Şimdi Ara

DH FIAT DoBLo TeAm!! (79) ÜyE) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.873
Cevap
9
Favori
400.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar biz premionun içini orjinel vipte kullanılan ahşap torpito ve kapı kollarınıda istiyorum bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim
  • otopol de 140 civarıydı sanırım oradan temin edebilirsin. orjinal diye bişey yok zaten hepsi sıkıştırılmış silikon
  • bende arka camlara film yaptırmayı düşünüorum.şu sınavlar bitsin bakcam bi.umarım bi sorun olmas..
  • Arkadaşlar anketlere ağırlık verelim doblo anketlerde aşşda kalıyo bence doblo clup olma zamanı geldi gibime geliyo
  • evt arkadaşlar bu konuda yapalım bişiler...
  • bu sitede doblo clup açalım.veya site kurabilirmi yiz.o otopol de olanlar yarım ben aynı vip te kinden istiyorum.
  • arkadaşlar doblo 2008 yılında kasa değiştirecekmiş forumda fiat satış arkadaşıma sordum cevap brkliyorum eğer bi bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.
  • en az 2009 a kadar yolu var güncel doblonun
  • quote:

Orjinalden alıntı: doblo vip premio

arkadaşlar doblo 2008 yılında kasa değiştirecekmiş forumda fiat satış arkadaşıma sordum cevap brkliyorum eğer bi bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

ŞU ANDA DEĞİŞİM YOK GELEN HABERLER ŞİMDİKİ DOBLOYLA DEVAM EDİLMESİ YÖNÜNDE DİĞER FİRMALARDAN BİR ATAK GELMEZSE DEĞİŞTİRMEYİ ŞİMDİLİK DÜŞÜNMÜYORLAR.AYRICA YENİ SCUDO ÇOK YAKINDA SATIŞA SUNULACAK NEYE BENZEDİĞİNİ ÖĞRENMEK İSTEYENLER MERCEDES VİTO İLE KARŞILAŞTIRSIN ÇOK SIKI BİR ARAÇ GELİYOR

• doblo yenilenince dahada güzel olur.
  • Dışı şimdi yeterli ama iç taraf diğer rakiplere karşı çook zayıf kalıyo
  • 2007 model doblo premio su olan arkadaşlar sizin arabanın emniyet kemerini takmayınca sinyal sesi geliyor mu?

bugün başka servise götürdüm doğru düzgün cevap alamadım hafta içi getir gösterge paneline bakalım dedi usta fakat sıfır premiosu olan başka birine sordum sende sinyal sesi var mı diye bende de yok dedi ne iştir ya...

2007 premiosu olan arkadaşlar bir cevap yazarsanız memnun olurum..
  • glengo arkadaşım bizde yeni kasa premio var 2006 model bizde kemeri takmayınca sinyal sesi geliyor bu özellik 2006 da varsa 2007 lerde neden olmasın senin arabada sesli ikaz etmiyorsa bir sorun vardır veya sadece 2007 serisinde olan bir arızadır.
  • Ne uyuz bi ses o yaa bip biiip
  • quote:

Orjinalden alıntı: glengo

2007 model doblo premio su olan arkadaşlar sizin arabanın emniyet kemerini takmayınca sinyal sesi geliyor mu?

bugün başka servise götürdüm doğru düzgün cevap alamadım hafta içi getir gösterge paneline bakalım dedi usta fakat sıfır premiosu olan başka birine sordum sende sinyal sesi var mı diye bende de yok dedi ne iştir ya...

Benimki aralık sonu ama 2007 model ikaz var
    Abime 2 gün önce aldık ondada var
  • Adamı deli ediyo o ses ben arkaadan bağlıyorum kemeri kafam rahat
  • quote:

2007 model doblo premio su olan arkadaşlar sizin arabanın emniyet kemerini takmayınca sinyal sesi geliyor mu?

SELAM ARKADAŞIM EMNİYET KEMERİ TAKMADIĞIN ZAMAN İKAZ GELİR EĞER GELMİYORSA SERVİSİNE DANIŞMANI ÖNERİRİM.ASLINDA GELMEMESİ DAHA İYİ BİPPP BİPPPP

• ..............................
  • millet ses geliyor diye şikayetçi ben

ikaz yok diye işe bak ya tamam ben hafta içi servise tekrar götüreyim...teşekkürler
  • arkadaşım sizin abinizde caddy yok muydu yoksa onudamı doblocu yaptın?
    quote:

Orjinalden alıntı: GRANDE

quote:

Benimki aralık sonu ama 2007 model ikaz var
    Abime 2 gün önce aldık ondada var

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.