Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aliexpress.Com da var ben getiririm, daha önce benim kapak iki kere serviste arka kapak cuntanın değiştirdim, değiştiren teknisyen arkadaşım, ama her değiştikten iki.hafta sonra yine kalıyordu ben bqyaısındırıyorun teli, Aliexpress den aldığım çinde gelen contayı kendim taktım bir ayı geçti hala Taş gibi. Linkini

http://www.aliexpress.com/snapshot/6038819481.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hinomura -- 18 Nisan 2014; 17:49:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abiler spiderman 2 yi yükledim bugün acayip bi kasma var sadece spiderman değil fifa 14 nba Jam falan çoğu oyunda aZda olsa kasma var nedeni ne olabilir telefonu sıfırlayp Bida yükledim yine fayda etmedi

• Bende xperia z aldım fakat kutudan nfc etiketleri şarj ünitesi kılıf ve ekran koruyucu cıkmadı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Orijinalden alıntı: PerseusET

Merhaba arkadaşlar bir soru sorucam gta san andreas indirdim internetten içinde com.rockstar gibi bişeyler bide apk sı vardı binbirtürlü yol denedim ancak olmadı
    biri yardım edebilirmi

Rar olarak mı indirdiniz

Evet ancak rardan çıkardım dosyaları

• quote:

Evet bu kamera ortak sıkıntı. Gündüz mükemmel olan kamera akşam olunca tam tersi çok kötü oluyor... Her güncellemede düzelmesini umuyoruz ama galiba bundan iyisini yapamayacaklar....

Gündüz profesyonel kamera gibi olan kameram gece karıncalı 2 megapiksel oluyo
    Bu arada telefonu hangi renk aldınız

• merhaba,
    xperia z telefonumu alalı 2 ay oldu.
    tanımaya çalışıyorum.
    sesli arama özelliğini bulamadım.
    yardımınızı rica ediyorum.
    teşekkürler
  • quote:

quote:

Evet bu kamera ortak sıkıntı. Gündüz mükemmel olan kamera akşam olunca tam tersi çok kötü oluyor... Her güncellemede düzelmesini umuyoruz ama galiba bundan iyisini yapamayacaklar....

Gündüz profesyonel kamera gibi olan kameram gece karıncalı 2 megapiksel oluyo
    Bu arada telefonu hangi renk aldınız

Evet akşamları biraz sıkıntılı...
    Siyah aldım

• quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar bir soru sorucam gta san andreas indirdim internetten içinde com.rockstar gibi bişeyler bide apk sı vardı binbirtürlü yol denedim ancak olmadı
    biri yardım edebilirmi

Rar olarak mı indirdiniz

Evet ancak rardan çıkardım dosyaları

Rardan kurulum için apk ve oyunun kurulumu için bir klasör çıkar.
    Rardan çıkarttıktan sonra oyunun ismi ile alakalı com. ile başlayan bir klasör vardır. O klasörü bir dosya Yöneticisi ile Android/obb klasörünün içine olduğu gibi at. Ardından apk yi de dahili depolamada herhangi bir yere at ve APKyi kur. İlk başta dosyaları kontrol etmek için internet bağlantısı isteyebilir izin ver ve oyunun açılmasını bekle...

• Dün itibariyle bende aranıza katıldım, herkese selamlar. İki-üç yıldır kullandığım samsung fit telefonumun arızalanması üzerine telefon aramaya başladım. Yaklaşık 1000 lira bütçe ile telefon ararken Lg Nexus 4 ve Sony Xperia SP arasında kalmıştım. Çoğu kişi ikisi arasında Lg önermişti fakat Playstation 4'e arkadaş olması için Sony'i seçtim. Taşrada ikamet ediyorum teknosa'dan 1100 e Xperia SP almayı düşünürken hepsiburada Xperia Z'yi 1299 a çekti. 200 daha ekler bunu alırım daha iyi diyerek dün 9 taksite satın aldım. Telefon henüz elime geçmedi kargoda. Umarım pişman olmam.
  • Yukarılarda oyunlarla ilgili bahsedilmiş, ben de size bir soru soracam. Clash of Clans oynuyorum ve bazen oyunu açtığımda yükleniyor diyor %40 lara kadar doluyor ve oyundan atıyor. internet hızım 3G olsa bile yapıyor bunu. Madem aynı telefonu kullanıyoruz sizde de aynı problem var mı? Oyunu silip tekrar yükledim fakat tekrarlıyor hala. Ne yapmamı önerirsiniz?

Kamerayı fazla kötülemişsiniz :) gece çekimleri tamam mükemmel değil ama çekim modlarını pek kullanmıyorsunuz sanırım. ben gece çekimlerinde 3 farklı yöntem uyguluyorum, 1-Normal modda İSO değerini 1600 e getirip 2-SCN modlarında Gece portreyle çekiyorum 3- SCN de Gece manzarasıyla çekiyorum... bakıyorum hangisi güzelse onla devam ediyorum(bir tanesi illa ki tutuyor) :)) eğer zifiri karanlıksa da yapacak bişey yok zaten
  • Kameramız gündüz de çok keskin değil arkadaşlar,güncellemelerle bozdular kameramızı resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

