Şimdi Ara

Hamsterımı ifşa ediyorum! [Videolu] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
8
Favori
9.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aşıları tamsa bizim Torkuya alalım bu hanım kızımızı ...
  • Güzel olmuş hocam
     Hamsterımı ifşa ediyorum! [Videolu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikinciRAVEN

Hocam çok sevimliymiş ara ara gönder videolarını
    İsmi neydi ?

İsmini Toma koyduk hocam. Gezi parkı günlerinden anısı olsun diye, o zamanlar almıştık. Tabi koyarım youtube kanalından takip edebilirsiniz. Evde tırmanıp düştüğü bir yer var o zaman çekmeye çalışacağım.

quote:

Orijinalden alıntı: Kaiten

aşıları tamsa bizim Torkuya alalım bu hanım kızımızı ...

Bize alırken erkek demişlerdi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Kafeslerin iki katlıları da varmış, merdivenli vb. onlardan almak istiyorum aslında. Çünkü hayvan ciddi anlamda sıkılıyor, keşfetmeye çok istekli hayvanlar salınca her yeri didik didik edip öğrenmeye çalışıyorlar. 60 liraya almamın nedeni hamsterın bayağıdır pet shopta olmasıydı ve çok asiydi. Bir nevi gösterim ürünü gibi bir şeydi orada. İnsanlar sürekli bakıp, ses yapıp bilmeden de korkutuyorlardı.

Cins değilse Zaten 5 veya 10 olması lazım. Gösterim diye cinsi olmayanı 1 tl ye mi satacak :D
  • Hemşerimi İfşa ediyorum diye okuyan bi tek benmiyim
  • 2 video daha eklendi.
  • Hocam bunları fiyatları ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pi10

Hocam bunları fiyatları ne ?

Sadece hamsterlar 5-50 tl arası. Çoğunlukla 10 TL'den satılıyorlar. Esas para isteyen şey kafesi vb.
  • Çok tatlı ya ben Farelerden cok çektim bu tarz hayvanlari besleyemem o eski evimizi fareler basti o aklima geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam on numara bir hamster. çok beğendim, keşke ömürleri uzun olsa alsam. 8 yıllık köpeğimi 10 gün önce kaybettim, onun üzüntüsü var.
  • Kendim tahtadan ev,kafes yapmsa yaşar mı acaba ? Mikrop kapma gibi durumları nasıl ?

@BlogKaan
  • quote:

Orijinalden alıntı: pi10

Kendim tahtadan ev,kafes yapmsa yaşar mı acaba ? Mikrop kapma gibi durumları nasıl ?

@BlogKaan

Hocam tahtadan kafes biraz zor olur çünkü aralarını çok ince yapmanız gerekir. Düzenli olarak kafesini temizlerseniz ve aşırı pis yerlerde gezmez ise pek mikrop kapmıyorlar.
  • @BlogKaan

Eyvallah hocam ramazandan sonra çalışmalara başlayabiliriz.
  • bayramdan sonra almayı düşünüyordum şimdi iyice heveslendim alacağım bu suriye mi yoksa gonzales mi hocam bunlardan birisi baya büyüyordu ben videodaki gibi istiyorum pek büyümesin
  • nasılda gülümsüyor dünyanın en mutlu hayvanı bu

Hamsterımı ifşa ediyorum! [Videolu]
  • Sizinkinin cinsi nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlık Senfonisi

Sizinkinin cinsi nedir acaba

Gonzales hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlogKaan -- 7 Ağustos 2013; 1:13:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlık Senfonisi

Sizinkinin cinsi nedir acaba

Gonzales hocam.

Hocam bana suriye gibi geldi.
    Gonzales parmak kadar oluyor.
    Cinsiyet belirlemek çok kolay erkek hamsterların kendisinin yarısı kadar billuru oluyor.Benimki ağırlıktan sürünerek hareket ediyordu.
  • Bunların daha büyükleri oluyor cins olarak adlarını hatırlayamadım tam olarak. Bende onlardan almayı düşünüyordum bir ara.
  • Çok tatlı ya :D Sincap gibi kemiriyor bide havucu, bittim ona :D Tarantula alan arkadaşın konusundan sonra bu bi hayli iyi geldi, favorilerime aldım videoların devamını bekliyorum :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.