Şimdi Ara

ÜMRANİYE MEDİA MARKT LİG TV 299 TL!! YANLIŞ GÖRMEDİNİZ..STOKLU FİYAT KAÇIRMA..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
7
Favori
21.969
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İSTANBUL ÜMRANİYE MEYDAN AVM DE MEDİA MARKT'A ÖZEL TAAHHÜTSÜZ LİG,FİLM,DİZİ PAKETİ AYLIK SADECE #24.99

PAKETLER STOKLARLA SINIRLI BKNZ:38 ADET!!

KURULUM ÜCRETSİZ (LİG,FİLM,DİZİ PAKETLERİMİZ DE 30 TL AKTİVASYON var)

AKLINIZA TAKILAN HER KONUDA BENİ ARAYABİLİRSİNİZ VEYA FORUMA SORULARINIZI YAZABİLİRSİNİZ

TURAN ÇEVİK - 0545 527 60 43 NUMARADAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ..

''BU KAMPANYADAN HERKES YARARLANABİLİR TÜRKİYE VE DÜNYANIN HER YERİNDE KULLANABİLİRSİNİZ HER BÖLGEYE HİZMETİMİZ MEVCUT BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.''

WORLD AXESS VE BONUS'A VADE FARKSIZ 12 TAKSİT - CARD FİNANS ADVANTAGE MAXİMUM KART'A VADE FARKSIZ 6 TAKSİT

HERKESE İYİ SEYİRLER...

TEŞEKKÜRLER,
     ÜMRANİYE MEDİA MARKT LİG TV 299 TL!! YANLIŞ GÖRMEDİNİZ..STOKLU FİYAT KAÇIRMA..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turancevik1 -- 4 Nisan 2014; 23:18:27 >

• İyi fiyat.
  • Çok guzel fiyat musteri hizmetlerinde sordum aylik 69 tl dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilg_ogr B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • MichaelCorleone. kullanıcısına yanıt
    evet müşteri hizmetlerinde 69 tl media mark paketinde ki maliyeti 45.75 ama malesef birçok kişi bilmiyor
  • Piyasa kızışacak. Beklemek lazım biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: turancevik1

evet müşteri hizmetlerinde 69 tl media mark paketinde ki maliyeti 45.75 ama malesef birçok kişi bilmiyor

Lig tv siz 2 Ayı düşmek lazım. 55 liraya gelir. Diğer aboneliği dondurabilirsiniz ama bu paket dondurulamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Lig tv siz 2 Ayı düşmek lazım. 55 liraya gelir. Diğer aboneliği dondurabilirsiniz ama bu paket dondurulamıyor.

Yalnız bu dondurma olayı üyeliğini devam ettirenler için tanınan bir hak. Bu haktan yararlanmak için en az 1 senelik üyeliğinizin olması gerekiyor, yeni üyeler otomatik olarak yararlanamıyor. Bana verilen bilgi bu şekilde. Bu haliyle yeni üyeler için bu paket avantajlı oluyor.
  • Diğer mediamarkt'larda bulunmuyor mu paket ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Yalnız bu dondurma olayı üyeliğini devam ettirenler için tanınan bir hak. Bu haktan yararlanmak için en az 1 senelik üyeliğinizin olması gerekiyor, yeni üyeler otomatik olarak yararlanamıyor. Bana verilen bilgi bu şekilde. Bu haliyle yeni üyeler için bu paket avantajlı oluyor.

Biliyorum. Aylık bedeli 45 demek doğru olmaz dedim zaten. Bu paketi alan %99 lig için aliyor zaten. 2 ay neredeyse cihazı açmıyor.

• diğer media marketlerde geçerlimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -kanunadamı- -- 16 Ağustos 2013; 10:12:36 >
  • bence de iyi fiyat.

Ama ben digiturk bayiisinden kredi kartı ile giriş+2keyifpaketi+süperlig paketi almıştım(şampiyonlar paketi değil) kredi kartıma 550 TL 12 taksit çektirmiştim fatura derdi olmasın diye. Aralıkta bir sene olacak
  • Dün VESTEL kampanyasından yararlanarak üyeliğimi devam ettirdim. 15 Ağustos son tarihti kampanya için. Son anda yetiştirebildim. 12 aylık dönem için Giriş Paketi+2 Keyif PAketi+Şampiyonlar Paketi+HD 360.00 TL. ödedim. Kartımda birikmiş puanlarımda vardı, onlarıda kullanarak bayağı uygun bir fırsat yakalamış olsum..
  • Benim aboneligimin bitmesine çok az kaldı (superonline yanında hediye olarak gelmişti digiturk). Acaba bu kampanyalardan eski musterilerde yararlanabiliyor mu? Yoksa kapattirip açtırmak mi gerekiyor?

• İstanbul- Optimum Media Markt'dan dün akşam 549 TL'ye World'e 12 Taksit olarak aldım. Ellerinde 100'den fazla stok olduğunu söylediler...
  • Çanak anten+Kurulum,Hd recevier veriyorlarmı?

Taahhüt olmadığı için paket bitiminde HD recevier'ı alıyorlarmı?

Maçlar HD yayınmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 16 Ağustos 2013; 16:34:44 >
  • Zamanında kullandım...Şimdi kullanmayı düşünmüyorum, paçamı kurtardığım içinde kendimi mutlu kişilerden sayıyorum...
    Tutanakla kendi yetkili servisine teslim ettiğim receiver için, 2 ay sonra 300 tl fatura kesip, ödetmeye çalışan ama başaramayan, 3-4 sene sonra avukatlık bürosundan aratıp, ödenmemiş 45 kusur tl lik faturanız var diyen Digi yide Allah bildiği gibi yapsın...

Buradan üye olmayı düşünenler bunları dikkate alsın..İnternette biraz araştırsın. Bu tip kampanyalarla kendinizi bu firmaya bağımlı kılmayın...Dikkat edin..
  • çok pahalı mecbur kalmadıkça bu fıyata alınmaz...eutelsat üzerinden hd yayın aylık en fazla hadi 40 tl olsun...10ay.40tl=400 tl....1 tl fazlası bu lig için çok...
  • Arkadaslar yeni uye olarak bu fiyattan asagiya biraz zor bulursunuz. Halihazirda uye olanlar bile uyeligimi ipyal ederim tehdidiyle bu fiyata anlasabiliyorlar. Turan Beye ilgisi icin tesekkurler.

• TheNorth kullanıcısına yanıt
    çanak anten kurulum hd recevier ücretsiz veriliyor maçları hd olarak izlenebiliyor haftada en az 1 maç orjinal 3D veriliyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.