Dün itibariyle bende aranıza katıldım, herkese selamlar. İki-üç yıldır kullandığım samsung fit telefonumun arızalanması üzerine telefon aramaya başladım. Yaklaşık 1000 lira bütçe ile telefon ararken Lg Nexus 4 ve Sony Xperia SP arasında kalmıştım. Çoğu kişi ikisi arasında Lg önermişti fakat Playstation 4'e arkadaş olması için Sony'i seçtim. Taşrada ikamet ediyorum teknosa'dan 1100 e Xperia SP almayı düşünürken hepsiburada Xperia Z'yi 1299 a çekti. 200 daha ekler bunu alırım daha iyi diyerek dün 9 taksite satın aldım. Telefon henüz elime geçmedi kargoda. Umarım pişman olmam.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Bir çok kişiyi pişman etmedi, eminim sizi de etmez

• M.K.A Askeri kullanıcısına yanıt
    Ulkemızdekı urunun kutularından ,bu saydıklarınızdan yalnızca nfc etıketlerı cıkıyor olmalıydı.Kutunun sagında solunda "Kutu İçeriği" dıye bı baslık olmalı,onu ıncelemenızı ve kıyaslama yapmanızıtavsıye ederım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • frenzy kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Aramıza Hosgelmıssın Arkadasım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 9 ay önce aldım. Bendede çıkmadı. Eksikliğinide hissetmedim açıkcası. Kaliteli bir koruyucu alın hocam

• Teşekkür ederim arkadaşlar. Bu sabah kargo şubesine gidip kargoyu aldım. Bir heyecanla kutuyu açtım. Muhtemelen konuda herhangi bir sayfasında herhangi bir arkadaş bahsetmiştir fakat sim kart kesme olayı benim için sürpriz oldu diyebilirim. Biraz tedirgin biraz meşekkatli işlemden sonra sim kartı kesip telefona taktım. İlk yarım saat şarj olmadan telefonu açmayın uyarısını okuduğum için telefonu yarım saat şarj ettikten sonra şarj halindeyken açtım, biraz inceleyip tekrar kapattım. Halen şarj durumunda yaklaşık üç saat oldu. Benim aklıma takılan şimdi bu sim kartı kestim, hani olduda acil başka telefonda sim kartı kullanmam gerekti. Başka bir telefona telefondan çıkan aparatla mı takacağım? Veya başka birinin hattını kullanmam gerekirse onuda mı keseceğim
  • quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar. Bu sabah kargo şubesine gidip kargoyu aldım. Bir heyecanla kutuyu açtım. Muhtemelen konuda herhangi bir sayfasında herhangi bir arkadaş bahsetmiştir fakat sim kart kesme olayı benim için sürpriz oldu diyebilirim. Biraz tedirgin biraz meşekkatli işlemden sonra sim kartı kesip telefona taktım. İlk yarım saat şarj olmadan telefonu açmayın uyarısını okuduğum için telefonu yarım saat şarj ettikten sonra şarj halindeyken açtım, biraz inceleyip tekrar kapattım. Halen şarj durumunda yaklaşık üç saat oldu. Benim aklıma takılan şimdi bu sim kartı kestim, hani olduda acil başka telefonda sim kartı kullanmam gerekti. Başka bir telefona telefondan çıkan aparatla mı takacağım? Veya başka birinin hattını kullanmam gerekirse onuda mı keseceğim

yeni cihazların çoğu microsim kullanıyor. eğer normal sim kullanan cihaza takmak isterseniz yedek sim kart almanız gerek. ayrıca kesme işleminden sonra sim kart zarar görebiliyor sinyal kesilmeleri yada tamamen gitme olabiliyor. bence yetkili bayiden yedek microsim kart çıkartıp onu kullanmanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar. Bu sabah kargo şubesine gidip kargoyu aldım. Bir heyecanla kutuyu açtım. Muhtemelen konuda herhangi bir sayfasında herhangi bir arkadaş bahsetmiştir fakat sim kart kesme olayı benim için sürpriz oldu diyebilirim. Biraz tedirgin biraz meşekkatli işlemden sonra sim kartı kesip telefona taktım. İlk yarım saat şarj olmadan telefonu açmayın uyarısını okuduğum için telefonu yarım saat şarj ettikten sonra şarj halindeyken açtım, biraz inceleyip tekrar kapattım. Halen şarj durumunda yaklaşık üç saat oldu. Benim aklıma takılan şimdi bu sim kartı kestim, hani olduda acil başka telefonda sim kartı kullanmam gerekti. Başka bir telefona telefondan çıkan aparatla mı takacağım? Veya başka birinin hattını kullanmam gerekirse onuda mı keseceğim

yeni cihazların çoğu microsim kullanıyor. eğer normal sim kullanan cihaza takmak isterseniz yedek sim kart almanız gerek. ayrıca kesme işleminden sonra sim kart zarar görebiliyor sinyal kesilmeleri yada tamamen gitme olabiliyor. bence yetkili bayiden yedek microsim kart çıkartıp onu kullanmanız.

Teşekkürler, en yakın zamanda micro sim kart çıkartıp onu kullanacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

quote:

Teşekkürler, en yakın zamanda micro sim kart çıkartıp onu kullanacağım.

ne demek. hayırlı olsun ayrıca, iyi günlerde kullanın.

• arkadaşlar merhaba , telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdükten sonra kamerada çektiğim fotoğraflar 180derece sağa döndürülmüş olarak kaydediliyor,bu problemi yaşayan varmı aranızda? Her seferinde tekrar döndürmem gerekiyor fotoğrafları.
  • 
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.