Şimdi Ara

Hamsterımı ifşa ediyorum! [Videolu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
8
Favori
9.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler. Hiperakaktif hamsterımı ifşa ediyorum. Küçük bir video hazırlamaya çalıştım fakat arkadaşım biraz ayarlayamamış, bazı yerler bulanık kusura bakmayanız. Sonlara doğru daha da zıpırlaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlogKaan -- 31 Mart 2014; 19:30:11 >

• Bu bildiğimiz fare hocam.
  • hocam güzelmiş bende de vardı bi tane 10 liraya almıştım elimi ısırdı kanadı falan kafesten kaçıp perde kemiriyodu çok asiydi birilerine verdim ama seninki güzelmiş nerden aldın kaça aldın ev fln
  • iyimiş
  • 2:40'ta dostum bu mal bir harika dermiş gibi bakıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

@The Time Lord

Beraber kullanıyoruz hocam üyeliği.

@TheDC

Farenin evcili diye geçiyorlar hocam. Aksine farenin kemirdiği şeyleri vb. kemirmiyorlar. İnsan tenine aşinalar koklayıp bırakıyorlar.

@WhaTheF.

Herşeyi ile birlikte 60 TL'ye geldi hocam. İlk başlarda öyle oluyorlar, zaten ilk önce eldiven vb. ile yavaş yavaş alışmaları lazım. Direk ten ile temas edince ürküp ısırabiliyorlar.

ben bu vahşi heralde deyip 5 güne verdim

• videoyu izlerken senle aynı yerlerde güldüm resmen. Cidden çok şeker bişi allah uzun ömür versin.
  • Cinsi suriye gibi geldi yanlış mıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

Cinsi suriye gibi geldi yanlış mıyım

neden hemen suriyeye bağladın konuyu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A ®h Pozitif -- 1 Ağustos 2013; 2:44:06 >
  • Hamsterının adı keşke X olsaydı :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

@The Time Lord

@TheDC

Farenin evcili diye geçiyorlar hocam. Aksine farenin kemirdiği şeyleri vb. kemirmiyorlar. İnsan tenine aşinalar koklayıp bırakıyorlar.

@WhaTheF.

Herşeyi ile birlikte 60 TL'ye geldi hocam. İlk başlarda öyle oluyorlar, zaten ilk önce eldiven vb. ile yavaş yavaş alışmaları lazım. Direk ten ile temas edince ürküp ısırabiliyorlar.

Yanlis gelmisin sen onlar sincapin oldugu aileye ait farelerle alakalari yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende almıştım bitane elime aldım ısırdı neyse sonra alışır heralde dedim sonra kıç kısmında ıslaklık görmeye başladım isal olmuştu sanırım sonra öldü öyle cereyan alan yerdede değildim ilk defa hamster almıştım tecrübeli değildim.

Neyse bunu izleyince bir daha hamster alasım geldi ama ölücek diye korkuyorum eziyet oluyor boşu boşuna

EDİT: HANGİ KAMERA İLE ÇEKTİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syntax Erol -- 1 Ağustos 2013; 3:14:05 >
  • nedense aklıma splinter geldi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Bu bildiğimiz fare hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: gol mü ofsayt

Hamsterının adı keşke X olsaydı :))

Hll knk çok güldük çok ince

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara bende heveslendim kötü kokuyorlar dediler vazgeçtim.Gerçekten kokusu kötü mü ?
  • Bayılıyorum hamsterlara. Akıllılar, temizler, düzenliler. Ben temiz kağıt parçaları koymuştum evini dekore filan ediyodu. Yemeklerini evinin bi köşesine koyuyodu. Dışkıları dışarı çıkarıyordu. Alt katında çişini bi köşeye yapıyodu. Sürekli temizleniyordu. Bir de benimkinin ilki çok oburdu çok yemek yerdi. Bi de ellerini kullanması beni bitiriyor ama ömürleri çok az :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

heee hamsterin foruma üye değilse ifşa edemen sincap

quote:

Bu bildiğimiz fare hocam.

Tam olarak fare familyasına ait değil diye biliyorum fakat yanılabilirim.

quote:

Orijinalden alıntı: WhaTheF.

hocam güzelmiş bende de vardı bi tane 10 liraya almıştım elimi ısırdı kanadı falan kafesten kaçıp perde kemiriyodu çok asiydi birilerine verdim ama seninki güzelmiş nerden aldın kaça aldın ev fln

quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

iyimiş

Teşekkürler hocam.

quote:

Bir ara bende heveslendim kötü kokuyorlar dediler vazgeçtim.Gerçekten kokusu kötü mü ?

Her gün kokmuyorlar hocam. Talaşını değiştirdikten sonra 6. gün de koku yapmaya başlıyor. Sıcakla vb. de orantılı tabii ki. Bir de dezenfektan spreyleri var onları da hafta 2 kez sıkıyorsunuz koku fazla olmuyor.

quote:

Orijinalden alıntı: lenitolepe

Bayılıyorum hamsterlara. Akıllılar, temizler, düzenliler. Ben temiz kağıt parçaları koymuştum evini dekore filan ediyodu. Yemeklerini evinin bi köşesine koyuyodu. Dışkıları dışarı çıkarıyordu. Alt katında çişini bi köşeye yapıyodu. Sürekli temizleniyordu. Bir de
    benimkinin ilki çok oburdu çok yemek yerdi. Bi de ellerini kullanması beni bitiriyor ama ömürleri çok az :(

Hocam benim kafes tek katlı. İki katlı kafes fotoğrafı yollayabilir misiniz acaba? Kafesinde çok sıkılıyor çünkü sürekli kapıyı kemirip çıkmak istiyor. Bu da dışkıyı evin içine yapıyor, yemekleri borusunda stokluyor. Ömürleri yaklaşık ne kadar oluyor, alışmışken bu kadar öyle görmek çok kötü hissettirir.

quote:

Orijinalden alıntı: eghnacr

Bende almıştım bitane elime aldım ısırdı neyse sonra alışır heralde dedim sonra kıç kısmında ıslaklık görmeye başladım isal olmuştu sanırım sonra öldü öyle cereyan alan yerdede değildim ilk defa hamster almıştım tecrübeli değildim.

Neyse bunu izleyince bir daha hamster alasım geldi ama ölücek diye korkuyorum eziyet oluyor boşu boşuna

EDİT: HANGİ KAMERA İLE ÇEKTİN

Ne fazla sıcak ne fazla soğuk esen bir yer hocam. Böyle ılıman ve havadar yerler gayet iyi. Diğer türlü bir yere girip çıkmıyorlar. Sonra kendilerine gelmeleri zaman alıyor. Canon 60D ile çektim hocam. Ben hamsterla uğraştığım için arkadaş zoomu pek ayarlayamamış.

quote:

Orijinalden alıntı: KufredenFare

videoyu izlerken senle aynı yerlerde güldüm resmen. Cidden çok şeker bişi allah uzun ömür versin.

Umarım hocam, teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlogKaan -- 1 Ağustos 2013; 12:43:27 >

• ben apartta kalıyorum,mutfakta fare görünce benzin döküp yakıyodum az daha mutfağı...
    ama bu seninki tatlı bişeye benziyor
  • başlık sakat
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.