Şimdi Ara

HİKAYE GELİYOR +18 [Tür:Dram,Komedi,Aksiyon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
9
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EEEVVeet arkadaşlar.Konuyu tekrar güncelliyorum ve yazın şu son günlerinde hayatınıza azıcık ta ben eğlence katıyorum.Eğer her gelen bir yorum bırakırsa hakikaten güzel olur ve banada hikayeye devam etme şevki gelir.Şimdiden Tşk.

Not: Olay odaklı bi hikaye beyler herşey çabucak oluyor.Roman yazmak istesem burda olmazdım zaten

Bildiriler:
    -Karakter isteği yapabilirsiniz,dahil ederim.
    -Yakında karakterlere resim eklenecektir.

Bölüm-1-
    Kayseri-Saat 10:46-1 Şubat 2014

Bana en çok acı veren sıcacık yatağımdan kalkmaktı…Tüm gün evde horul horul uyumak bi insana ancak bu kadar keyif verebilirdi herhalde,kendimi boşladığım son 2 yıldan beri uyku benim için bir hobiydi.Uykucu Şirin lakabına bu yüzden gücenmiyordum belkide...Herneyse,bugün istisnai olarak dışarıda yapacak işlerim olduğundan tüm gün uyuyamazdım.Kahvaltı yapmadım,yapmayı da sevmem zaten.Yemek yemeye genellikle saat akşam 11den sonra başlarım ve sabaha doğru bitiririm…Evde bir uğraş arıyordum. televizyonum Galatasaray’ın gol yemesi ardından koyu taraftar Serkan’ın Tekvando hareketleriyle paramparça olduğu için mecburen geçtim bilgisayarın başına…
    Google’a artık gözüm kapalı amuda kalkıp yazabilecek kadar alıştığım anahtar kelimeleri yazdım.
    “dh forum konu dışı”
    İlk çıkana girdim.Ömrümde tek bir defa karşılaşabileceğim şeyle karşılaştım “1 kayıtlı üye” yazıyordu turuncuların arasında.S*lak değilim ya o 1 kayıtlı üyede ben olsam gerek..
    “Nerde lan bu kadar adam? Dünya tersine mi dönüyor yoksa..”dedim içimden…
    Zııırrrrrrrrr!! Sesinden sonra ikinci bir şok yaşadım..sabah sabah kim gelmiş olabilirdi ki,bana bide?...
    Kapıyı açınca samimi arkadaşım Fuat’la karşılaştım..
    -Ne basıyon oğlum öyle sağır değiliz ya açarız kapıyı?
    Derken Fuat’ın elindeki Beretta’yı görüp 3.şoku yaşadım…4.sü ve en ağır olanı yoldaydı..
    -Ne o lan beni mi öldürcen ?
    -Yanına alabildiğin kadar erzak al,pijamalarını da çıkar,gidiyoruz..Hiç bir şey sorma vaktimiz yok..
    Fuat’ın dediklerinden bi b*k anlamadım.Ama Fuat’ın ciddiyet sahibi bir insan olduğunu hatırlayınca üstümü değiştirip telefonumu aldım.. Bi poşette kek mek…
    Aşağı indiğimde sokakta yatan cesetleri gördüm.İçimden bi ***tir çekip ;
    - Ne oluyo olum?kıyamet mi kopuyo bu cesetler ne?nereye gidiyoruz?
    Dedim Fuat’a…
    -Kıyamet kopuyo mu bilmiyorum ama kıyamet kopsa daha iyi olurdu sanki,çabuk ölürdük en azından..
    Apartman kapısının önündeki minibüse bindik..içerde bizim arkadaşlar vardı ve hepsi silahlıydı…İyi şeyler olduğunu tahmin etmiyordum…

