Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.389
Cevap
14
Favori
111.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar cihaz acilmiyo kitap yanip sonuyo sonra intel yazisi cikiyo tekrar kitap yanip sonuyo sonsuz dongude devam ediyo bu olay acilmiyo 1 hafta once aldim cihazi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun zebelek... bu tarz yorumları okudukça iyice soğuyorum tableti ancak bugün electroworldde tableti incleme fırsatım oldu. 470TL... Hızlı, tasarım olarakda güzel ve sağlam göründü gözüme. Aklıma takılan iki soru var: HDMI çıkışı yok. Bir şekilde çeviricler falan kullanarak HDMI sağlanabilir mi? Birde 3g modem takıp deneyen oldu mu? Elimde vodafone dan aldığım 3g modem var. Modelini bilmiyorum yalnız. Cevap verebilirseniz çok sevinirim. Daha önceki soruma cevap verenlerede ayrıca teşekkür ederim.

NOT: Tableti internette dolaşmak ve ders notlarımı depolayıp ders sırasında not alarak kullanmak için istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodzilla -- 27 Ocak 2014; 19:20:31 >
  • Teknosadan almistim goturdum degistirdiler

Doodzilla dediklerini kullanmadigim icin bir bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebelek -- 27 Ocak 2014; 20:25:50 >
  • Arkadaslar tableti alali bi kac gun oluyo ...3g mobile gelnce vodafone ve turkselde chaz tanimadi ama simkart takilabilen wifi cihazlari varmis ondan almayi dusunuyorum acba baska farkli kunularda bilgisi olan varmi .. Ve oncelikle cihaza olmasi gereken ve kullanisli hangi uygulamalari yukleye bilirim ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebelek

Arkadaslar cihaz acilmiyo kitap yanip sonuyo sonra intel yazisi cikiyo tekrar kitap yanip sonuyo sonsuz dongude devam ediyo bu olay acilmiyo 1 hafta once aldim cihazi

Tahminimce yazilimsal bir sorun gibi gozukuyor. Be telefonuma rom atmistim bi kere oyle olmustu. Tableti ilk kez actiginda mi oldu bu sorun yoksa sonradan mi ?

• Oguzhan97 kullanıcısına yanıt
    Sonradan oldu oyun yuklerken kapandi acilmadi bide onceden acilirken cizikler olusuyordu buyuk ihtimalle ilk aldigimda bozuktu

• quote:

Arkadaslar cihaz acilmiyo kitap yanip sonuyo sonra intel yazisi cikiyo tekrar kitap yanip sonuyo sonsuz dongude devam ediyo bu olay acilmiyo 1 hafta once aldim cihazi

@zebelek
    .Oyun yüklüyordum bir anda download yarıda kesildi ve tablet kapandı.Sonrası senin dediğin gibi devam etti.Yarın bimeks'e gidip değiştirmeyi düşünüyorum hatta mümkünse para iadesi isticem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagopa596a

quote:

@zebelek
    .Oyun yüklüyordum bir anda download yarıda kesildi ve tablet kapandı.Sonrası senin dediğin gibi devam etti.Yarın bimeks'e gidip değiştirmeyi düşünüyorum hatta mümkünse para iadesi isticem.

Oyunu google playden mi yukledin baska biyerden mi. Bu sebepten oyle bir sey olmasini pek aklim almadi. Tableti flashlarsan duzelir bence. İlk mesajda reeder guncellemesi var onu yuklerseniz bu sorun cozulur buyuk ihtimal. Benim telefonumda da ayni sorun vardi odin ile orjinal romu yukledim duzeldi. Ama odinle yuklemek biraz riskli. İslem sirasinda bilgisayar ile telefon arasindaki baglanti kesilirse telefon hard brick oluyor diyorlar. Ama bu reeder guncellemesi odinle yapilmiyor o yuzden korkmaya gerek yok.

