Şimdi Ara

Siz Yokken Başkaları PC'nizde Neler Yapmış Öğrenin - 2 Yazılım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
13.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Siz Yokken Başkaları PC'nizde Neler Yapmış Öğrenin - 2 Yazılım

OverSpy 2.1

OverSpy programı bilgisayarınızı başkalarının kullanacağı zaman kullanabileceğiniz ve
    bilgisayarınızla neler yapıldığını öğrenebileceğiniz bir program.Program internette yapılan
    tüm sohbetleri, ziyaret edilen web sitelerini, kullanılan şifreleri, alınan ya da gönderilen
    tüm e-postaları, klavyede basılan her tuşu, bilgisayarınızla açılan tüm programları ve
    dosyaları, birkaç dakikada alınan ekran görüntülerini kaydederek size bilgi verir. Eğer
    bilgisayarınızla kimin ne yaptığını öğrenmek istiyorsanız bu programı deneyebilirsiniz.

3 MB boyutundaki programın 30 günlük deneme sürümünü indirmek için alttaki linke tıklayın.

PcDedektif 2.5 (Türkçe)

PcDedektif aktivasyon izleme yazilimidir. Siz yokken bilgisayarinizda neler olup bittigini ögrenmek istiyorsaniz bu yazilim tam size göre. PcDedektif programini bilgisayariniza kurup çalistirdiginizda bilgisayarinizda olup biten hersey kaydediliyor.

Özellikleri :

* İstenilen aralıklarla ekran görüntüsü yakalar.
    * Fare hareketlerini izler ve bilgisayar kullanılmadığında kaydı durdurur.
    * Diskteki boş alanı hesaplar ve yeterli alan olmadığında kaydı durdurur.
    * Klavye hareketlerini izler ve günlük kayıtlar halinde tutar.
    * İnternet Explorer ile gezilen sayfaların kaydını tutar.
    * Açılan pencerelerin kaydını günlük dosyalar halinde tutar.
    * Hiç bir kısayol oluşturmaz ve kaldırma listesinde görünmez.
    * Programın çalışması ancak kontrol panelinden durdurulabilir.
    * Program sadece kendi kontrol panelinden kaldırılır.
    * Parola özelliği sayesinde sadece parolayı bilenler kontrol paneline ulaşabilir.
    * Mikrofonu sürekli izler ve ses olduğunda ses kaydı yapar.

Yenilikler (2.2) :

# Önceki sürümde tesbit edilen hatalar giderilmiştir.
    # Programın bazı güvenlik açıkları giderilmiştir.
    # Programın yeni sürümünde e-posta gönderme özelliği eklenmiştir.

7.9 MB boyutunda ve Türkçe olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 5 Mayıs 2008; 15:40:48 >

• yine yaptın yapacağını rietveld kardeş... çok kullanışlı bi şeye benziyor.... çok sağol...
  • bi ton keylogger e ıvır zıvırın yasallaştırılıp insan yararına çevrildiği bir program değil mi
  • Çok başarılı bi program çok teşekkürler
  • çok yararlı ama benim işime yaramaz kimse kullanmaz benimkini
  • paylaşım için sağol ama haber verdiğin için daha çok sağol, demekki artık kendi bilgisayarımızdan başka kimsenin bilgisayarını kullanmayacaz yada özel işlem yapmayacaz
  • şirketler için iyi bişey aslında
  • Oooo çok sağol @Rietveld Resimlere ve tanıtıma bakılırsa iyi bişeye benziyor. Hemen indireyim

Ancak; bu program Anti-Spyware Spy temizleyici niteliğinde bi program değil demi. Sadece böyle kontrol, engelleme, güvenlik, filtre falan var.
  • Yok in_metal.Anti-Spy yada spyware ile alakası yok.Sadece diğer kişilerin pc'nde ne yaptığını bilmen için yapılmış bir program.

• aynen öle
    quote:

Orjinalden alıntı: ccaparli

bi ton keylogger e ıvır zıvırın yasallaştırılıp insan yararına çevrildiği bir program değil mi
  • Bende böyle bir program arıyorum desem yalan olmaz...Çok makbule geçti valla.Tşkler..
  • Eeeeee @Rietveld'ciğim canım benim;

Spyware Doctor 4.0 (update edildikten sonra) çok derin bir spyware-adware taraması yaptım. Karşıma OverSpy çıktıııııııı.... ne güzel süpriz

High (yüksek) öncelikli hem de.

quote:

Orjinalden alıntı: Spyware Doctor tarama sonuçları - sağ taraftaki açıklama

Threat Level (tehlike seviyesi): High (yüksek)

Author (yazan): Virtuoza Inc.

