Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1224. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12221223122412251226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağol dostum romu tekrar kurdum sorun düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duburdelen

sağol dostum romu tekrar kurdum sorun düzeldi.

Freedom benzeri bir proğram mı kurmuştun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet dün kurdum kaldyrdym sonra bu sorun ba?lady.
  • quote:

Evet dün kurdum kaldyrdym sonra bu sorun ba?lady.

Tamam şimdi anlaşıldı..

Eğer öyle bir sorunla karşılaşırsan dediğim yönergeleri uygula, romu yenilemeye falan gerek yok... Bir zamanlar be de sorun yaşamıştım

• Arkada?lar Dolphin Browser son güncellemelerden sonra mükemmel hale geldi. Tarayycy gerçekten çok hyzlandy. Arayüzünü falan da komple de?i?tirmi?ler. Kullanan arkada?laryn güncellemesini, kullanmayanlaryn ise denemesini tavsiye ederim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hârimi -- 20 Nisan 2014; 10:57:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Arkada?lar Dolphin Browser son güncellemelerden sonra mükemmel hale geldi. Tarayycy gerçekten çok hyzlandy. Arayüzünü falan da komple de?i?tirmi?ler. Kullanan arkada?laryn güncellemesini, kullanmayanlaryn ise denemesini tavsiye ederim....

Ben güncelleme görmedim sizdeki sürüm hangisi?
  • quote:

quote:

Arkada?lar Dolphin Browser son güncellemelerden sonra mükemmel hale geldi. Tarayycy gerçekten çok hyzlandy. Arayüzünü falan da komple de?i?tirmi?ler. Kullanan arkada?laryn güncellemesini, kullanmayanlaryn ise denemesini tavsiye ederim....

Yanlış hatırlamıyorsam bir 17 Nisan'da bir de 19 Nisan'da güncelleme geldi. Şuanki sürüm 11.0.0

• quote:

quote:

quote:

Yanlış hatırlamıyorsam bir 17 Nisan'da bir de 19 Nisan'da güncelleme geldi. Şuanki sürüm 11.0.0

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: Hârimi

quote:

Orijinalden alinti: duburdelen

quote:

Orijinalden alinti: Hârimi

Yanlis hatirlamiyorsam bir 17 Nisan'da bir de 19 Nisan'da güncelleme geldi. Suanki sürüm 11.0.0

Bende 10.3.1 var play store da güncelleme gözükmüyor.
    Edit:Blackmart tan güncelledim. Güzel olmu?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkn17 -- 20 Nisan 2014; 11:46:29 >
  • Arkadaşlar Walkman FLAC dosyalarını açabiliyor mu? Ya da tavsiye edebileceğiniz bi Player var mı bunun için?

• quote:

Orijinalden alıntı: mail_er

Arkadaşlar Walkman FLAC dosyalarını açabiliyor mu? Ya da tavsiye edebileceğiniz bi Player var mı bunun için?

Şuan en popüleri poweramp

• quote:

quote:

Arkadaşlar Walkman FLAC dosyalarını açabiliyor mu? Ya da tavsiye edebileceğiniz bi Player var mı bunun için?

Xperia z Teknik rehberde Walkman FLAC dosyalaryny destekliyor yazyyor ama ben walkmanla açamadym acaba güncellemelerden sonra my FLAC deste?i kaldyryldy?
  • quote:

quote:

quote:

Xperia z Teknik rehberde Walkman FLAC dosyalaryny destekliyor yazyyor ama ben walkmanla açamadym acaba güncellemelerden sonra my FLAC deste?i kaldyryldy?

Bir bilgim yok maalesef

• quote:

quote:

quote:

Benim telefondaki müziklerin %90ı FLAC

Ve sony kulaklık aldım emin ol eğer kulağın hassas ise çok aşırı fark oluyor mp3den tiksindim
    Birde ses çıkışı güçlü olsaymış

• Aydenz kullanıcısına yanıt
    Telefonun arkasında ne zamandan beri beats audio yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuri00007

Telefonun arkasında ne zamandan beri beats audio yazıyor
    quote:

Orijinalden alinti: nuri00007

Telefonun arkasinda ne zamandan beri beats audio yaziyor

Çakma my diyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydenz -- 20 Nisan 2014; 13:12:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

quote:

quote:

quote:

Benim telefondaki müziklerin %90ı FLAC

Ve sony kulaklık aldım emin ol eğer kulağın hassas ise çok aşırı fark oluyor mp3den tiksindim
    Birde ses çıkışı güçlü olsaymış

Ben de heralde walkmanın güncellemesinden FLAC çalmıyo diye düşünüp güncellemeyi kaldırdım şimdi Update Center'da güncellemesi gözükmüyor. Nasıl tekrar güncellicem bilmiyorum
    Evet FLAC krall + koss portapro On Numara

• mail_er kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatıp açın update centra tekrar güncelleme düşer...

• Hocam onu da denedim yaa olmadı Update centerın verilerini walkmanın verilerini de sildim bana mısın demedi. Alındı heralde

• Beyler telefonda ilginç bir sorun yaşıyorum, aslında sağlık sorunu da denilebilir. Geçen yaz uzun süre oyun oynamıştım, 2 saat sonra baktım ki yamuk görüyorum. Gözlerimde ciddi problem oluştu, doktora falan gittim önemli bişi olmadıgını söyledi damla verdi geçti. Telefon'a atmamıştım suçu. Ancak o zamandan beri ne zaman telefonla biraz ugrassam ( 30dk falan ) gözlerimde geçici bozukluk oluşuyor. Gözlerim küçüklükten beri çok iyi görür benim. Hala öyle. Taaa ki telefonla uğraşana kadar. Telefon dışında hiçbirşey gözlerimi bozmuyor. İlginçtir en düşük parlaklıkta bile böyle Telefonun üzerine takabileceğim bunu önlememi sağlayacak bir aksesuar varmıdır acaba.
  • Arkadaşlar Merhaba;

Konu çok uzun olduğundan detaylı bakamadım, googlede biraz araştırdım fakat bulamadım.

Oyun oynarken kısayol tuşlarını kapatabiliyormuyuz, büyük telefon aldık tam ekran oynuyamıyoruz :) prgram var diye duydum fakat bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12221223122412251226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.