Şimdi Ara

PES 2015 Yeni Nesle Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Pro Evolution Soccer 2014 bazı yönlerden hayal kırıklığı yaratmıştı. Örneğin zaman eksikliğinden dolayı bazı stadyumları bile oyunda görememiştik. Bunun sebebi Konami'nin Fox Engine'e adaptasyon süresinin uzunluğuydu.

PES 2014'ün Playstation 4 ve Xbox One'a gelmemesi de bazı oyuncuların tepkisini çekmişti; çünkü EA'in rakip futbol oyunu FIFA 14 yeni nesil konsollara yepyeni bir oyun motoruyla birlikte gelmişti. Ümitlerimiz bir dahaki seneye kalmıştı.

Konami'ye Twitter üzerinden PES 2014'ün PS4 için çıkıp çıkmayacağı sorulmuş. Yetkililer PES 2014'ün yeni PS4'e gelmeyeceğini, fakat Pro Evolution Soccer 2015'i Playstation 4'e beklememizi söylüyorlar.

Böylece Pro Evolution Soccer 2015'in yeni nesil konsollara geleceği neredeyse kesinleşti diyebiliriz. Konami geçen yıl yaşattığı sürprizi, bu yıl tekrarlamayacak.

• bi zahmet

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • isterse gelmesin fifa varken bunu kim oynar

• PES bence pes et.
  • Yani ne kadar sevindim anlatamam. Tam da ihtiyacımız olan bir duyuruydu. Hiç Fifa 14 gibi şaheser yokken PES imdadımıza yetişti. oleyy oleyyy, en çok beklediğim next gen oyunu... :)

• ya fifa 14 ün nesi var?yemin ediyorum burda yazılanlara güvenerek ps4 e aldım fifa 14 ü berbat çıktı.fifa nın daha iyi olduğunu söyleyen birisi lütfen mesajıma geri dönsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ya fifa 14 ün nesi var?yemin ediyorum burda yazılanlara güvenerek ps4 e aldım fifa 14 ü berbat çıktı.fifa nın daha iyi olduğunu söyleyen birisi lütfen mesajıma geri dönsün

Fifayı beğenmeyen bir insan pesi neden beğensin. Futbol oynama sen bence
  • İS-TE-Mİ-YO-RUZ!

• her zaman fıfa satiş rakamlarına baksınlar benım arkşlarımda pes oynardı fıfa ya aliştılar pes robot oyunu gıbı geldı adamlara.

• şu oyunu hala adam yerine koyanlar da varmış.

• PES 2014 her şeye rağmen PES 6'dan sonra çıkmış en iyi pes bana göre...

• Bir zahmet.
  • 2014ü çıkarmamaları hata olmuş
  • yukarıdaki ironiyi anlamayanlar adamı eksilemiş ya ya da burası gerçekten pes fanboylarıyla dolu
  • bence gelmesin kalsın olduğu yerde o paraya başka bir oyun yapsınlar

• fifa 14 te topu ayagından aşma olayı beni çileden çıkarttı pes 2014 te berbattı artık ne yapacam bilmiyorum..
  • Madem motoru kullanmayı beceremiyorsun , üstüne yeni konsola da çıkarmıyorsun durum böyleyken eski motorla 2014 çıkar bu süreç boyunca gizliden motoru dene , oyuncuları da kobay olarak kullanma , yada hiç çıkarma 1 sene boyunca yeni nesle hazırlan ...

Arkadaş beta sürecindeki oyunu alıp önümüze koyuyorsun , oyundaki yüzleri bile aylar sonra güncellemeyle getirdiler , oynanış desen hiç bir yeri oturtulmamış ...

Pes 14 çıktığı gün aldım devrim yaptılar bilmem ne dediler , arkadaş oyunu korsan alıp yamayla oynayan adam benden daha keyifli oynuyor ya :) Stadyumların lisansı bile yetişmemiş , doğru düzgün oyuncu yüzlerini yetiştirememişsin daha ne kaldı ki geriye , yıllardır Fifa'dan dolayı lisans sorunun var diğer bütün durumlarda açığını kapat...

• PES ciler, her yeri eksilemiş...

• yıllardır pes oynarım ama pes 2014 benim için çok büyük hayal kırıklığı oldu. aynı hafta sattım oyunu dayanamadım bu kadar mı rezillik olur. Artık fifayı test etmek şart oldu.

• fifa 13 devam.. 14 beni açmadı pek. yada ben alışamadım. oynanış yavaş olunca zevksiz geliyor bana.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.