir işte adamlar 21.000 ytl ye bıraktılar ama abs+klima+cd+dizel+hava yastığı falan dolu işte yani neyse bi galeriye gönderdiler benim arabanın takas fiyatı için arabam 2005 albea 1.2 16 v ac galeride arabama bakan adam baktı işte temizmiş falan dedi sonrada niye satıyorsun bunu dedi bende satıp tata alacağım dedim adam bana "elindeki altını verip üstüne birde para ödeyip bakır alacaksın ha ben sana başka birşey söylemiyorum dedi" ve aklımı başıma getirdi.Bende gittim brc sıralı sistem taktırdım şimdi çoooooook memnunum hem km.de 130-140 yakmaya başladım hemde başıma bela almaktan kurtuldum.Üstelik şimdi burada tata nın yedek parça fiyatlarınıda okuyunca aklımı başıma getiren galericiye bir kez daha Allah Razı Olsun diyorum.

• kusura bakmayın ama oha demek istiyorum 1 milyar edermi yaw??
  • 1000 lira sadece bi tampon bi far mı? Ne bu Mercedes mi
  • gerçekten tata alıp parçalayalım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.