Şimdi Ara

Hamsterımı ifşa ediyorum! [Videolu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
121
Cevap
8
Favori
9.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendeki yuva 2 katlıydı ortada boruya yuva yapmıştı ordan hiç çıkmıyordu bunun nedeni havamı tabağındaki yemekleri ağzına doldurup oraya götürüyodu birde fazla kokukuyordu ben değil ama evdekiler rahatsız oluyodu kokuyu gidermenin yöntemi varmı ?
  • kamera miyopmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eghnacr

Bendeki yuva 2 katlıydı ortada boruya yuva yapmıştı ordan hiç çıkmıyordu bunun nedeni havamı tabağındaki yemekleri ağzına doldurup oraya götürüyodu birde fazla kokukuyordu ben değil ama evdekiler rahatsız oluyodu kokuyu gidermenin yöntemi varmı ?

Hocam daha önce bir evi vardı onu hindistan cevizi şeklindeki ev ile değiştirdim. Daha sonra oraya girmeyip yemeklerini boruya vb. taşımaya başladı ve evi tuvalet olarak kullanmaya başladı. Sanırım evini pek rahat bulmuyo ondan dolayı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlogKaan -- 1 Ağustos 2013; 12:51:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

quote:

Bendeki yuva 2 katlıydı ortada boruya yuva yapmıştı ordan hiç çıkmıyordu bunun nedeni havamı tabağındaki yemekleri ağzına doldurup oraya götürüyodu birde fazla kokukuyordu ben değil ama evdekiler rahatsız oluyodu kokuyu gidermenin yöntemi varmı ?

Hocam daha önce bir evi vardı onu hindistan cevizi şeklindeki ev ile değiştirdim. Daha sonra oraya girmeyip yemeklerini boruya vb. taşımaya başladı ve evi tuvalet olarak kullanmaya başladı. Sanırım evini pek rahat bulmuyo ondan dolayı olabilir.

Koku için ne yapabilirim
  • Sevmem La Bune Böyle Pis Olur Bunlar
  • Kardeşimin hamsteri vardı, adı Kaymak'tı. Gözü iltihap kapıp 2 gün sonra öldü . Çok tatlı da korkuyorum ben. Gözlere bak ya çok şirin elime alıp patlatana kadar sevesim var
  • Umarım ona yedirdiğiniz antep fıstığı tuzsuzdur. Tuz ve şeker onlar için hiç sağlıklı değil.
  • quote:

quote:

quote:

Koku için ne yapabilirim

Koku için dezenfektan spreyleri var. Hafta iki kere ondan sıkacaksınız. Mikroplara ve kokuya karşı önlem alıyor. Ayrıca yeşil elma kokulu talaş da kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sydney78

Umarım ona yedirdiğiniz antep fıstığı tuzsuzdur. Tuz ve şeker onlar için hiç sağlıklı değil.

Evet hocam tuzsuz. Bugüne kadar salatalık ve havuç dışında sebze türü ek bir gıda vermedim. Brokoli vb. yer mi acaba? Bildiğiniz vitamin veren ve sağlıklı besinleri söyleyebilir misiniz?

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Kardeşimin hamsteri vardı, adı Kaymak'tı. Gözü iltihap kapıp 2 gün sonra öldü . Çok tatlı da korkuyorum ben. Gözlere bak ya çok şirin elime alıp patlatana kadar sevesim var

Bir de çok yetenekli hayvanlar hocam. İyi tırmanıyorlar. Geçen gün dolabın arkasına girip tepeye tırmanmış. Koca dolabın üstündeki poşet hışırtılarından anladık, yoksa bütün gün arayacatık zıpırı.

• odor-ex diye bir sprey var. kafesini temizledikten sonra sıkıyorsunuz, koku kalmıyor. Pet-shoplarda satılıyor.
  • BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Normal mamasının dışında ben kurutulmuş muz ve yer fıstığı veriyordum ( elbette tuzsuz ) Özellikle aldığım bir mama vardı başkasını yemezdi. Adını hatırlayabilirsem yazarım. Çok kısa ömürlüler yüreğim dayanmadığı için başka almıyorum. Benimki de aynı sizinki gibi suriyeydi. ölünce çok üzülüyor insan.
    Salatalık da çok fazla vermeyin. İshal olabiliyorlar. Brokoli de çok bağırsak çalıştırır sakın vermeyin ( lahanagillerden dir. o gruptan hiç bir şey vermeyin )
    Umarım uzun ömürlü olur.
  • Bi ara verde onu piranalı akvaryumuma atayım,azıcık yüzsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok zeki hayvanlar ama. Kafesteki yem kabından yem alın kafesin başka köşesine koyun hayvan yemi oradan alıp kabına koyuyor. Nerede ne olduğumu iyi ezberliyor. Birde gece uyuyup gündüz hareketlense çok güzel hayvanlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkek hamsterım vardı 3 yıl önce öldü.2-3 sene yaşaması çok kötü.
    Elime alıp havaya kaldırınca bisiklet pedalı çevirir gibi ayakları durmuyordu.
    Bu arada fare ile tek benzerliği kemirgen olması.Hamster ayrı bir sınıf.Tavşan,fare,hamster bunların tek ortak özelliği kemirgen olması ayrıca çok temiz hayvan eline alıp sevdikten sonra bile kendisini temizliyordu.
  • İlk videodan önce çekilen kısa bir video eklendi.
  • Çok tatlı. Ben de istiyorum bi hamster fakat hayvanları elleyememek gibi bi problemim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet beyler. Hiperakaktif hamsterımı ifşa ediyorum. Küçük bir video hazırlamaya çalıştım fakat arkadaşım biraz ayarlayamamış, bazı yerler bulanık kusura bakmayanız. Sonlara doğru daha da zıpırlaşıyor.

60 liraya ekipmanlar gayet uygun bence.

• Kafeslerin iki katlıları da varmış, merdivenli vb. onlardan almak istiyorum aslında. Çünkü hayvan ciddi anlamda sıkılıyor, keşfetmeye çok istekli hayvanlar salınca her yeri didik didik edip öğrenmeye çalışıyorlar. 60 liraya almamın nedeni hamsterın bayağıdır pet shopta olmasıydı ve çok asiydi. Bir nevi gösterim ürünü gibi bir şeydi orada. İnsanlar sürekli bakıp, ses yapıp bilmeden de korkutuyorlardı.
  • Hocam çok sevimliymiş ara ara gönder videolarını
    İsmi neydi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.