Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY MEGA KULLANICILAR KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.853
Cevap
19
Favori
119.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beğenilse de beğenilmese de herkesin bir şekilde ilgisini çeken Samsung Galaxy Mega serisinin kullanıcılarını konumuza beklemekteyiz.
    Galaxy Mega serisinde şu anda duyurulmuş bulunan Mega 5.8 ve Mega 6.3 cihazları için ortak olan bu konunun açılmasının sebebi cihazların büyük boyutları sebebiyle yüksek miktarda satış rakamları yakalayamayabileceğindendir. İlerleyen zamanlarda yeni mega modellerinin duyurulması durumunda gerekli düzenleme yapılacaktır.
    Konu yeni açıldığından herkesin görüş ve önerileri ile konunun geliştirilmesine katkıda bulunması çok önemlidir.

Konu imzası:
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_76419075/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/b1/97/fb/b197fb95328789cf5e6cd5d23705d615.png[/image][/link][/center] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_76419075/tm.htm]SAMSUNG GALAXY MEGA KULLANICILAR KLÜBÜ[/link][/center]

Samsung Galaxy Mega 5.8 Özet Teknik Özellikler

5.8 inç 540*960 TFT ekran (190 ppi)
    182 gram
    8 Gb dahili hafıza 64 Gb a kadar micro sdxc desteği
    1.5 Gb ram
    8 MP ana kamera 1920*1080 video çözünürlüğü (30 fps)
    1.9 MP ön kamera
    Android 4.2.2 (Jelly Bean) OS
    1.4 Ghz Çift Çekirdek CPU
    2600 mAh Li-Ion batarya
    Gsmarena da dahil çoğu kaynakta FM Radyo yok denmesine rağmen Galaxy Mega 6.3 te FM Radyo mevcuttur. (Bu konuda bizi bilgilendiren kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.)

Detaylı teknik bilgiler için gsmarena 'nın cihaz ile ilgili olan linkini kullanabilirsiniz
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mega_5_8_i9150-5396.php

Galaxy Mega 6.3 Özet Teknik Özellikler

6.3 inç 720*1280 TFT ekran (233 ppi)
    199 gram
    8/16 Gb dahili hafıza 64 Gb a kadar micro sdxc desteği
    1.5 Gb ram
    8 MP arka kamera 1920*1080 video çözünürlüğü (30 fps)
    1.9 MP ön kamera
    Android 4.2.2 (Jelly Bean)
    1.7 Ghz Çift Çekirdek Krait CPU
    3200 mAh Li-Ion batarya

Detaylı teknik bilgiler için gsmarena 'nın cihaz ile ilgili olan linkini kullanabilirsiniz
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mega_6_3_i9200-5398.php

