Şimdi Ara

DIGITURK PLAY 2013-2014 SEZONU PAKETI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
8.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar web paketi tüm sezon için su an 259 tl, ben ise sadece galatasaray'in tüm maçlarını izleyeceğim. Şimdi sorum şu; web için taraftar paketi çıkar mi? Ya da Çıkacak mi? Çıkarsa fiyatı ne olur? Bilen duyan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabiki çıkacak. Ama sezon başına olur diye düşünüyorum. Bana 219tl dediler önümüzdeki sezon ama bence fazla eski fiyattan (189tl) den verirlerse alırım
  • Ben geçen sene 169 Tl den aldım. Şimdi 256 Tl %50 artış acaba kendi çalışanlarına %50 zam yaptı mı? ki bizden o kadar zam istiyor. Bence bir kampanya başlatalım Dh olarak Almayalım Ne dersiniz ??
  • 199 TL ye Galatasaray paketini satın aldım, ilk üyeliğim Digitürk Play'e , umarım doğru düzgün seyredebilirim maçları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozugur -- 26 Temmuz 2013; 13:04:43 >
  • Çok geriden geliyor maçlar tadı kalmıyor BENCE
  • 219tl ye alınır mı arkadaşlar süper lig full sezon ?
  • digitürk play de süperlig paketi alırsanız 3 ay bedava preminium paketi hediye alacaksınız bir yere not edin kullanmak istemiyorsanız iptal ettirin yoksa size herhangibir uyarı bildirim olmadan kredi kartından ek olarak aylık preminium paket ücreti kesiyorlar haberim yoktu ocak ayından ağustosa kadar kullanmadığım preminium üyeliğin parasını çekmişler
  • merhaba arkadaşlar...
    3 sezondur (bu sezon dahil) dıgıturk play üyesiyim ve netten ligtv izliyorum...gecen sene digitürkplay'de innifite play üzerinden 400k 800k ve 1200k olmak üzere hd yayın izleme imkanı sağlıyordu..
    bu işlemi (kullananlar bilir) 3 secenek üzerinden yapıyordu...
    1. sececek tıklandığında silverlight üzerinden (hd değil) yayın izleniyordu.
    2. sececek tıklandığında innifite play üzerinden (hd değil) 600k ya kadar bir yayın izleniyordu
    3. secenek tıklandığında yine innifiye play üzerinden ama bu sefer ekran asagısında 400k 800k 1200k secekleri olan yayın izleniyordu... ve 1200k tıklandığında hd yayın izleniyordu..(bağlantınız iyi ise)
    Bu sezon (2013-2014) 3. secenek yok... müşteri hizmetlerini aradığımda mail adresinize gerekli acıklama yapılacaktır gibi sacma sapan bir açıklama yapılıyor...şikayetiniz alındı vsvs deniliyor...
    Yani dıgıturk ne kadar yayın veririse (kb olarak) onu izliyorsunuz... dün akşam konya - fener macını izledim youtube video misali... bilseydim almazdım... bu konu hakkında gelecek açıklamayı merakla bekliyorum...HD seneceği neden iptal oldu
    neden kaldırıldı 3 secenek hd imkanı anlamış değilim.... 229tl verdim ama bilseydim biradaha para verip paket alıp tvden izlerdim...
    neyse arkadaşlar bilginiz olsun böyle bir durum var...
    NOT: Üstelik canlı tv seceneğinde innifite play 400k 800k 1200k olarak atv show kanald vs kanallar hd olarak halen izleniyor..ama dediğim gibi maç zamanı lig tvde bu secenek kaldırılmış... işe bak yaaa... çıldırcam....