• Ben degistirdim suan internetim sinirli internet bulunca oyunlari tekrar deniyecem eger ayni sorun olursa iade ederim

• Oguzhan97 kullanıcısına yanıt
    Asphal 8 i google playden indiriyodum net kesildi denemek icin tarayiciyi actim tarayici durduruldu dedi sonra google play durdu dedi sonra kapandi
    Bilgisayar bulunca guncellemeyi yaparim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebelek -- 27 Ocak 2014; 23:03:42 >
  • Mobil İnternete Bluetooth'lu Çözüm
    Malesef android ad-hoc wi-fi desteği sunmadığı için cep telefonundan interneti JoikuSpot programıyla tablete paylaştırmak mümkün olmuyor. İnternetteki tüm adhoc bağlantı yöntemlerini denedim fakat a8i anladığım kadarıyla intel çipsetli olduğu için henüz bir çözüm yok, denemenizi tavsiye etmem 1-2 denememde wifi özelliği tamamen kayboldu biraz zorlanarak geri getirdim. Ayrıca USB kablo ile Nokia da bir internet paylaşımı sağlanamıyor. Ama bluetooth bir çözüm sunuyor

Bluetooth ve VPN özelliği olan cep telefonunuzdaki interneti çok kolay bir şekilde tablet ile paylaştırabilirsiniz.

Öncelikle tablete BlueVPN uygulamasını kurun:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bluexvpn&hl=tr

Ardından tabletin ayarlar kısmından Bluetooth menüsünden telefonunuz ile tabletini eşleştirin.

Ardından BlueVPN uygulamasını açın, Settings bölümüne gelin ve Access Point'e basın, ve buraya telefonunuz GPRS/3G bağlantı ismini yazın, (AVEA larda default olarak "internet" yazmanız yeterli)

Telefonunuzun Bluetooth'unu açın ve BlueVPN nin ana ekranında kendi telefonunuzu seçin, artık mobil internetinizi tabletinizde kullanabileceksiniz.

Nokia e63 ve c3 de denedim. Eğer çalıştırabilenler bana mesaj atarsa telefonlarını burayı güncel tutalım.

Bazı uygulamlar VPN bağlantısını algılayamadığı için çalışmıyor Çalışan ve Çalışmayan uygulamaların listesi:

Çalışanlar:
    - GMail
    - Email [ POP3 / IMAP ]
    - Google+
    - Facebook
    - Twitter
    - You Tube
    - Google Earth
    - Google Maps ( versiyon 6.14 e kadar )
    - Google Play (sadece uygulamaları listeliyor, kurulum yapılamıyor)
    - Google Goggles
    - Kindle app
    - eBay app
    - SoundHound
    - Web Navigation (Chrome/Firefox/Dolphin...)
    - Ankara Ego Uygulaması

Çalışmayanlar:
    - Tüm Gazeteler
    - Tune In

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noktafat -- 28 Ocak 2014; 0:46:48 >

• Arkadaşlar Bluetooth internet paylaşımı ve Root konu linkleri eklendi, noktafat hocama teşekkürler
  • Bir türlü alamadım şu tableti kararsız kaldım gelmesi gereken güncellemeyi beklerken birde 3g modemleri tanımadığı ortaya çıktı benim için en önemlisi bu, her an online olmam lazım.
  • giziro kullanıcısına yanıt
    28.sayfada noktafat arkadaşımız desteklenen 3g modellerin resmini atmıştı ordan bakabilirsiniz

• zebelek Z kullanıcısına yanıt
    Daha Güncelleme yok mu ?
  • Herkese tekrardan merhabalar. Reeder A8i den yazıyorum. Güncellemeyi yüklemelimiyim. Sorun vardı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodzilla -- 28 Ocak 2014; 19:49:05 >
  • BlueVPN yi Nokia E5 ile denedim ve çalıştı. Çok işe yarayacak birşey. Bilgilerinize...

• PeaxeL kullanıcısına yanıt
    Bir bilgim yok

• Arkadaslar sanirim telefonunuzun netini tablete baglamak icin bir uygulamaya gerek yok(tummodeller desteklermi bilmiyorum)nokia6300 telim ile tableti blututla eslestirdim ikisininde bulututu acikken eslesen cihazlar kismina girin telinizin isminin uzerine tiklayin ve ve internet erimini isaretleyin ardindan teliniz internete baglanacak ve tabletinizide internete baglamis olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu tabletten almayı dusunuyorum.Hdmı yok gozukuyor ama ek parcalarla hdmı olabılıyor mu tv ye hdmı ıle baglanabılıyor mu. Facebookda kı flash oyunları acıyor mu kendı browserı olur farklı browser olur farketmez acsın yeter.Bıde yuksek cozunurluklu fılmlerı oynatabılıyor mu kasma donma oluyor mu oynatırken.Cevaplarsanız sevınırım tesekkurler..
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.