Şimdi Ara

stoklar bitti silinebilir-SEG 40' SMART LED TV- a101 799Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
16
Favori
75.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kadar tv için bekledim belki yine fırsatlar çıkar ama bundan iyisi denk gelmez.
    SEG'in dahili uydu alıcısında biss şifre girme olayı var. TRT HD, ntvspor dahili hd uydu alıcısında şifre giriyor. Türk markalarda sadece biss girilebiliyor. bence sıcak
     stoklar bitti silinebilir-SEG 40' SMART LED TV- a101 799Tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesaydin00 -- 17 Ocak 2014; 23:07:00 >

• Teşekkürler. Hangi model belli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LED mi LCD mi?
    Tam olarak model nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Power7Gear

LED mi LCD mi?
    Tam olarak model nedir?

Led yaziyor görsel de.

• quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

quote:

LED mi LCD mi?
    Tam olarak model nedir?

Led yaziyor görsel de.

Aynı görselde 2 USD de yazıyor, USB değil dikkatinizi çekerim.
  • Bence yanıyor.
  • SEG güzel midir ki?
  • bugün maltepe carrefour da baktım aynı tv mi bilmiyorum ama görüntü kötüydü sanki belki ayarları da bozuk olabilir ama bence de her haliyle sıcak gibi. hatta anne babaya hediye falan da alınabilir. evdeki az kullanılan odaya konulabilir vb. yani öğle çok sık film oyun vb. gibi kullanmayanlar baksınlar.
  • modeli ben de tam öğrenemedim ama son 15 gündür araştırıyorum. özellik ve fiyat olarak bundan uygunu yok bence. dahili uydu alıcısında maçlar şifre girmesini engellersin. dünya kupası var yazın. LG PHİLİPS SAMSUNG dahili uydu alıcılarda şifre giriyor maç anlarında. Ekstradan uydu alıcısı almak istemeyenler için tabi. babamı ikna edersem aldırcam adamın marka takıntısıİ var ama yapacak bir sey yok.
  • Bugun carrefourdan 40 inc 40180b modelini 999 tlye aldim. Smart yok sadece dahili uydu alici var. Slim led lcd. Eger ayni urunse yarin gidip iade edecem.

• hocam carrefour daki 39" ve smart tv DEĞİL. Ben de onu almayı düşünüyordum ama bu çıkınca vazgeçtm. Carrefour daki arkasını kalınmış bunun tam modelini öğrenmek lazım üst model olduğu için incedir diye tahmin ediyorum
  • Ürünün kalınlığı, ürün özellikleri vb. tam olarak bulunamıyor. Öğrenmek lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesaydin00

modeli ben de tam öğrenemedim ama son 15 gündür araştırıyorum. özellik ve fiyat olarak bundan uygunu yok bence. dahili uydu alıcısında maçlar şifre girmesini engellersin. dünya kupası var yazın. LG PHİLİPS SAMSUNG dahili uydu alıcılarda şifre giriyor maç anlarında. Ekstradan uydu alıcısı almak istemeyenler için tabi. babamı ikna edersem aldırcam adamın marka takıntısıİ var ama yapacak bir sey yok.

son cümle +1

• Carrafourdan aldigim 40 inc ince ekran. 999 tlye aldim bu aksam.

Ayni urunse 200 tl zararim var. Acaba stok durumlari nasil.

• market başı 2-3 adet geliyo. Sabahın köründe sıraya geçenler oluyo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: opelmania

Carrafourdan aldigim 40 inc ince ekran. 999 tlye aldim bu aksam.

Fotoğraf koyabilirseniz seviniriz. Mümkünse yandan çekilmiş de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Power7Gear -- 10 Ocak 2014; 0:04:37 >
  • kaç hz acaba?
  • valla perşembe sabahı A101 açılır açılmaz önünde durucam. yaş 21 evdeki tv benden daha yaşlı. 1 liraya almış peter bey. ekran karardı canı isterse renk geliyor canı istemezse gelmiyor radyo özelliği oluyor. Herhalde kimse İnegöl'den değildr. stok bitmez burada
  • Gençler şimdi bunda kablosuz internet bağlantısı yok değil mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: opelmania

Carrafourdan aldigim 40 inc ince ekran. 999 tlye aldim bu aksam.

Fotoğraf koyabilirseniz seviniriz. Mümkünse yandan çekilmiş de...

Benim cihaz 200 hz.

Urun kutusunda yarin servis gelecek. Teknosadaki etiketinin fotosunu cektim. Evde bilgisayar yok foto telde. Telden buraya foto yuklenebiliyor mu?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.