Samsung Galaxy Mega Serisi Cihaz Satın Almayı Düşünen ve Satın Alan Kullanıcılar
    1 - Sebastian Shaw [bbbcomrade]
    2 - genelsekreter
    3 - KARDANADAM34 (Galaxy Mega 6.3)
    4 - Pachenkov (Galaxy Mega 6.3)
    5 - thehspeed (Galaxy Mega 6.3 8 GB)
    6 - altunkeser (Galaxy Mega 6.3 8 GB)
    7 - Brk_^^ (Galaxy Mega 6.3 8 GB Siyah)
    8 - emrahuluer (Galaxy Mega 6.3 8GB Siyah)
    9 - sinan681 (Galaxy Mega 6.3 8GB Siyah)
    10 - gezgin1 (Galaxy Mega 6.3 8GB Beyaz)
    11 - Carmella (Galaxy Mega 6.3 16GB Beyaz)
    12 - Yazuach (Galaxy Mega 6.3 8GB Beyaz)
    13 - ax (Galaxy Mega 6.3 8GB Siyah)
    14 - metintekin (Galaxy Mega 6.3)
    15 - Unforgivengin (Galaxy Mega 6.3 16GB Siyah)
    16 - mus3535 (Galaxy Mega 6.3)
    17 - TechManClassic (Galaxy Mega 6.3)
    18 - Karthus_Deathsinger (Galaxy Mega 6.3 8GB Beyaz)
    19 - mrtkarademir (Galaxy Mega 6.3 8GB Siyah)
    20 - ozzyco (Galaxy Mega 6.3 8GB Beyaz)
    21 - keyman2 (Galaxy Mega 6.3 8GB Beyaz)
    22 - dogan_95 (Galaxy Mega 6.3 8GB Siyah)
    23 - clubber80 (Galaxy Mega 6.3 8GB Beyaz)
    24 - rayo12341 (Galaxy Mega 6.3 8GB Siyah)
    25 - maxtar (Galaxy Mega 6.3 8GB Beyaz)
    26 - sabocan (Galaxy Mega 6.3 8GB Beyaz)
    27 - mrtbyrk (Galaxy Mega 6.3 8GB Siyah)
    28 - lazpanyol (Galaxy Mega 6.3)
    29 - MstCkmk (Galaxy Mega 6.3)
    30 - HibrahimCK (Galaxy Mega 6.3)
    31 - baris_basar (Galaxy Mega 6.3)
    32 - Barbarosss (Galaxy Mega 6.3)
    33 - khytr89 (Galaxy Mega 6.3)
    34 - home_sweet_chaos (Galaxy Mega 6.3)
    35 - Barbarosss (Galaxy Mega 6.3)
    36 - sezar23 (Galaxy Mega 6.3 8 GB Siyah)
    37 - attractiveman7 (Galaxy Mega 6.3)
    38 - firatocal (Galaxy Mega 6.3 8 GB Siyah)
    39 - Yazuach (Galaxy Mega 6.3)
    40 - hell line (Galaxy Mega 6.3)
    41 - prenss1907 (Galaxy Mega 6.3)
    42 - umutvar (Galaxy Mega 6.3)
    43 - memeti (Galaxy Mega 6.3 Beyaz)
    44 - dodobadol (Galaxy Mega 6.3)
    45 - Öztürk35 (Galaxy Mega 6.3 Siyah)
    46 - burdatamyirmiharfvar (Galaxy Mega 6.3 Siyah)
    47 - Bmw. (Galaxy Mega 6.3)
    48 - etimonster (Galaxy Mega 6.3 Siyah)
    49 - cancan1453 (Galaxy Mega 6.3 Beyaz)
    50 - dduzce (Galaxy Mega 6.3 Siyah 8 GB)

< Bu konunun sahibi berkans iken berkans tarafına aktarılmıştır -- Nis 3 2014 8:12AM >

• ilk etapta elde durusuna bir bakicam oyle takoz gibi kocaman gelirse tabi fikirlerim degisir. su perakente satis magazalarina grmesini bekliyorum. insallah yakinda girer. birde fiyat konusu kesinlesmedimi?
    edit: duzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genelsekreter -- 15 Haziran 2013; 10:18:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

*Öncelikle konu sahibi arkadaşıma çok teşekkür ederim..

- Çoğu arkadaşımız tarafından takoz vb. gibi sıfatlandırılsada, Mega serisinin özellikle de 6.3 modelinin global çerçevede oldukça başarılı satış rakamlarına ulaşacağına inanıyorum. Zira telefon özelliği olmadığı için gerek forumda gerek çevremde ( ki buna bende dahilim) Note 8.0'dan sırf telefon özelliği ülkemizde aktif olmadığı için vazgeçen arkadaşlarım var. Yani sonuç şu ki bırakın 6.3" lik bir cihaza "yok artık bu da ne yahu" demeyi; 8" lik Note'u gündelik telefon olarak kullanmayı hiçte abartılı görmeyen tam tersi daha kullanışlı bulan bir çoğunluğun varlığıda göz ardı edilemez. Mega serisi ilk duyurulduğundan bu yana internette ulaşabildiğim her kaynaktan incelemeleri gözden geçirdim. Boyut önceliği arayan, sık mail ve pdf trafiği olan kısacası ben gibi 30 yaş ve üstü arkadaşlar için kullanışlı modeller olacağını düşünmekteyim. Fakat siz değerli dostlarında dikkatlerini çektimi bilmem ancak; tüm görsel ve videolarda Galaxy Mega 6.3'ün siyah (yada lacivert diyelim) renk olduğunu görüyoruz. Beyaz renk olan görseller ise ben gibi konuyu derin inceleyen arkadaşlarımın da bileceği üzere 5.8'e ait. Bu bağlamda aklıma iki soru takılıyor :

