Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• yahu zoom Henry Allen... söylemedi demeyin... daha öncede arkadaşlar söylemişti zaten diye hatırlıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Şöyle de bir inceleme gelmiş, okunası
    http://tr.ign.com/the-flash-2-sezon-13-bolum/91742/review/the-flash-2-sezon-13-bolum-incelemesi

Fena Spoiler yapmışsın yalnız..belirtmekte fayda var tıklayanlar dikkat!
  • Arkadaşlar türkçealtyazı.org'a baktım altyazı hala gelmemiş ben de türkçe altyazı bekleyen vardır diyerek dosya tc'ye altyazıyı yükledim isteyenler indirsin:
    13. bölüm=http://s8.dosya.tc/server/9y77jq/the_flash_s02e13.srt.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süper bölümdü.

zoom hıza sahip birinin neler yapacağını kolayca gösterdi.bizim beceriksiz barry ateşlerden kaçsın,meydanın ortasında öylece dursun hiçbir şey yapamasın; zoom 30 saniyede silip süpürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

Cisco ile ilgili teori:

Herkes Earth-2 Cisco'nun öldüğünden bahsetmiş falan bunu henüz bilmiyoruz. Gördüğümüz kadarıyla Earth 2'deki Cisco güçlerine tam anlamıyla hakim. Zoom ile başa çıkamayacağını bildiği için orada saldırmak yerine kendini Zoom'un eliyle aynı frekansta titreştirip durumdan yırtmaya çalışmış olabilir. Önümüzdeki bölüm onun da akıbetini anlarız.

vaaay
  • quote:

2*13

Daha sağlam bi bölüm bekliyordum ama fena sayılmaz.

E2'deki kötülerimiz Reverb, Killer Frost ve diğer yanan eleman harika olmuş. Cisco'nun güçlerinin neler yapabileceğini görmesi bir anlamda iyi aslında.
    Barry'nin "bu dünyadaki iris de joe da benimkiler" mantığı sayesinde çamura battı. Kendi dünyandakiler neyine yetmiyor? Wells çok haklıydı bu konuda. Saçma sapan davranan bir flash izledik yine.
    Caitlin Jay'in gücünü geri kazandıracak yakında bu belli artık.
    Sonraki bölümde E2 devam edecek. Cisco ve Killer Frost Barry'yi kurtaracak sanırım.

Zoom'a gelince.

Zoom'un tanıdık biri çıkacağını düşünürsek Eddie Thawne çıkma olasılığı mevcut. E2'nin Barry'nin telefonunda Eddie'in kayıtlı olması ise (o nasıl bi telefonsa) E2'deki Eddie ve Barry'nin tanıştıkları anlamına geliyor. Ayrıca E2'deki o telefondaki Bruce da sanırım Bruce Wayne'dir artık Hal=Hal Jordan, Diana=Wonder Woman. Ama o dünyada bunlar ne halde bilmiyoruz tabi.

earth 2 bizim normal çizgiroman evrenine en yakın evren aslında. atlantis felan var. tabi karışıklıklar felan var o ayrı mesele

• quote:

Orijinalden alıntı: shakircan

quote:

Şöyle de bir inceleme gelmiş, okunası
    http://tr.ign.com/the-flash-2-sezon-13-bolum/91742/review/the-flash-2-sezon-13-bolum-incelemesi

Fena Spoiler yapmışsın yalnız..belirtmekte fayda var tıklayanlar dikkat!

Yazının başında "Uyarı: Bu incelemede Arrow, Flash ve Legends of Tomorrow dizileri hakkında spoiler yer almaktadır. Hatta DC'nin bugüne kadar televizyonda yaptığı her şey hakkında ufacık bir spoiler var. Aman diyeyim..." yazıyor. Ona göre dikkatli olsun okuyan.

• Arkadaslar bu Earth-2deki Barry Hal,Bruce ve Dianayı nerden tanıyor isin garibi o gonderme yapıcaz derken oylesınemı yapmıslar acaba

• zoom aslında şu kişi çıkması bence kuvvetli ihtimal;

jay garrick/hunter zolomon kendisi de istemiş daha hızlanmayı ve uğurda velocity tarzı şeyler denemiş. sonuç hüsran tabi.

hem niye fringe gibi bunlar da 2 dünyadan bahsediyor ki? belki de earth-3 vardır ve zoom ordandır?

/spoiler]

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkH3R0

Arkadaslar bu Earth-2deki Barry Hal,Bruce ve Dianayı nerden tanıyor isin garibi o gonderme yapıcaz derken oylesınemı yapmıslar acaba

bana da öylesine geldi. hem çok mu arıyorlar birbirlerini ki hızlı aramaya almışlar? barry, flash olsa da saçma.

sadece gönderme yapmışlar. bi olayı yok

• Çok güzel bölümdü easter egg'e doyduk.
    çok rahat bu sezonki en iyi bölümdü . Dizi bitmesin bir 10 dk izleyek diye dua ettin neyseki gelecek bölümde e2'de geçicek . E1 çok sıkıcı yav hep e2 de kalsalar hiç sorun etmem. Clark'a da ayıp etmişler herkesin ismi var bi onun yok telefonda o telefondaki isimler bizim sandığımız isimler değil ama görünce yüzümde bir gülümseme oluştu koymalarının amacı o zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enchantedd

2x13

Bu sezonun kesinlikle en iyi bölümüydü. E2 Cisco çok iyiydi yazık oldu. Deadshot'ın haline baya güldüm. Haftaya yine güzel bölüm olacak gibi. Ayrıca E2 Barry'nin çevresi genişmiş

Öylesine flasha geliyim yarın dizi vaar xD,yapasım geldi yorumunu gördüm ve bugünün çarşamba olduğunu anladım :DD

• her şey iyi güzel de....

milletin kıçını yırtarak fırlattığı ateş toplarından buz saldırılarından kaçamaması çok malca.. bunu aşsınlar artık..
  • Bölüm süperdi, Killerfrost

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben Zoom'u, zamanı büküyor sanıyordum ama nesnelerin de içinden geçebiliyormuş.Wells'in verdiği serumla ilgisi olablir mi yoksa Zoom'un kendi özelliği mi anlamadım?
  • DarkH3R0 D kullanıcısına yanıt

Bruce'un bruce wayne olma ihtimali yok değil mi?

• Müthiş bölüm olmuş. DC'nin tüm film/dizileri içerisinde en şahane yaptığı şey Flash dizisi vasıtasıyla paralel evrenler konseptini koyması oldu. Zaten film evrenine DC Cinematic Universe değil DC Expanded Universe demesi de bundan dolayı muhtemelen. Filmler farklı bir evrende geçecek, diziler farklı evrende.

Şu ana kadar tanıdığımız kadarıyla Cisco'nun bu evrendeki ikizinin yapabildiklerini gördükten sonra gözüne uyku girmez. En kısa zamanda o güçlere ulaşmaya çalışır. Earth-1'a döndükten sonra Cisco'nun buna yoğunlaşmasını beklemek lazım.

Legion of Superheroes yüzüğünü göstermeleri çok ilginç oldu. Smallville'de onların oldukları bölüm baya fantastikti. Acaba nasıl giriş yapacaklar diziye.

Smallville'i de bir şekilde DCEU'e bağlayabilirler. Supergirl dizisinde Smallville'de Clark'ı oynayan Tom Welling'in gözükmesi gibi bir durum varmış galiba. Öyle birşeyler okumuştum.

• Altyazı yok hala
  • 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.