Şimdi Ara

Uygulama Haber: Haftanın en iyi Android oyun ve uygulamaları 2. bölüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
4.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama Haber serisi altında sizler için derlediğimiz Haftanın en iyi Android oyun ve uygulamaları programı yine birbirnden farklı oyun ve uygulamalarla karşınızda.

• ilk yorum benden olsun.

• Iyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gündür hiçbir video açılmıyor işletim sistemi windows 8 pro tarayıcı: chrome 26 en güncel sürüm

• Mobil cihazınızdan bilgisayarınızı kontrol etmek için Teamviewer kullanmak gayet yeterli ancak PC'nizden örneğin tabletinizi yönetmek isterseniz VM Lite VNC server gibi bir yazılım işinizi görecektir.

• Şu anda konsol oyunlarında bile 30 saatlik oynanış süresi yok mu? Bu ne demek ya!
    Sadece Skyrim bile sizin burada tanıttığınız oyunların toplam süresinden daha uzundur.
    Kanımca bu oyunları bu kadar abartmanın bi anlamı yok.

• Aralon hdye hasta oldum

• Vector' e de bir göz atın isterseniz...

• merhaba benim bir sorum olacaktı:alacağım tablette bluetooth yok malesef.acaba android telefonumdan tablete veya tabletten telefona veri aktarabileceğim bir uygulama var mı wifi üzerinden?

• Yeni player hoş olmuş..

Birde yöneticilere seslenmek istiyorum; umarım bu yorumum okunur..
    Sürekli forumda bir kasılma, donma ve benzeri bir çok hatalarla karşılaşıyoruz. Emek harcanıyor farkındayız ama sanırım gözle görülür bir sıkıntı var. Bu konuda en azından bir bilgilendirme veya açıklama bekliyoruz. Yapılandırma durmu söz konusu ise.. Saygılarımla..

Reklam amaçlı değilde Android kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı bir paylaşımda bulunmak istiyorum müsadenizle..

⊂⊃◈⊂⊃◈⊂⊃◈⊂⊃ ANDROID iŞLETiM SiSTEMi TAKIM ÇANTASI ⊂⊃◈⊂⊃◈⊂⊃◈⊂⊃

ANDROID OYUN ve UYGULAMALARI [Açıklamalı Dev Arşiv]

Android'de RAM Yönetimi (Şarj Dayanmıyor Diyenler)

ANDROID'DE UYGULAMA iZiNLERi [ÖNEMLi]

ANDROID GÜVENLİ MOD

⊂⊃◈⊂⊃◈⊂⊃◈⊂⊃ SAYFALARI AÇMAK iÇiN YAZILARA TIKLAYINIZ ⊂⊃◈⊂⊃◈⊂⊃◈⊂⊃

• quote:

Orijinalden alıntı: muhtaremmi35

merhaba benim bir sorum olacaktı:alacağım tablette bluetooth yok malesef.acaba android telefonumdan tablete veya tabletten telefona veri aktarabileceğim bir uygulama var mı wifi üzerinden?

AirDroid – Kablosuz Bilgisayara Bağlanma

AirDroid ile bilgisayarınız ve Android cihazınız arasında kablosuz bağlantı kurabilir ve Android cihazınızı yönetebilirsiniz. AirDroid son zamanlarda denediğim güzel uygulamalardan birisi, telefonumuzdan çektiğimiz bir resmi bilgisayarımıza atmak yada çektiğimiz video bilgisayara oynatmak için hep usb kalbosu ile telefonu bilgisayara bağlamak zorunda kalırdık artık AirDroid ile bu sorun ortadan kalkıyor aynı Wi-fi üzerinde bağlantı sağlayan bilgisayarınız ve Android cihazınızı birbirine kablosuz bir şekilde bağlayabilir ve dosya tranfer ve bir çok işlemi ücretsiz bir şekilde halledebilirsiniz.

AirDroid Android cihazınıza yükledikten sonra “Start” basıp başlatıyorsunuz ekranda ip adresleri çıkmakta isterseniz o ip adresini bilgisayarınızdan internet tarayıcınızı açıp yapıştırdıktan sonra size verilen şifre kutucuğuna yazıp Android cihazınıza ulaşabilirsiniz. Yada ikinci bir seçenek olarakhttp://web.airdroid.com sitesine bilgisayarınızdan giriş yaparak barkod okuyucuyu okutup bağlantıyı sağlayabilirsiniz.

AirDroid ile yapabilecekleriniz?