Description (tanım): OverSpy is a monitoring software from Virtuoza Inc. It can run in stealth mode and capture all keystrokes, emails sent and received, applications used, instant messages, websites visited etc. It also has the ability to take snapshots of the system at regular intervals. All the information captured is stored by this software in log files and it has the ability to send these log files to a specified email address. Removal of this software is adv isable if it is not installed for a purpose. (Türkçe meali: OverSpy, Virtuoza Inc'un bir denetim yazılımıdır. Gizli modda çalışabilir ve tüm anahtarları, gönderilen ve alınan e-postaları, kullanılan uygulamaları, anlık mesajları, ziyaret edilen web siteleri vb tutabilir. Ayrıca, düzenli aralıklarla sistemin enstantene fotoğraflarını çekebilme yeteneği vardır. Tutulan tüm bilgiler bu yazılım tarafından kayıt dosyalarında saklanır ve belirtilen e-posta adreslerine bu kayıt dosyalarını gönderme yeteneği vardır. Eğer bir amaç için kurulmamışsa, bu yazılımın kaldırılması mantıklıdır.)

Advice (öneri): Toss (atmak - kaldırmak)

Bu spyware-adware mesajına ne diyorsunuz?

Ayrıca, benim bilgisayarım bir ağa bağlı değil. Tek başına. Bir ev kullanıcıyısım. ADSL'e USB'nin Ethernet portu aracığıyla bağlanıyorum (yerel ağ bağlantısı var). Ama başka bilgisayar yok. Bu programı kullanmam gerçekten yararlı olur mu yoksa gereksiz mi? Eğer bilgisayarıma casus biri girerse mi faydalı olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 2 Ağustos 2006; 19:31:16 >

• in-metal

Eğer PC'ni senin dışında biri kullanıyorsa ve bu kişinin PC'nde ne yaptığını merak ediyorsan bu programı kullanabilirsin.Program hiçbir şekilde trojan , spy yada virüs içermez.

Spyware Doctor'un verdiği uyarıyı çevirmişsin.Zaten programın amacı orda yazdığı şeylerin hepsini yapmak.

Bana güvenen kullanır güvenmeyen kullanmaz.

Ayrıca böyle benim bir açığımı yakalamış gibi konuşman hiç hoşuma gitmedi.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

in-metal

Eğer PC'ni senin dışında biri kullanıyorsa ve bu kişinin PC'nde ne yaptığını merak ediyorsan bu programı kullanabilirsin.Program hiçbir şekilde trojan , spy yada virüs içermez.

Spyware Doctor'un verdiği uyarıyı çevirmişsin.Zaten programın amacı orda yazdığı şeylerin hepsini yapmak.

Bana güvenen kullanır güvenmeyen kullanmaz.

Ayrıca böyle benim bir açığımı yakalamış gibi konuşman hiç hoşuma gitmedi.

Özür dilerim aabey açık maçık yok sende öyle demek istemedim aabey affet beni

Özür....

Ya şimdi benim bilgisayarımı benden başkası kullanmıyo. Bir ağa bağlı da değilim.

Yani -eğer hacker falan girmezse- benim bi işime yaramaz herhalde he? O zaman kaldırayım + Spyware doctor'da da ya temizlerim ya da boşveririm.

EDIT: Kaldırdım/temizledim ya... Ama şunu söyleyim, kesinlikle sana suç atmadım açık buldum falan demedim. Çok kullanıcılı bi bilgisayar olsa bu programı önerdiğin için sana çok teşekkür ederim. Şimdi de teşekkür ederim ama SADECE BEN KULLANIYORUM BAŞKASI YOK olduğu için bu program benim işime yaramıycak gibi görünüyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 2 Ağustos 2006; 20:50:15 >

• Tamam ya önemli değil.Bugünlerde sinirliyim biraz kusura bakma.

Ayrıca eğer pc'yi senden başka kullanan yoksa bu programı kullanmana gerek yok.Kaldır gitsin.

• ya bu virus programına felan takılmıyor deemi.?
    şirkete kurcam da programlar izin vermiyo ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: JR.IVORY

ya bu virus programına felan takılmıyor deemi.?
    şirkete kurcam da programlar izin vermiyo ...

Vallahi izin veren var vermeyen var.Dene gör derim.

• Eline sağlık kardeş.......
  • internet cafeler bu programı kullansa
    tüm şifreler ellerinde yani
  • vay bee şifre falan gösteriyor yani çok haince hazırlanmış bir program kim yaptı bunu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.