Şimdi Ara

Kartla Alışverişe Dair

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün bankamatik kartım ile küçük bir marketten (bildiğiniz bakkal yani), bir paket sigara aldım. Adam kartı geçirdi post cihazından, şifremi yazdım. Ancak şifremi eksik yazdım, beş haneliyken, dört hane girdim, GİRİŞ butonuna bastığım anda farkettim. Adamın hata almasını ve şifreyi tekrar sormasını beklerken, bir baktım işlem tamamlandı. Adam sadece fişi verdi.

Nasıl oluyor bu iş? Kartla marketlerde yapılan alışverişlerde, şifreyi prosedür gereği mi yazıyoruz, ne yazsak kabul oluyor mu?

Bilgisi olan?

• Hocam bendeki kredi kartlarinin sifresi hep 4 haneli, sifreler 4 haneli olur diye biliyorum.Ayrica sifre işinde birsey yok yanlis sifre girilince islem tamamlanamiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı değil, bankamatik kartımdı kullandığım. Beş haneli şifresi. Ben ilk dört haneyi girip GİRİŞ'e bastığıma eminim.
  • bendede bankamatik karti var is bankasinin sifre 4 haneli. atmde falan girerken de 4 hane. siz mi yanlis biliyorsunuz acaba? Allah Allah

• 5 hane olmuyor benim bildigim ?
  • Halk ın var bankamatik kartı onunda 4 haneli şifresi

• Yav hehe sifre 5 haneliymis.hotmail sifresimi la bu.banka karti kredi karti sifreleri 4 hanelidir

• hll knk

yu rak !.jpg
  • Arkadaşlar şaka mısınız yahu, 4 senedir her ay defalarca kez kullandığım kartın şifresini bilmiyor muyum..? Hayretsiniz valla. Vakıfbank bankamatik kartım, ve şifresi 5 haneli.
  • ilk defa 5 haneli şifresi olan bir kart duydum cidden
  • Ayrıca kapağınızı bırakmadan konuyu kapatmayalım:

https://eksisozluk.com/vakifbank-kart-sifrelerinin-bes-haneli-olmasi--3538785

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkness -- 11 Eylül 2013; 4:04:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.