Şimdi Ara

!!! En Kaliteli Dosya İndirme Yöneticileri Burada !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
19.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Internet Download Manager 5.15 (Türkçe)

Internet Download Manager; dosyaların indirme hızını artıran, indirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir indirme yöneticisidir. Program ile bağlantınızın kesilmesi sırasında yarıda kalan dosyaların indirilme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir, ne zaman indirileceğini zamanlayabilirsiniz. Bu indirme yöneticisi FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini, proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını (firewall), çerezleri (cookie), MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olarak işleyici bulundurur ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır.

Özellikler :

# Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm tarayıcılarla sorunsuz çalışabilme
    # Desteklediği tarayıcılarda bir linki tek tıklama ile indirme
    # Hızlı indirme
    # İndirmeyi durdurup, kaldığı yerden devam ettirebilme
    # İndirme zamanını belirleme
    # Tamamlanan dosyalar için otomatik virüs denetimi
    # Özelleştirilebilir arayüz
    # Hızlı güncelleme
    # Sürükle-Bırak desteği
    # İsteğe göre 1-2-4-8 ve 16 kanaldan indirme yapabilme
    # ZIP önizleme
    # FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini destekleme
    # Olaylarda ses çıkartabilme
    # Komut dizisi kullanabilme

Yenilikler (5.09) :

Windows Vista ve Windows 2003’te tarayıcılarla oluşan uyumsuzluk hataları giderildi.

Internet Download Manager'in genel güvenliği geliştirildi.

Site robotu eklendi.

MMS protokolü eklendi.

5.08 sürümündeki hatalar giderildi.

Changed basic browsers integration. Added extensions for Mozilla based browsers (Mozilla Firefox, Flock etc) to take over more downloads from these browsers in a better way than advanced browser integration. Also added "Download with IDM" and "Download All links with IDM" context menu items for these browsers.

The "General" tab in IDM options was divided into "General" and "File Types" tabs for convenience
    Added "Open with..." button to "Download complete" dialog and "Open with..." menu item to the context menu of the main IDM window.

2.2 MB boyutunda ve Türkçe olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

Türkçe yamasını indirmek için alttaki linke tıklayın.

İndirmek İçin Tıklayın (Türkçe Yama Dosyası)

Nasıl Türkçe Yaparım : Önce indirdiğiniz zip'li dosya içindeki dosyayı herhangi bir yere çıkartın.Daha sonra bu çıkarttığınız dosyayı C:\Program Files\Internet Download Manager\Languages klasörüne koyun.Daha sonra programı açın ve View sekmesinden Language kısmına gelin ve Türkçe'yi seçin.

Download Accelerator Plus (DAP) 8.1

Download Accelerator Plus (DAP), internetten dosya indirme hızınızı yaklaşık 400% oranında artıran ve bağlantı kopması durumunda indirme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilen bir indirme yöneticisidir. Kategorisinin en iyilerinden olan Download Accelerator Plus (DAP); 10 adet dil desteğine sahiptir.

Özellikler :

# 400% daha hızlı indirme yapar.
    # Yüksek hızl için bant genişliği optimasyonu!
    # Tüm popüler tarayıcılarla çalışır!
    # Müzik ve video dosyalarını indirme sırasında önizleme yapabiliyorsunuz.
    # Gelişmiş indirme kuyruğu, önceliği ve durum yönetimi
    # İndirilecek dosya hakkında gelişmiş bilgi
    # Tamamlanmış indirmelerin ayrı listesi
    # Yeni arayüz ile esnek dizayn ayarları
    # Daha fazla hız bildirmeleri
    # İndirme penceresinde indirilecek dosyayı önizleme imkanı
    # Yeni indirme arayüzü!
    # Arayüz desteği
    # Milyonlarca DAP kullanıcısı için en iyi yazılım dosyaları
    # 10 bağlantılı gelişmiş hızlandırıcı
    # Zip dosyalarını önizleme, çıkartma

5.8 MB boyutundaki programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

FlashGet 1.96 (Türkçe)

FlashGet, dünyaca ünlü indirme yöneticisidir. Hemen hemen tüm indirme yöneticilerinden daha kullanışlı, özellikli ve ufak bir reklam penceresi karşılığında ücretsiz tam sürüm olan bir indirme yöneticisidir. Diğer indirme yöneticileri gibi asıl işlevi indirme hızını arttırmak ve yarıda kesilen indirmeleri devam ettirmektir.

