Şimdi Ara

Mahalle bilgisayarcısından kazık yememek için önlemler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
2.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ana Kural:sen getir formatlayalım kendisine gelir adam problemden anlamaza bile bi format atmak için can atar aman sakın yaptırmayın böyle bi hareket format atmayı kendiniz öğrenin malum kaynaklara başvurun

Kural-1 Her zaman tetikte olun ekran kartın bozuk der halbukisi anakartta küçük bi parça bozulmuştur

Kural-2 pc nizi tamir ettiğinde her zaman format atma çabası içinde olur (ordanda bi 20 tl) format atma içinde belgelerm vb var gibi bahaneler uydurun

Kural-3 Hiç bi zaman fiyat indirimine gitmezler ekran kartın bozuktur 2gb yeni kart taktım der (halbukisi o kart çöptür)

Kural-4 Yeni seri ürün nedir bilmezden gelirler çoğu için 2gb 256 bit kart oyun pc için yeterli gelir ama taktığı kart amd 4000 serisi karttır taktığı kartın fiyatı hiç bi zaman düşmez (şuan 7000 serisi kartlar var)

Kural-5 hangi amaçla pc yi kullandığınızı bilin elindeki üst seviye bi kartı size verebilir halbukisi siz sadece dh ye girip nette dolaşan birisinizdir

Kural-6 olabildiğince parçaları dışardan tedarik edin dh'den destek alın (bu durumda size rest çekebilir bana ne kaldı gibisinden olmadı pc nizi alıp çıkın)

Kural-7 pc nize etiket yapıştırmasın not edin sonra kasanın şıklığı alt üst oluyo
    Kural-8 Elinizde pc parçaları var kasa toplattırmaya götürüyosunuz hemen işi yapmasını isteyin(nazik bi şekilde) kasanın kablolarını kablo toplama boşluklarına koymasını söyleyin sonra
    hava akımı berbat olur
    aklıma geldikçe eklemeye devam ediceğim
    konuyu pc den anlamayan arkadaşlar için minik bi rehber olarak hazırladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmfaruk -- 31 Temmuz 2014; 14:59:14 >

• Ne yapacaksın diye sorup yapacagi işin fiyatını dışarıya sorun en ucuz neredeyse onu sorun verirken içinde bunlar var deyip sonra eksik parça varsa dövün!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıdık çıkarsa sorun olmaz böyle.Adamlar her türlü sorunumla ilgilendiler.İşlerini iyi yapıyorlardı.Tabii istisnalar kaideyi bozmuyor.
  • Hala oradan pc alan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: -İstanbullu-34

Hala oradan pc alan varmı

ufak arzalar
  • En iiyi En basit yontemi siz konu disindaki kardeslerime BEDAVAYA acikliyorum

sakin oralara gitmeyin !! [ /b]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence mahalle bilgisayarcısına işiniz düşmeyecek kadar bilgisayar kullanımını öğrenmek lazım. Çok değil kafaya koysanız 1 ayda öğrenirsiniz. Mahalle bilgisayarcılarının çoğunu bilirim. Eski arkadaşlarımdan birisi herkesin mahremini biliyordu. Bu kazıktan daha önemli. :S Aman diyeyim.
  • Kural 1 : Mahalle bilgisayarcısından uzak durun.
  • Ben zamanında ettim siz etmeyin gitmeyin bu dolandırıcılara
  • Dahili Bileşenler bölümünde bu adamlardan 10 kat bilgili çok kişi var.Sorununuzu oraya yazın.
  • Bu Devirde hala Mahalle bilgisayarcısına güvenen varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 25 Ağustos 2013; 15:57:56 >
  • He birde sıvı teması var diyorlar, sanki kasayla denize giriyoruz!

• quote:

Orijinalden alıntı: OmerOzgur1

Dahili Bileşenler bölümünde bu adamlardan 10 kat bilgili çok kişi var.Sorununuzu oraya yazın.

+1
  • Bilgisayarcıya gitmek yerine sorununuzu buraya yazın çözüm bulurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikincigolge

Bence mahalle bilgisayarcısına işiniz düşmeyecek kadar bilgisayar kullanımını öğrenmek lazım. Çok değil kafaya koysanız 1 ayda öğrenirsiniz. Mahalle bilgisayarcılarının çoğunu bilirim. Eski arkadaşlarımdan birisi herkesin mahremini biliyordu. Bu kazıktan daha önemli. :S Aman diyeyim.

Nasıl aile fotolarına mı bakıyor kansız?
  • dün babama servise götür dedim güzelim windows 8 promu silip 7 home starter kurmuşlar
  • eski bilgisayarima essek kadar reklam burosuru yapistirmisti sanki kasayi alip disarida gezdiricem baya kavga etmistik cikmadida hala

not:mobilim kusura bakmayin

• Arkadaşlar bilgisayar konusunda nasıl bilgilenebilirim ? (Donanım hakkında )
  • mahalle bilgisayarcıları pek bişey bilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmerOzgur1

Dahili Bileşenler bölümünde bu adamlardan 10 kat bilgili çok kişi var.Sorununuzu oraya yazın.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.