Bölüm-2-
    Kayseri-Saat 11:40-1 Şubat 2014

Yoldayken birsürü ceset gördüm,her ceset gördüğümde ailem aklıma geldi..İstanbul’dalardı..Onlara kesinlikle ulaşmalıydım..rehberden “Annem” e bastım …
    …açan yoktu telefonu başlarına bir şey gelmiş olmalıydı..
    -Fuat nereye gidiyoruz ?
    -Tren istasyonuna..
    -Neden? Kaçıyor muyuz?
    Cevap vermedi..düşünceliydi..
    10 dk kadar derin bir sessizlik hakim oldu altımızdaki Hyundai marka külüstür minibüste sessizliği Fuat’ın
    -Önümüzdeler! ATEEEŞ !!!
    Diye haykırması bozdu..Sabri,Serkan,Umut ve Fuat camlardan yaratıklara takır takır saydırıyordu …Evet yaratıklar,insanı andıran garip şekiller mi diyim canlılar mı diyim bilemedim..Görünüşleri biçimsizdi ve onları hiçbirşey korkutmuyor gibiydi...Kurşunlanıp ölürken bile ses çıkarmıyor,tepki vermiyorlardı....Yolu kapatmışlardı ..Fakat şimdi önümüzüz açıktı..Sabri’nin gazı köklemesinden birkaç saniye sonra tekerleğin altından kemik sesleri geldi..İri cüssesiyle bizim yanımızda dev gibi kalan Serkan’ın gözünde bile korku vardı..Sabri ve Umut’ta aynı şekilde..Umut kısa boylu göbekliydi..Sabri’de orta boylu zayıftı..Ama Fuat Spartacus gibi adamdı..Benimse sürekli yiyen,spor yapmayan bir tip olduğum belliydi..
    -Fuat neydi onlar? O yaratıklar?
    -Haber izlemez misin sen?
    -Oğlum Tv tamirde nasıl izleyim..Adamın biri kırdıya hani..?
    Serkan belirsiz bir ifadeyle baktı suratıma..
    -Şu ana kadar yaşaman mucize..Her yerde ne olduğu belirsiz garip canlılardan var... Önce İstanbul’dalardı şimdiyse Türkiye’nin tamamı,Avrupa ve Asya’nın bir kısmındalar..
    Fuat’ın sözleri kafamda yankılandı bir süre..
    -Ne zaman ortaya çıktı bu yaratıklar?
    -Dün..Şu abuk sabuk foruma gire gire asosyal oldun..Bir halttan haberin yok..
    -…Beni niye almaya geldiniz peki?
    -Diğerlerine de gittik ..Çoğu evde yoktu,birkaçınında evinde kalıntılarını bulduk..Kol bacak..falan filan…
    Sende evde değilsin diye umut ediyorduk ki…Anlaşılan yine kurtulamıycaz senden…
    Ekip kıkırdadı.Fuat’ın esprisi yerlerdeki moralimizi birazcık da olsa yukarı çıkarttı..

]Bölüm-3
    Kayseri-Saat 12:19-1 Şubat 2014
    Tren istasyonunda tam olarak ne yapacaktık bilmiyordum..Kafam hala ailemdeydi tekrar telefon açmayı denedim ama şarzım bitmişti…Telefonla fazla alakam olmadığından dikkat etmezdim şarzıma..Nedense de hep en ihtiyacım olduğu anda şarzı biterdi…
    Neden bunlar olmuştu ki..Her şey iyi gidiyordu aslında…Alışmıştım Kayseri’ye..Dışarıyla fazla alakam yoktu ama…
    -Geldik!
    Tren istasyonundaydık.. içimdeki kötü his,hala dışarı çıkmamıştı.Kahkahalar atıyordu içimde…Bir an arkadaşlarımı buraya girmeme konusunda ikna etmek istedim ama bunun aptalca olacağı tahminindeydim..
    -Napıyoruz şimdi?
    -İç Anadolu’dan tek çıkış şansımız trene binmek…
    -Bu karmaşada tren seferi olduğundan emin misin?
    -Treni biz kaldıracağız..Küçükken babam makinistti…Az çok anlarım trenden…Eğer sağlam bir tren bulabilirsek bu iş tamam…
    ..Henüz batı Avrupa’da hastalık yayılmadı...Planımız önce trenle İstanbul’a gitmek..Ordan gemiyle Monaco’ya...Ama hiçbir ülke göçmen kabul etmiyor..
    -Ee,o zaman?
    -Doğru laftan anlamıyorlarsa zorla gireriz!
    Bu lafı komikti Fuat’ın,koskoca ülkelerin askerini polisini ezip geçmek ….Son derece bilim-kurgu olduğu söylenebilirdi..
    -Oktay..
    -Hı?
    -Şunu al ..İhtiyacın olacak..
    Glock marka bir tabanca ve 2 tanede yedek şarjör verdi Fuat…Emin adımlarla yürüyorduk..Gereğinden fazla sessizdi burası..Hepimizin eli tetikteydi….Ben hala ailemi düşünüyordum..Ya onlara bişi olduysa?....
    Has***tir..Bunlar kim oluyordu?