ACABA SİZCE;

- Galaxy Mega 6.3 modelinin beyaz renk seçeneği olmayacak mı ? ( Aslında bende olacağına eminim ancak neden hiç beyaz renk ile ilgili bir görsel yada video yok ? )

- Ülkemizde vergilerden nasibini alacak tabi ki ancak yine de özellikleri göz önüne alındığında etikettte memnun edici bir rakam görebilecek miyiz ?

Cevap verme nezkati gösteren tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım..

Saygılar & Sevgiler

• quote:

Orijinalden alıntı: KARDANADAM34

Merhabalar,

- Çoğu arkadaşımız tarafından takoz vb. gibi sıfatlandırılsada, Mega serisinin özellikle de 6.3 modelinin global çerçevede oldukça başarılı satış rakamlarına ulaşacağına inanıyorum. Zira telefon özelliği olmadığı için gerek forumda gerek çevremde ( ki buna bende dahilim) Note 8.0'dan sırf telefon özelliği ülkemizde aktif olmadığı için vazgeçen arkadaşlarım var. Yani sonuç şu ki bırakın 6.3" lik bir cihaza "yok artık bu da ne yahu" demeyi; 8" lik Note'u gündelik telefon olarak kullanmayı hiçte abartılı görmeyen tam tersi daha kullanışlı bulan bir çoğunluğun varlığıda göz ardı edilemez. Mega serisi ilk duyurulduğundan bu yana internette ulaşabildiğim her kaynaktan incelemeleri gözden geçirdim. Boyut önceliği arayan, sık mail ve pdf trafiği olan kısacası ben gibi 30 yaş ve üstü arkadaşlar için kullanışlı modeller olacağını düşünmekteyim. Fakat siz değerli dostlarında dikkatlerini çektimi bilmem ancak; tüm görsel ve videolarda Galaxy Mega 6.3'ün siyah (yada lacivert diyelim) renk olduğunu görüyoruz. Beyaz renk olan görseller ise ben gibi konuyu derin inceleyen arkadaşlarımın da bileceği üzere 5.8'e ait. Bu bağlamda aklıma iki soru takılıyor :

ACABA SİZCE;

- Galaxy Mega 6.3 modelinin beyaz renk seçeneği olmayacak mı ? ( Aslında bende olacağına eminim ancak neden hiç beyaz renk ile ilgili bir görsel yada video yok ? )

- Ülkemizde vergilerden nasibini alacak tabi ki ancak yine de özellikleri göz önüne alındığında etikettte memnun edici bir rakam görebilecek miyiz ?

Saygılar & Sevgiler

Beyaz renk seçeneği var sen iyi araştırmamışsın ;)

• İsveçten bir akrabam vasıtasıyla 3 saat bu cihazı kullandım. Eğer orta segmentte büyük ekranlı telefon isteyen varsa kesinlikle bunada baksın. İlk başta gözüme kocaman geldi ama 1 saat sonra alışıyorsun. Kullanması da rahat, açıkcası ben beğendim.

• genelsekreter hoşgeldin sefa getirdin hocam ama ben kafaya koydum senin göbeğin arkasına birde mega 6.3 yerleştireceğiz biz

