Şimdi Ara

YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.992
Cevap
95
Favori
432.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 14 Ocak 2016; 15:38:44 >
  • Sunny at 14700 güzel bence kullanıyorum memnun kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONKUR

Sunny at 14700 güzel bence kullanıyorum memnun kaldım.

Sunny herzaman beğenmiş ve taktir etmiş ve ürünleri kullanmış biriyim herzaman yeniliğin peşinde olmuşlardır

• O nedenle 4 yıldır neredeyse uydu piyasasında çekilmiş durumdalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

O nedenle 4 yıldır neredeyse uydu piyasasında çekilmiş durumdalar

Sizide takip ediyorum HD satış sizde bu sektörde iyisiniz ve müşteriler ile bayağı ilgilisiniz bizzat tecrübe ettim benim cihazimla sabırla çok uğrasmistiniz kathrein 913 oscam yuklemistiniz

Saygılar

• Topfield SBP 2001 cihazının yeni sahibi benim, cihaz gerçekten beklentimi fazlası ile karşıladı zaten bütün aradığım görüntü kalitesiydi ve sadece Turksat izliyorum.
    Bizim malum kanallar bile neredeyse HD kalitesine yakın oldu. Bunu söylerken o anki yayının çekim kalitesinin önemini de belirtmek isterim, yıllar önce çekilmiş bir film yada dizi izlerken tabii ki kalite de ona göre oluyor.
    Özet ile ben gayet memnunum ve şu 800 TL ve üzeri cihazları deneyenlerin yorumlarını çok merak ediyorum, gerçekten 3-4 kat fazla maliyetli bu cihazlar görüntüye ne kadar katkıda bulunuyor. Tabi ki bu cihazların ek özelliklerini hiç hesaba katmıyorum çünkü benim için varsa yoksa görüntü kalitesi.
  • Ayrıca belirteyim gerçekten SUNNY nin hakkını yemeyelim.
    Benim yaklaşık 10 yıllık emektar Sunny AT 1030 DCI SKY de maşallah gayet güzel görüntü veriyor birde HDMI bağlantısı olsa belki de hiç cihaz arayışına geçmezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

cihazı bu sabah aldım,teşekkürler+

ilk görüşlerim olarak,cihaz çok iyi çıktı DS yi deneyemedim çünkü abonelik sürem şu anda aktif olmadığı için deneyemedim ama cihaz DS uyumu konusunda
    denenmişti daha önce ve sorun yok,FTA+DS+kaliteli bir görüntü kalitesi için bu fiyata F/P olarak mükemmel bir cihaz tavsiye ediyorum+

aslın da ben alırdım ve niyetim de böyle idi ve bunu da yazmıştım daha önce,ancak Astra HD+ Card için okuyucu slot desteği yok! işime yaramayacak
    bu durum da,ayrıca Modül alsam o zaman da fiyatı pahalıya gelecek v.s

cihaz şu anda ben de ancak almak isteyen olursa bana ulaşsın,ben cihazı ona gönderirim,ücretini ise cihazın sahibine (tema59) yaparsınız+

Not;yazılım olarak üreticinin sitesinden baktım,cihaz güncel! Techni de zırt-pırt zaten FW çıkmaz,her sene de "yeni model" diye cihaz çıkmaz!

CAN++

s1 ile s1+ arasında ne fark var ?
    ds modül ile programların(tüm kanalların) ilk 5 dakikalarını açabilirsin :)

hm-sat taki fiyatlara vergi dahil mi ?
    ci destekli bi cihaz almayı düşünüyorum yazlığa taşınınca.1-2 ay içinde.

ds ok olsun.ileri geri alma ,kayıt olsun. görüntü kalitesi iyi olsun. istiyorum

ne önerirsiniz bana ?
    technistar ile isio serilerini farkı nedir ?

• quote:

Sabit selam

kardeş eminmisin ve son kararınmı

Sayın albani
    benim acelem yok yani tok satıcıyım, GET ile taksitli 300 liraya satıyorum yani bana 270 yada 268 lira gibi rakam gelecek satılırsa.
    Kati 932 + dsmart modül + W905 ile gül gibi geçinip gidiyorum ama hatırlarsan merkezi sistem yapılınca benim salona iki adet uydu kablosu gelince çift LNB girişli cihaz almak için kaşıntım başladı, kati 932 den sonra başka cihaz görüntüleri tat vermedi, mesela next machina 3d ve goldmaster 1090 deneme fırsatım oldu, beğenmeyip geri kati 932 yi bağladım (bu arada next machina almış bulunduk boşta durmasın diye kayınpederlere verdim tek kablo ile fta kullanıyolar cihaza daha internet kablosu bile girmedi) machina yeni serii siyah kasa ve yeni tip uzaktan kumandalı isteyen olursa onu da satarım kati932 yi onlara veririm.

• Ne oldu senin Techni Corder satışın,satamadınmı daha? yaw milet gerçekten mal dan anlamıyor kardeşim,piyasa da beş para etmez cihazlar acaip uçurulup ve de CS işi de
    yapınca hiç hak etmediği rakamlardan satılıyor.