• sançi S kullanıcısına yanıt
    evet aynı sorunu bende yaşıyorum, 20 mbit fiberim var ama maçlar takılıyor octoshape de izlenmiyor, silverlight da ise yayın çok kötü bozuk, teknik destek veremiyorlar yalanlar söylüyorlar,hepberaber mesaj mail şikayet yağmuruna tutalım bu şekilde olmayacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sançi

merhaba arkadaşlar...
    3 sezondur (bu sezon dahil) dıgıturk play üyesiyim ve netten ligtv izliyorum...gecen sene digitürkplay'de innifite play üzerinden 400k 800k ve 1200k olmak üzere hd yayın izleme imkanı sağlıyordu..
    bu işlemi (kullananlar bilir) 3 secenek üzerinden yapıyordu...
    1. sececek tıklandığında silverlight üzerinden (hd değil) yayın izleniyordu.
    2. sececek tıklandığında innifite play üzerinden (hd değil) 600k ya kadar bir yayın izleniyordu
    3. secenek tıklandığında yine innifiye play üzerinden ama bu sefer ekran asagısında 400k 800k 1200k secekleri olan yayın izleniyordu... ve 1200k tıklandığında hd yayın izleniyordu..(bağlantınız iyi ise)
    Bu sezon (2013-2014) 3. secenek yok... müşteri hizmetlerini aradığımda mail adresinize gerekli acıklama yapılacaktır gibi sacma sapan bir açıklama yapılıyor...şikayetiniz alındı vsvs deniliyor...
    Yani dıgıturk ne kadar yayın veririse (kb olarak) onu izliyorsunuz... dün akşam konya - fener macını izledim youtube video misali... bilseydim almazdım... bu konu hakkında gelecek açıklamayı merakla bekliyorum...HD seneceği neden iptal oldu
    neden kaldırıldı 3 secenek hd imkanı anlamış değilim.... 229tl verdim ama bilseydim biradaha para verip paket alıp tvden izlerdim...
    neyse arkadaşlar bilginiz olsun böyle bir durum var...
    NOT: Üstelik canlı tv seceneğinde innifite play 400k 800k 1200k olarak atv show kanald vs kanallar hd olarak halen izleniyor..ama dediğim gibi maç zamanı lig tvde bu secenek kaldırılmış... işe bak yaaa... çıldırcam....

Çünkü bu sene "Standart Kalite" ve "Yüksek Kalite" diye iki paket var, biri 259 TL. ve diğeri de 399 TL. Seçenek olmaması bundan kaynaklanıyor. Standart olan 600 kbps, Yüksek olan ise 1800 kbps. İşin ilginç yanı, ben bu paketi 3 senedir kullanıyorum, içerideki Beşiktaş maçlarının tamamına gittiğim için sadece deplasman maçlarında Digitürk ihtiyacı doğuyordu, ilk sene kalite kötüydü, geçen senenin son 2/3'lük döneminde çok iyiydi, bu sene Beşiktaş maçı hariç, seyrettiğim ilk hafta maçlarında kalite kötüydü ve ben bu 2 farklı paket olayından haberdar değildim. Ben bu üyeliği Nisan 2013'te uzattım, ben uzatırken böyle 2 seçenek yoktu. Müşteri Hizmetleri Ağustos ayından önce alınan paketlerin 1200 kbps. olacağını söylüyor, bu akşam GS maçında gerekli ölçümleri yapacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Benimde 1200 olduğunu söylüyorlar çok erken aldım, ama geçen seneden eser yok! devamlı takılıyor ,silverlightda da kalite kötü, bu sorunu çözmeliler bu akşam yine maçı izleyemeyip paramla kanser olmak istemiyorum...
  • Tümel T kullanıcısına yanıt
    Galatasaray'ın maçını sorunsuz izledim,düzeltmişler gibi...
  • bende geçen sene ilk kez aldım paketi ekran asagısında 400k 800k 1200k seceklerinden birinden yayın izleniyordu. bu sene ilk başta hiç seçenek yokken galiba benim gibi başka kullanıcılarda şikayet iletmiş şimdi 400k 800k seçenekleri var. ama bu durumda da bir kazık var zira satış işlemi sırasında bu yönde hiç bilgi yoktu.. şimdi asıl sorun müşteri memnuniyetini düşünüp 1200k de açacaklarmı.??? su anda bursa maçına bakıyorum geniş açı gösterimde top nerde görülmüyor...
    lütfen bu konuyu dikkate alın geçen

• ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4GE -- 17 Eylül 2013; 14:44:34 >
  • bu yıl dahil olmak üzere 3. sezonum diğitürk play de.ilk 2 sezon 189.90 dan izledim.2. sezonu süper finaller başladığında eski fiyattan kampanyalı olarak aldım.geçen sezon ilk yılıma göre görüntü kalitesi ve kesintisiz hizmet anlamında çok iyiydi.
    bu sezon sonu 219.90 dan kampanyalı teklifte bulundular bende pek üzerinde durmadım iş yoğunluğudan dolayı da almak nasip olmadı.taki maçlar başladı aklıma geldi.kampanya bitmiş ve 259.90 dan aşagıya veremeyiz dediler.
    kızmak fayda etmiyor mecbur aldım bi futbolsever olarak.ama alırken standart ve yüksek kaliteli görüntü seçenekleriyle karşılaştım.yüksek kalitenin deneme görüntüsü daha hoştu tabi ama ben geçen yılki görüntüden memnun olduğum için standart kaliteyi aldım.üstelik geçen yıl 190'a izlediğim maçları bu yıl 399'a izlemek mantıklı değildi.
    ama 2 haftalık maçlar sonucu görüntümün geçen yılla aynı olmadığını fark ettim.geçen yıl 1200 k dan iazlediğim görüntü kalitesi bu yıl 600 k ya düşmüş.aradım ilgili makamı ve denilen sonuç 219 dan kampanyalı alsaymışım görüntü aynı olacakmış ve 140 lira verip yüksek kalite alabilirmişim.
    sonuç ayar oldum diğiye.
    ne yapmak gerek bilmiyorum.

• arkadaşlar geçen senelere aldanıpda yeniden veya sıfırdan üye olcakları uyarmak istiyorum.Geçen seneler ile bu sene çok farklı.hem görüntü kalitesi hem de müşteri hizmetleri sıfır.Geçen sene 2 dakkada aldığım hediye promosyon kodunu 1 haftadır uğraşıyorum almak için.Devlet eline geçince böyle oluyor demekki.Üye olacaklara bu sene tavsiye etmiyorum benim gibi pişmanlık yaşamayın.İmkan olsa hemen iptal edecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrettin100

arkadaşlar geçen senelere aldanıpda yeniden veya sıfırdan üye olcakları uyarmak istiyorum.Geçen seneler ile bu sene çok farklı.hem görüntü kalitesi hem de müşteri hizmetleri sıfır.Geçen sene 2 dakkada aldığım hediye promosyon kodunu 1 haftadır uğraşıyorum almak için.Devlet eline geçince böyle oluyor demekki.Üye olacaklara bu sene tavsiye etmiyorum benim gibi pişmanlık yaşamayın.İmkan olsa hemen iptal edecem.

bende 399tlye üyelik alma niyetindeydim bu bilgi iyi oldu sağ ol
  • Bu sene yayın rezalet .hem bitrate düşük hem Fps,hic tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayrettin100 H kullanıcısına yanıt
    aynen yaa.2 kez mail attım bir kez destek hattından bağlandım ama promosyon kodunu içeren maili hala göndermediler.3 aylık hediyemin 3 haftası geçti bile kullanamadan.
    iptal etme şansım olsa bende bırakırdım hemen.
    bu yıl çok kötü harbiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetressive

quote:

Orijinalden alıntı: hayrettin100

arkadaşlar geçen senelere aldanıpda yeniden veya sıfırdan üye olcakları uyarmak istiyorum.Geçen seneler ile bu sene çok farklı.hem görüntü kalitesi hem de müşteri hizmetleri sıfır.Geçen sene 2 dakkada aldığım hediye promosyon kodunu 1 haftadır uğraşıyorum almak için.Devlet eline geçince böyle oluyor demekki.Üye olacaklara bu sene tavsiye etmiyorum benim gibi pişmanlık yaşamayın.İmkan olsa hemen iptal edecem.

bende 399tlye üyelik alma niyetindeydim bu bilgi iyi oldu sağ ol

Ayda 33 lira buna vereceginize ayda 46 lira odeyerek alabileceginiz yillik paketi alin, dertsiz, tasasiz seyredin, 13 lira icin dertsiz basiniza dert almayin:

http://forum.donanimhaber.com/m_79634265/tm.htm

turancevik1 : Arkadaşlar giriş 2 keyif HD 3D yıllık paket 169 satışı Ümraniye mm de stok var ayrıca lig tv HD yıllık 549 tl bilgi için 0545 527 60 43 Turan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.