KARDANADAM34 hocam iyi dilekleriniz için teşekkürler öncelikle
    ben yazdıklarınıza tamamen katılıyorum tamam samsung piyasaya inanılmaz sayıda cihaz çıkartıyor dogru ve bazen aynı tasarımı 20 30 farklı cihazda görmek insanın gözünü yoruyor ama ne olursa olsun adamları kimsenin üretemeyeceği kadar cihaz üretiyor ve her zevke bir şekilde (tasarım olmasa da boyut anlamında) hitap ediyor.
    bende şahsen beyaz renkli mega 6.3 görseline denk gelmedim birkaç inceleme çıktı satışa aşlanan ülkelerde onlarda da mega 6.3 hep lacivert mega 5.8 de hep beyaz olarak bulunuyor umarım beyaz isteyenler için mega 6.3 beyaz renk seçeneği ile çıkacaktır. benim tercihim lacivertten yana olacak her ne kadar istyles tarzı sitelerden 3M kaplamalarla telefonlarımı özelleştirmeyi sevsem de ana renginin koyu olması her zaman tercihimdir (metalik gri hariç)
    mega 5.8 bence makul bir fiyata bulunabilecektir türkiyede ama mega 6.3 için en azından satışının ilk ayı için aynı durumu söyleyemeceğim ne yazık ki
    1 ay kadar yüksek fiyattan durur piyasada ama sonrasında paralel ithalat 1000 tl sularında alınabilmesi lazım ki bir cazibesi olsun

0conan kardanadam hocama yazdıgım gibi bende şahsen mega 6.3 için beyaz renk seçenekli cihaz görseline denk gelmedim gerçi yine tekrar edeceğim ama bana lacivert yeter de artar bile

Pachenkov hocam sende benim gibi kürek ellilerdensin anlaşılan şaka bir yana daha ortaokuldayken basketbol topunu tek elle yerden kaldırabildiğimde anlamıştım kürek gibi ellerim olacagını oldu da zaten o yüzden 6.3 değil kardanadam3 hocamın dediği gibi 8 inç olsa da bana çok farketmez

bu arada arkadaşlar sizleri sembolik listemize ekliyorum listede bulunmak istemeyen herkes lütfen beni bilgilendirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: bbbcomrade

genelsekreter hoşgeldin sefa getirdin hocam ama ben kafaya koydum senin göbeğin arkasına birde mega 6.3 yerleştireceğiz biz

KARDANADAM34 hocam iyi dilekleriniz için teşekkürler öncelikle
    ben yazdıklarınıza tamamen katılıyorum tamam samsung piyasaya inanılmaz sayıda cihaz çıkartıyor dogru ve bazen aynı tasarımı 20 30 farklı cihazda görmek insanın gözünü yoruyor ama ne olursa olsun adamları kimsenin üretemeyeceği kadar cihaz üretiyor ve her zevke bir şekilde (tasarım olmasa da boyut anlamında) hitap ediyor.
    bende şahsen beyaz renkli mega 6.3 görseline denk gelmedim birkaç inceleme çıktı satışa aşlanan ülkelerde onlarda da mega 6.3 hep lacivert mega 5.8 de hep beyaz olarak bulunuyor umarım beyaz isteyenler için mega 6.3 beyaz renk seçeneği ile çıkacaktır. benim tercihim lacivertten yana olacak her ne kadar istyles tarzı sitelerden 3M kaplamalarla telefonlarımı özelleştirmeyi sevsem de ana renginin koyu olması her zaman tercihimdir (metalik gri hariç)
    mega 5.8 bence makul bir fiyata bulunabilecektir türkiyede ama mega 6.3 için en azından satışının ilk ayı için aynı durumu söyleyemeceğim ne yazık ki
    1 ay kadar yüksek fiyattan durur piyasada ama sonrasında paralel ithalat 1000 tl sularında alınabilmesi lazım ki bir cazibesi olsun

0conan kardanadam hocama yazdıgım gibi bende şahsen mega 6.3 için beyaz renk seçenekli cihaz görseline denk gelmedim gerçi yine tekrar edeceğim ama bana lacivert yeter de artar bile

Pachenkov hocam sende benim gibi kürek ellilerdensin anlaşılan şaka bir yana daha ortaokuldayken basketbol topunu tek elle yerden kaldırabildiğimde anlamıştım kürek gibi ellerim olacagını oldu da zaten o yüzden 6.3 değil kardanadam3 hocamın dediği gibi 8 inç olsa da bana çok farketmez

bu arada arkadaşlar sizleri sembolik listemize ekliyorum listede bulunmak istemeyen herkes lütfen beni bilgilendirsin

yazin iyi golge de yapar bu cinar agaci golgesi gibi

• Buyuk telefonlar hep hosuma gider. Note 2 kullaniyorum seneye mega alabilirim diyordum ki ozelliklerinin Note 2 den dusuk oldugnu gorunce vazgectim.