Özellikler :

# Tek tıklamayla indirme kolaylığı
    # Yarım kalan indirmeleri kaldığı yerden devam ettirebilme (resume)
    # 30'un üzerinde dil desteği (Türkçe de dahil)
    # Opera eklentisi ile Opera ve Netscape desteği
    # Tema (skin) değiştirebilme özelliği
    # Çok parçalı (maksimum 10) indirme özelliği
    # %100'den %500'e varan hız artışı
    # Aynı anda 8 farklı dosyayı indirebilme
    # Dosyaları otomatik olarak kategorize edebilme
    # Otomatik en hızlı alternatif sunucu (mirror) araması
    # Otomatik çevirmeli bağlantı sağlama
    # İndirme bitince otomatik bağlantı kesebilme
    # Otomatik olarak bilgisayarı kapatabilme
    # Zamanlayıcı (scheduler) desteği ile işlem yapabilme
    # İndirme hız sınırının ayarlanabilmesi
    # Kendi kendini internetten güncelleyebilme
    # Çok fonksiyonlu kullanıcı arabirimi
    # innDirme durumunu detaylı ve sürekli görebilme
    # 4GB'tan büyük dosyaları destekleyebilme

Yenilikler (1.73) :

# SWF flash dosyalarını indirebilme desteği eklendi.
    # Arama araç çubuğu eklendi.
    # Hatalar giderildi.

NOT : Program Adware, yani reklamlıdır. Ancak kurulumda size ek reklam yazılımını yükleyip yüklememeniz seçenek olarak sunuluyor. Bu soruya hayır yanıtını verdiğinizde herhangi bir zararlı ve virüslü dosya da kurulmuyor.

3.1 MB boyutundaki programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

Free Download Manager 2.5 (Ücretsiz + Türkçe)

Free Download Manager FlashGet isimli ücretli programın en büyük ücretsiz rakibi. Bu program bir indirme yöneticisi. İstediğiniz dosyaları internet üzerinden 10 ayrı parçaya bölerek indirebiliyor. Aynı anda istediğiniz kadar dosya indirebiliyorsunuz.

Özellikleri :

* Rakiplerine nazaran ücretsizdir.
    * İçerisinde hiçbir casus yazılım (spyware, adware, malware, trojan, truva vb.) bulundurmaz.
    * Dosyaları 10 ayrı parçaya bölerek indirebilir.
    * İndirdiğiniz dosyanın gerçek adresini bulmanızı sağlar.
    * Anlık indirmeleri grafik olarak gösterir.
    * Türkçe dahil birçok dil desteği mevcuttur.
    * Kullanımı kolaydır.
    * Sistem kaynaklarını az kullanır.
    * İndirme sırasında indirmeyi duraklatıp sonradan yeniden başlatabilirsiniz.
    * Kaldığı yerden devam etme özelliği bulunmaktadır.
    * FlashGet'e nazaran iso dosyalarını indirme sürecinde bozmaz.
    * Tüm tarayıcılar ile uyumludur (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Netscape, Opera vb.)
    * Bir indirme adresine tıkladığınızda otomatik devreye girer.
    * Toplu indirme özelliği mevcuttur.
    * Ayrı klasörlere indirme özelliği mevcuttur.
    * İndirme bittiğinde bilgisayarı ve bağlantıyı kapatma özelliği bulunmaktadır.
    * Alanındaki en kaliteli ücretsiz programdır.

1.6 MB boyutunda ve ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

Türkçe yamasını indirmek için alttaki linke tıklayın.

İndirmek İçin Tıklayın (Türkçe Yama Dosyası)

Nasıl Türkçe Yaparım : İndirdiğiniz rar'lı dosyanın içindeki dil dosyasını C:\Program Files\Free Download Manager\Language klasörüne yapıştırın.Daha sonra programı açın ve View > Language menüsünden Turkish'i seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 18 Kasım 2008; 2:17:56 >

• Sağol rito sınırsıza geçince ihtiyacımız olcak
  • türkçe patch için bukadar kasmaya gerek yok kendi yapıyor

bu arada eline sağlık ret
  • sagol ama benim bildigim kadari ile bayadan beri zaten piyasada var 5.03...
  • ücretli mi yine bu
  • eline sağlık riet
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

ücretli mi yine bu

Evet ücretli.Üstte verdiğim linkteki 30 günlük deneme sürümü.