Bölüm-4
    Kayseri-Tren İstasyonu..Saat 12:19-1 Şubat 2014..
    -İşte bu!
    -Kurtulduk lan!
    -Demiştim size kurtulcaz diye ahaha!
    -Yaşasın..
    Sırtında I.R.O yazan adamlar…Çoğunun elinde mp5 vardı..Çok donanımlı oldukları belliydi.Türk olmadıkları da…Birisi sesimizi duydu ve bize doğru dönüp bir şeyler söyledi..
    Sabri’nin “Biz dostuz!!” Diye bağırışıyla birlikte Sabri’nin beyni gözlerimizin önünde parçalarına ayrıldı…Bunca yıllık dostumdu Sabri,akşamları sokakta bizim ekiple toplandıktan sonra hep birbirimize sahip çıkma konulu kısa nutuklar çekerdi.Haklıydı da,yalnızlığın nasıl olduğunu en iyi o bilebilirdi..Annesi de babası da biz olmuştuk onun,yaşadıkları trafik kazasından sonra…Aslanım,kardeşim benim…
    -SİPER ALIN !!
    Hemen arkamızdaki binanın sütunlarına siper aldık..
    -Ateeeş!!
    Ateş ediyorduk ama nafile..Elimizde bildiğim kadarıyla tabancadan başka bir silah yoktu..Serkan’ın elini sırt çantasına atıp o canavarı çıkarana kadar fikirlerim böyleydi…
    Bir RPG-7....400 m den etkili atış yapabilen..Sovyetler’in Dünyaya bıraktığı miras..
    -Ya Allah,Bismillah…
    RPG-7’nin sesini Call of Duty’den başka bir yerde duymamıştım….Serkan’ın tetiğe basmasından saniyeler sonra ne olduğunu bilmediğimiz askerlerin tankı alevler içinde yanmaya başladı..Sinirlenmemişlerdi,daha çok şaşırmışlardı,burnu sümüklü iki serseriden böyle bir şey beklemez bir tavırla baktı adamların başında olduğunu düşündüğümüz herif…Sert birkaç hay huty dan sonra daha seri ve isabetli atış yapıyorlardı…Ben ise durumun yarattığı adrenalin hissiyle ilk defa birini öldürmüştüm..Hızımı almadım ve bir tane daha öldürdüm.Bir yakınını kaybettikten sonra insan böyle vahşileşebiliyordu demek.Merhamet hissetmiyordum, çünkü nefretin baskınlığı söz konusuydu. .Tek olsaydım kesin gebermiştim ama..Fuat ve diğer arkadaşlar çok iyiydiler..Böyle atış yapmayı nerden öğrendiler bilmiyorum..Çok mülaim çocuklardı üniversitede …
    -Hepsi öldü mü?
    -Evet,galiba öldü..
    -Neydi,bunlar?
    -Bilmiyorum……….