• hahaha valla ben yelpaze yapmayı düşünüyordum ama senin fikir de iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

Buyuk telefonlar hep hosuma gider. Note 2 kullaniyorum seneye mega alabilirim diyordum ki ozelliklerinin Note 2 den dusuk oldugnu gorunce vazgectim.

sizi de dahil edelim hocam listeye belki fikriniz değişir
  • @bbbcomrade
    1,91 boy var ellerde ona uygun boylarda doğal olarak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

@bbbcomrade
    1,91 boy var ellerde ona uygun boylarda doğal olarak

ya lisedeyken millet hep espri konusu ederdi ama işe yaradı mı çok yaradı memnunum bak şimdi ufacık ellerim olaydı galaxy s4 mini kullanırdım
  • her hafta yeni bi model haberi okumaktan sıkıldım.

Yeter be samsung
  • Fikrinize saygı duyuyorum ama hocam farkında mısınız bilmiyorum ama yazdığınız yorum bir ana sayfa haberine değil piyasaya çıkmak üzere olan bir ürünün yeni kurulmuş kullanıcı klübüne yazılmış durumda. Eleştiri her zaman haktır ancak sadece birkaç kelime içeren ve ünlem işaretlerine ihtiyaç duyan bir cümle ne kadar eleştiri olarak değerlendirilebilir sizce. Samsung her hafta bir ürün çıkarabilir haklısınız bende bundan bazen rahatsızlık duyuyorum ancak bu samsung un dünya üzerindeki en büyük yatırımları yapan firmalardan birisi olduğu gerçeğini değiştirmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

her hafta yeni bi model haberi okumaktan sıkıldım.

Yeter be samsung

samsung olmasa secenek sansimi az olacak gercekten. iphone belli, htc, lg belli. ama samsung herkese hitap etmeye gayret ediuor. amme hizMeti degil tabi para icin

• quote:

Fikrinize saygı duyuyorum ama hocam farkında mısınız bilmiyorum ama yazdığınız yorum bir ana sayfa haberine değil piyasaya çıkmak üzere olan bir ürünün yeni kurulmuş kullanıcı klübüne yazılmış durumda. Eleştiri her zaman haktır ancak sadece birkaç kelime içeren ve ünlem işaretlerine ihtiyaç duyan bir cümle ne kadar eleştiri olarak değerlendirilebilir sizce. Samsung her hafta bir ürün çıkarabilir haklısınız bende bundan bazen rahatsızlık duyuyorum ancak bu samsung un dünya üzerindeki en büyük yatırımları yapan firmalardan birisi olduğu gerçeğini değiştirmez.

Kusura bakmayın. O anlamda düşünmemiştim.

bende samsung kullanmaktayım.Benim sitemim bu kadar çeşit cıkarmasına sadece. Galaxy adı altında bir sürü telefon çıkardı. insan ne alacağını neyi bekliyeceğini şaşırıyor.

Yoksa klube bişey dediğim yok. Bi kusur işlediysek affola

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Fikrinize saygı duyuyorum ama hocam farkında mısınız bilmiyorum ama yazdığınız yorum bir ana sayfa haberine değil piyasaya çıkmak üzere olan bir ürünün yeni kurulmuş kullanıcı klübüne yazılmış durumda. Eleştiri her zaman haktır ancak sadece birkaç kelime içeren ve ünlem işaretlerine ihtiyaç duyan bir cümle ne kadar eleştiri olarak değerlendirilebilir sizce. Samsung her hafta bir ürün çıkarabilir haklısınız bende bundan bazen rahatsızlık duyuyorum ancak bu samsung un dünya üzerindeki en büyük yatırımları yapan firmalardan birisi olduğu gerçeğini değiştirmez.

Kusura bakmayın. O anlamda düşünmemiştim.

bende samsung kullanmaktayım.Benim sitemim bu kadar çeşit cıkarmasına sadece. Galaxy adı altında bir sürü telefon çıkardı. insan ne alacağını neyi bekliyeceğini şaşırıyor.