• paylaşım için tşk.
  • Teşekkürler

Gördüğüm en hızlı en kaliteli download manager programı bu. Rapid-share desteği de var.

Rapid-share desteği var ancak onda da Internet Explorer'dan farklı bir indirme işi yaptığı söylenemez, çünkü aktif download'ı 4 parçaya bölüyor (bölmeye çalışıyor). Bu parçalardan listede 1. olan bir parça normal indiriyor, diğer 3 parça ise kendi aralarında "GET Gönder / Bağlantı Kesildi / Tamamlandı (sonlara yaklaştıkça)" durumları arasında gidip geliyor ama hiç indirmiyorlar. Ayrıca, yüksek boyutlu (50-60 MB ve üstü) dosya indirirken, 4 parçadan çalışan tek 1. parça (parça dediğim dosyanın full hali) download yaparken nedense bir süre sonra ortalarda bir yerde kopma yaşanıyor. Ya Internet Explorer 7 Beta 3'ün File Download (TR: Karşıdan Yükleme) sistemi bile daha iyi geldi. Rapid-share için IE 7 Beta 3'ün download'ını kullanıyorum.

Ama sorun sadece rapid-share ve benzeri web hosting upload-share sitelerinde. Onun dışındaki tüm downloadlarda süperdir. Tavsiye ederim

Ya ben 1 aydır 5.03 kullanıyordum ama Beta'ydı. Bu paylaştığın full sürüm galiba değil mi?

Ve @SpyNet'in paylaştığı 5.04 versiyonu ne yaw? O herhalde beta?

• Programın 5.04 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• Dostum burdan devam edelim. idm proğramı download yaparken bilgisayarı kapatıp açtığımızda flashget gibi downloada kaldığı yerden devam edebilme özelligi var mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa2

Dostum burdan devam edelim. idm proğramı download yaparken bilgisayarı kapatıp açtığımızda flashget gibi downloada kaldığı yerden devam edebilme özelligi var mı ?

Evet devam ettirme özelliği var.

_____________________________________________________________________________________
    Birazda Reklam

Rietveld (RSA) Paylaşım Cümbüşüne 21 Yeni Başlık Daha Eklendi.Görmek İçin Alttaki Linke Tıklayın

http://forum.donanimhaber.com/m_8380840/tm.htm

_____________________________________________________________________________________

• Dostum uzun zamandır bu proğramı kullanıyorum , ancak dedigim gibi bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra devam ettirmek istedim fakat başaramadım, acaba ayarlama yapmak mı gerekiyor yoksa devam et dedigim zaman problem oluyor...
    Paylaşımın için sağol.
    Şimdiden teşekkür ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa2

Dostum uzun zamandır bu proğramı kullanıyorum , ancak dedigim gibi bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra devam ettirmek istedim fakat başaramadım, acaba ayarlama yapmak mı gerekiyor yoksa devam et dedigim zaman problem oluyor...
    Paylaşımın için sağol.
    Şimdiden teşekkür ederim...

Eğer Rapid'ten (diğer upload siteleride dahil) bir dosya indiriyorsan devam ettirme özelliğini kullanamazsın.Normal sitelerden indirdiğin dosyaları devam ettirebilirsin.

• Saol ama adsl olunca bu indirme programlarını pek kullanmıyorum 56K varken mecbur kullanıyodum
  • arkadaşlar ben free Download Manager kullanıyorum.

Oldukça güzel. bir ara flashgete geçmiştim begenmedim. Gene bu programa geçtim Devam desteği var. Ayrıca türkçe

ayrıca adından da anlaşılacğı üzere bedava.
  • bunun yanında flash get get right DAP falan hepsi hikaye bi numara bu deneyim farkını görün diyorum sadece
  • Buralarda yoktum bu aralar.Kusura bakmayın.Bu arada sağol soundchaser.

Programın 5.05 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• sağ olasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

....kırp....
    Bu arada sağol soundchaser.

Programın 5.05 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

Rica ederim üstad
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.