Bölüm-5
    Kayseri-3:30-1 Şubat 2014

Silah seslerini duyan diğer askerler bu tarafa doğru geliyordu..Acilen kaçmamız lazımdı..Bu I.R.O lar kimse buraya dümdüz etmiş,insanları öldürmüştü..
    -İşte bir Cip! Atlayın hadi ..çabuk!
    -Minibüsteki cephane ve erzaklar ne olacak?
    -***tir et onları hadi atla arabaya
    Fuat’ı hiç bu kadar tedirgin görmemiştim..Tüm sorumluluğu o alıyordu..Kendinden çok grubu önemsiyordu..Hepimiz araçtaydık..Umut direksiyonda…Serkan Umut’un yanında,Ben arkadaydım..
    -Fuat hadi olum neyi bekliyon?!
    Fuat arkadan gelen I.R.O lara silahıyla saydırıyordu …
    -Fuat ! Çabuk
    Fuat’ın ne yapmaya çalıştığını,ne *** yediğini anlayamıyordum.Bağıra bağıra ateş ediyordu AK47 ile… şu ana kadar 2 şarjör boşaltmıştı..
    -Annem için !!!!
    -Babam için !!
    -Sabri için buda lan o***** çocukları!!
    Bunları söylerken 5 I.R.O ’yu vurmuştu….Öldüler mi bilmiyordum ama yere düşmüşlerdi..
    -Has***tir……Fuat!?.........

Bölüm-6
    Kayseri 3:46 1 Şubat 2014
    -Fuat?!...
    -Nooldu lan?
    -Fuat vuruldu!!
    Beynimde çınladı bu cümleler…..İstemsiz olarak Glock’umu arabaya attım ve koşarak gittim yanına.Umut ve Serkan da indi arabadan..Ben Fuat’ı sürüklerken onlarda beni koruyordu…
    -Hastamısın olum niye yapıyon bunları?!
    Zar zor konuşuyordu..Sol omzundan vurulmuştu…Ama iyiydi hala..
    -Annemi ve Babamı öldürdüler…intikam almaya yemin ettim.. hem Sabri’yi..Sabriyi görmedinmi?.. … AHH !!
    -Neyse yorma kendini..İyileşeceksin..
    Fuat’ı Cip ‘e bindirdim.bende hemen yanına geçtim.
    -Gazla Umut!
    -Nereye gidiyoruz..?
    -İstanbul’a ..
    Dedim.Ve dikkatli bakışları üzerime topladım
    -Oraya kadar sağ gidemeyiz..
    -Gideriz paşalar gibi hemde..
    -Bi planın mı var ?
    -Evet..
    Dedim ,bi planım yoktu aslında moral olsun diye öyle söylemiştim..Bu sırada Fuat’ın kolu kanıyordu..İlk yardım malzemeleri de minibüste kalmıştı..İhtiyacımız olmaz diyede almamıştık..Mecbur atletimden bir parça koparıp omzuna sardım…..
    Bu adamlar kimdi acaba? Diye de soruyordum kendime

Bölüm-7
    Kırşehir-1 Şubat 2014

Bu uyduruk şehirde çocukluğum geçmişti....Daha sonra İstanbul’a taşınmıştık..Çabuk ayak uydurduk İstanbul’un görkemine..Daha sonra Kayseri’de bir üniversite kazandım..Halam ve Amcamlar burada olduğu için ailem beni korkmadan gönderdi Kayseri’ye….Onlara ne oldu bilmiyordum…Aklıma hiç gelmemişlerdi………
    Şimdiyse yıllardır gitmediğim memleketimdeydim..Keşke farklı bir amaç için gelmiş olsaydım buraya..
    -Bu da kim lan?
    Arkamıza askeri bir araç takılmıştı…
    -Serkan bir RPG at bana ordan.
    -Geliyor..
    Beklediğimden ağırdı…Düşürecek gibi oldum son anda yakaladım..silahımı araca doğrulttum…
    -Bekle ateş etme hemen..belki dosttur..
    Aracın agresif bir hareket yapmasını bekliyordum..anında indiricektim…
    -Eğilin!!!
    Araçtan bize ateş ediyorlardı..Ne yapacağımı biliyordum..Derin bir nefes aldım…..Tetiğe basarken sonrasında olacakları hayal edebiliyordum…Tetiğe bastım ve füze hedefe gitti…Araç büyük bir gürültüyle patladı ve sağ tarafa doğru devrildi…Araçtan hala alevler çıkıyordu…
    -Umut sağa çekte bakalım kimmiş bunlar…
    Arabadan indik ve askeri araca doğru yürüdük
    -Bunlar da I.S.A …
    -I.S.A neymiş lan merak ettim..
    Dedi Serkan..Arabanın kapısını açtım..Adamların üzerindeki çelik yeleklerin arkasında I.S.A ..Altında da yabancı bir şeyler yazıyordu ama ne olduğunu anlayamadım..Serkan espirili kişiliğini bir kez daha dışa vurdu ve..
    -Lan bunlar metal grubu galiba eheehhee…I.S.A eşittir immortal soul army ehheh
    Dedi.
    Ama bunların metalle tek bağlantıları her yanlarında metal gibi güçlü bir zırhın bulunmasıydı..Galiba yaratıklardan çok bu pisliklerle uğraşacaktık..Bu adamların kim olduklarına,neye hizmet ettiklerini daha sonra anlayacaktım…Bu sırada Fuat’ı unutmuştuk.Kanaması artmıştı acilen bir hastane bulmalıydık….
    -Atlayın arabaya ,bi hastane bulmalıyız
    Serkan direksiyona geçti.ben Serkan’ın yanına..Fuat’la Umut’ta arkaya..
    -Oktay , Fuat’ın durumu iyi değil..Acil hastane bulmalıyız..
    -Serkan Ankara’ya tam gaz gidelim..Belki orda güvenilir bir hastane bulabiliriz..
    -Bence Ankara yaratık egemenliğindedir..Orda pek şansımız olmaz diye tahmin ediyorum..