Yoksa klube bişey dediğim yok. Bi kusur işlediysek affola

Saygılar.

yok hocam asıl siz kusura bakmayın
    ben galaxy note 3 bekliyorum bir yandan da mega 6.3 almayı düşünüyorum ki büyük ihtimalle alacagım (bana bakmayın o iki cihazı herkes taşıyamaz)
    insan karşısındaki kişinin sesini duyamayınca haklı bir sitem mi yoksa yıkıcı ve eleştiriden uzak bir karalama mı anlayamıyor ve ne yazık ki forum son zamanlarda yıkıcı eleştiriden ve mantıklı düşünmeden uzak yorumlarla doldu ve açıkcası bunları okumak beni çok üzüyor
    sonuçta bende apple ürünlerini sevmiyorum zamanında ipod shuffle ım vardı birinci nesil sonra birinci nesil ipod nano da aldım işim gereği mac pro kullandım uzun yıllar ama apple ın son zamanlarda insanlara "ne üretsek alırlar" gibi bir tavırla yaklaşmaları beni kendilerinden uzaklaştırdı ama hiçbir apple konusuna da şahsen ani tepki verecek ve insanları düşünmeden karşılıklı atışma şekliden bir tartışmaya sokacak bir yorum yapmıyorum (lafım meclisten dışarı)
    samsung galaxy serilerine gelince söylediğinizde haklısınız samsung artık herşeye galaxy demeye başladı hata s4 zoom un ana sayfa haberinin yorumlarında bir arkadaşımız "yakında çamaşır makinasına da dokunmatik ekran koyup galaxy washer der bu samsung" yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam ki samsung o kadarını da yapmaz diyemem yapabilir
    benim nacizhane görüşüm samsung un galaxy ismine bu kadar fazla cihaz çıkarmasının tek sebebi galaxy kelimesini markalaştırma çabasındandır
    insanlar ilk jenerasyondan bu yana hep iphone dediler apple demedi kimse iphone bir yana diğer ürünler bir yana ki ipod yıllar önce çıkmış ve i ile başlayan akıllı cihazların atasıdır ama iphone daki etkiyi yaratamamıştır
    samsung un da bence galaxy serilerindeki amacı buydu cihazın bir fotograf makinası yada tablet olması önemli değil galaxy olması samsung un istediği benim fikrimce
    bunu başardı mı samsung bence başardı ne kadar bunun ekmeğini yer insanları bıktırmadan işte orda büyük bir soru işareti var samsung bence galaxy ismi ile değil ama bir cihazın farklı versiyonları ile ciddi bir kumar oynuyor insanlar s4 alıyorlar ama 2 ay sonra s4 active çıkıyor sonra s4 zoom s4 mini derken insanlar neye ugradıgını şaşırıyor
    bu stratej ya çok yüksek başarı sağlar yada çoklu ürünlerin ana ürünü (s4 misal) her zaman yüksek satış rakamlarında kalır diger kardeşlerine göre bunu zaman gösterecek beklemekten başka çaremiz yok
    ayrıca sizin gibi değerli bir üyeyi de aramıza katmak isteriz galaxy mega almasanız bile yoldaşımız olur arada iki kelam ederseniz bile bu bize yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: 0conan

quote:

Orijinalden alıntı: KARDANADAM34

Merhabalar,

ACABA SİZCE;

Saygılar & Sevgiler

Beyaz renk seçeneği var sen iyi araştırmamışsın ;)

Arkadaşım bir link, görsel vs. paylaşabilir misin bizimle ?

• Bugün işten geldiğimde yaptığım araştırmaların sonucu olarak galaxy mega serisi cihazların birkaç paralel ithalat yapan yerin aldığı ön siparişler dışında satışı olan büyük bir teknoloji marketi bulamadım
    ancak umarım mega serisi fiyatı ile söylendiği gibi cazip olur
  • arkadaşlar gsmarena nın detaylı Galaxy Mega 6.3 incelemesi geldihttp://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mega_63-review-939.php
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.