-SMS yollayabilirsiniz.
    -Dosya Transferi yapabilirsiniz.
    -Rehberinizdeki kişilere ulaşabilir düzenlemeler yapabilirsiniz.
    -Android cihazınızdaki muziklere ulaşabilir istediğiniz müziği zil sesi, alarm sesi olarak ayarlayabilirsiniz.
    -APPS bölümünden cihazınızda yüklü olan uygulamaları göre bilir istediğiniz uygulamayı silebilir istediğiniz taktirde yedeğini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. “install app” bölümünden bilgisayarında bulunan bir apk Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.
    -“Screenshot” bölümünden cihazınızın ekran görüntüsünü alabilirsiniz yanlız bu işlemi yapmanız için cihazınız Root lu olmalı.
    -Arama kayıtlarını ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz.
    -Resimleri görüntülüyebilir yükleme silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Android HIFI

Android cihazınız var fakat başka bir işletim sistemine sahip cihazdan kablosuz olarak müzik dinleme imkanı sunan bir uygulamaya ne dersiniz?
    Android HIFI adlı uygulama ile bu mümkün. Bu uygulama ile iPhone, iPad yada Mac’te bulunan müzikleri kendi cihazınızdan dinleyebileceksiniz. AirPlay server’ı olan bu uygulama iTunes, iOS ve Airfoil gibi tüm AirPlay istemcilerinden müzik dinleme olanağınız olacak.
    Arkaplanda çalışan Android HIFI telefonunuzu hiç kasmıyor. Ücretsiz olan bu uygulama Android 2.2 ve üzeri sürümlerde çalışıyor.

Kies Air

Kies Air adlı yazılım ile WiFi bağlantısına sahip olan cihazların arasında bağlantı kurabilirsiniz. Kablosuz dosya paylaşım yapmanızı sağlayan bu yazılım ile kolayca dosya transferi yapabileceksiniz.
    Kies Air ile müzik dinleme, video transferi, mesaj yazma gibi mobil cihazdaki tüm özellikler başka bir mobil cihaz veya bilgisayar üzerinden internet tarayıcısı ile yönetebilme imkanınız olacak.

WiFi Manager

WiFi Manager uygulaması ile tüm kablosuz Ayarlar artık elinizin altında! Gelişmiş Widget desteği ve Radar sistemi sayesinde size en yakın kablosuz ağları kolayca bağlanabilirsiniz.
    Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri şüphesiz geniş Widget desteği. Tüm cihazlar için düşünülmüş. Widgeti ekrana koyduktan sonra sağ kısmından WiFiyi kolayca kapayıp/açabilir veya sinyal seviyesini her an görebilirsiniz.
    Tarama kısmını ister Auto yaparak otomatik belli aralıklarla kablosuz ağları taratın veya Update diyerek de manuel taratma yapabilirsiniz. Kullanımı basittir. Hedef wifi adresine tıklayarak Connect diyin ve bağlanın.
    Kablosuz Ağın Kanal adresini, şifreleme şekli (WPA,WEP) MAC adresi, SSID, IP Adresi gibi teknik bilgilerinide kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
    Kablosuz adreslerin Level kısmına bakarak en iyi hangisi çekiyor görebilirsiniz. Bağlandığınız ağların şifrelerde sistemde otomatik kaydolarak bir daha şifre yazmanıza gerekte kalmıyor.

Diğer android uygulamalar, oyunlar ve daha fazlası için lütfen bu başlığa bir göz atın derim.. Saygılarımla..

ANDROID OYUN ve UYGULAMALARI [Açıklamalı Dev Arşiv]

• vay be rdm zamanında paylaşmıştım bi çok teşşekür almıştım ne günlerdi

• Şimdi bu RDM'de bilgisayardaki dosyayı telefona atabiliyor muyuz?
    O kısmı tam anlamadım birisi açıklayabilirse sevinirim.

• Windows 8 Phone ile ilgili kısımda isteriz.

• Aralon HD yi çok merak ettim açıkcası. Çok sağolun siz önermeseniz gözümden kaçıyo güzel oyunlar.

• İlk gösterdiğiniz ve Bridge guzelmis indirdim

• kıytırık mobil, 13-15 yaş kitlesine hitap eden oyunları konsol oyunlarıyla kıyaslamayın bir zahmet

• android uygulamaları diyorsunuz birinizde diz üstü bilgisayar var birinizde ipad var

• quote:

Orijinalden alıntı: Gl4dius

android uygulamaları diyorsunuz birinizde diz üstü bilgisayar var birinizde ipad var

PC dediğin cihaz Vodafone'un en son tableti ve klavye dock birimi...

Saygılar

• TAKİP
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.