Konu yukarda olduğu sürece bölüm eklenecektir.Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RickGrimes -- 7 Eylül 2015; 0:48:36 >

• Konu çok güzel yazı da güzel. Sadece bazı yerlerde yazım eksikliği var. +takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik başlamış ama güzel, sıkmadı. Devamını isteriz!
  • Güzel,takip.
  • Takip...

• kanka benide ekle hikayeye. lakabım büyük ayı olsun. zenci olayım. gansta mesela. sizi şehir dışına kadar çıkartayım. mesela yani. bu arada hikaye bomba
  • Konu güzel gibi ama anlatımda biraz sıkıntı var sanki akicı değil bunlarda düzelirse gayet başarılı + takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26B472C85 -- 2 Eylül 2013; 16:12:22 >
  • Desteğiniz için sağolun.
    -Başı biraz klasik doğrudur
    -İlerki bölümlerde ekleyeyim kardeşim,BüyükAyı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RickGrimes -- 2 Eylül 2013; 16:20:51 >
  • Takipteyim güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam et iyi gidiyo.Takip.
  • Cezam yeni açıldı,destek olursa yeni bölüm yayınlanacaktır .
  • dostum çok ağır csb olmuş bu. biraz gerçeklik kat. ne bileyim önce nedenlerden başlasaydın keşke şu şu yüzden başım belada... sonra da adam öldürürdün. yanlış giriş yapmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: winneras

dostum çok ağır csb olmuş bu. biraz gerçeklik kat. ne bileyim önce nedenlerden başlasaydın keşke şu şu yüzden başım belada... sonra da adam öldürürdün. yanlış giriş yapmışsın

Daha Bismillah hocam giricez o mevzularada
  • tutmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ups.
  • Walking Dead'dan daha çok sardı

Devamı gelecek mi ? Yazarken fikir veya öneriye ihtiyacın olursa seve seve yardımcı olurum :)
  • Giriş hoşuma gitti. Okuyacağım
  • Acayip uçuk yazıyorsun. Betimlemeler çok az. Silahların nereden geldiği, arkadaşlarının tipi, meslekleri, yaşı, gibi eksiklikler fazla. Bu hastalık 1 günde mi bu kadar hızlı yayıldı? Dediğim gibi aşırı eksiklik var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yYeniçerii

Walking Dead'dan daha çok sardı

Devamı gelecek mi ? Yazarken fikir veya öneriye ihtiyacın olursa seve seve yardımcı olurum :)

Hocam ben bu hikayeyi normalde yazdım ve bitirdim Zamanında pek ilgi görmedi fakat sizin hatrınıza tekrar yayınlıyorum...
  • Eksik cok betimleme az bilgi az ucuk olmus.
    İlerde ekle Mr Tesla bilim adami olsun enfeksiyonu aciklasin beni edutlersin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.