üstat cihazı sattım.gerçekten bedavaya gitti kıymetini bilen aldı. bende dsmart modülü kullanabileceğim cihaz arayışına girdim. önerebileceğin bir cihaz varsa yazarsan memnun olurum.
    yada modülle kartıda satıp server ile bir süre devam edeceğim.
  • arkadaşlar firmayla hiç bir ilişkim yoktur. kathrein ufs 913 almak isteyenler için stoklara gelmiş.

http://www.hepsidijital.com/index.php?p=show&pid=281565&informcustomer=1#0
  • arkadaşlar merhaba,

GIGABLUE HD800 UE PLUS almayı düşünüyorum. çok anlamadığım için bu uydu işlerinden size sormak istedim.
    bir tane uydu alıcısı alayım bir daha 4 5 sene uğraşmak istemiyorum.

bu model ile ilgili ya da başka marka ile ilgili tavsiyeleriniz varsa paylaşır mısınız?
    insan hiç anlamayınca karar da veremiyor, hangisi iyi hangisi kötü..
  • quote:

cihazı bu sabah aldım,teşekkürler+

ilk görüşlerim olarak,cihaz çok iyi çıktı DS yi deneyemedim çünkü abonelik sürem şu anda aktif olmadığı için deneyemedim ama cihaz DS uyumu konusunda
    denenmişti daha önce ve sorun yok,FTA+DS+kaliteli bir görüntü kalitesi için bu fiyata F/P olarak mükemmel bir cihaz tavsiye ediyorum+

aslın da ben alırdım ve niyetim de böyle idi ve bunu da yazmıştım daha önce,ancak Astra HD+ Card için okuyucu slot desteği yok! işime yaramayacak
    bu durum da,ayrıca Modül alsam o zaman da fiyatı pahalıya gelecek v.s

cihaz şu anda ben de ancak almak isteyen olursa bana ulaşsın,ben cihazı ona gönderirim,ücretini ise cihazın sahibine (tema59) yaparsınız+

Not;yazılım olarak üreticinin sitesinden baktım,cihaz güncel! Techni de zırt-pırt zaten FW çıkmaz,her sene de "yeni model" diye cihaz çıkmaz!

CAN++

Arkadaşlar can beye test için gönderdiğim
    Technisat.technibox.s1 receverimi satıyorum
    ilgilenen arkadaşlar pm ulaşabilirler
    D.smart modül sorunsuz çalışıyor hd ve sd görüntü iyidir

Albani üstadın okeyini almıştır

cihaz satılmıştır alan arkadaşımız hayrını görsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tema59 -- 11 Nisan 2014; 15:20:34 >

• Kreiling 7100 hd kullanıyorum görüntü kalitesinde lider cihazlardan biridir
    son yazlımı şubat.2014 te çıktı ve ufak tefek sorunları da giderildi hiçbir sorunu kalmadı hatta görüntü kalitesi bir miktar daha iyi hale geldi bilmiyorum daha ne kadar iyi olabilir??
    Kamaxx hocanın tavsiyeleriyle aldığım bu cihazdan sonra artık receiver maceramı bu cihazla noktalıyor gibiyim
    daha önce ki kullandığım cihazlar

technotrend s855
    Humax hdci-2000
    Topfield 3000fi
    Yumatu mr900
    Techhisat Skystar 2.6d tv kartı
  • Philips 42inç 7008 led tv için modüllü receiver bakıyorum.Halen modüllü D smart üyesiyim ve modülü Next tiger 2010 da kullanıyorum.Server,internet,vb.kullanmayacağım. Sadece kaliteli görüntü ve D smart modül uyumlu olsun yeter.Next Tigerin da görüntüsü fena değil,2 yıldır da arıza yapmadı ama daha da iyi görüntülü cihaz alabilirmiyim diye araştırıyorum.Tek sorun 300-350 tl yı geçmemesi lazım ve yurtiçinden alabilmeliyim. 300tl ya goldmaster 1050 işimi görür mü? Yoksa bu fiyatlara Gigablue veya vuo modeli modüllü var mı? Şimdiden teşekkür ederim.Goldmasterin1050 yazılım desteği yok galiba ama görüntü kalitesi iyi ise almayı düşünüyorum
  • salvadordali03 S kullanıcısına yanıt
    tiger ile gold arasında görüntü bakımından hiçbir fark yok deymez

• salvadordali03 S kullanıcısına yanıt
    Bende daha önce phil 9705 ile kullanıyordum, şimdi w905 ile kullanıyorum, ikinci el düşünürsen bendeki kati cihaz olabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-kathreine-ufs-932-ci-plus-159722006/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

Kreiling 7100 hd kullanıyorum görüntü kalitesinde lider cihazlardan biridir
    son yazlımı şubat.2014 te çıktı ve ufak tefek sorunları da giderildi hiçbir sorunu kalmadı hatta görüntü kalitesi bir miktar daha iyi hale geldi bilmiyorum daha ne kadar iyi olabilir??
    Kamaxx hocanın tavsiyeleriyle aldığım bu cihazdan sonra artık receiver maceramı bu cihazla noktalıyor gibiyim

technotrend s855
    Humax hdci-2000
    Topfield 3000fi
    Yumatu mr900

yurtdışından nasıl temin edilebilir biss durumu nedir? teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: galata80

quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

Kreiling 7100 hd kullanıyorum görüntü kalitesinde lider cihazlardan biridir

technotrend s855
    Humax hdci-2000
    Topfield 3000fi
    Yumatu mr900

yurtdışından nasıl temin edilebilir biss durumu nedir? teşekkürler..

Ben de merak ettim nasıl temin edilebilir ?

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar denenmiş ve onay almış düşük maliyetli bir cihaz arayanlar kaçırmasın.
    Ben de aynı şekilde başka bir cihaz aldım ve oldukça memnunum ayrıca bu cihazı da çok almak istemiştim ama zamanlamayı ayarlayamadık işte.
    Neyse alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
    Bahsettiğim cihazTechnisat.technibox.s1 dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmokx -- 9 Nisan 2014; 22:39:47 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.