Samsung Galaxy S3 Mini Oyunlar ve Uygulamalar (Test Edilenler)
41 Cevap66742 Görüntüleme15 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1268 Mesaj
23 Ocak 2013; 23:52:56 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

--------------Oyunlar------------

Telefonda oyunlar hakkında deneyimlerimi size aktarayım;

--Temple Run 2 kasmadan oynanılabiliyor. || --Gangstar Rio: Cift Of Saints az kasarak oynanılabiliyor.

||

İsteyenler İçin Yasal Google Play Temple Run 2 Linki
|| İsteyenler İçin Yasal Google Play Gangstar Rio: City Of Saints Linki

--C.H.A.O.S kasmadan oynanılabiliyor. || --Subway Surfers kasmadan oynanılabiliyor.

||

İsteyenler İçin Yasal Google Play C.H.A.O.S Linki
|| İsteyenler İçin Yasal Google Play Subway Surfers Linki

--Temple Run: Brave kasmadan oynanılabiliyor. || --Temple Run kasmadan oynanılabiliyor.

||

İsteyenler İçin Yasal Google Play Temple Run:Brave Linki || İsteyenler İçin Yasal Google Play Temple Run Linki

--Fruit Ninja kasmadan oynanılabiliyor. || --Angry Birds kasmadan oynanılabiliyor.

||

İsteyenler İçin Yasal Google Play Fruit Ninja Linki || İsteyenler İçin Yasal Google Play Angry Birds Linki

--Order & Chaos Online kasmadan oynanılabiliyor (Online Oyun İsteyenler İçin Test Ettim, Başarılı Bir Oyun.) || --NBA 2K13 kasmadan oynanılabiliyor.(''modernbodyci'' tarafından test edildi.)

||

İsteyenler İçin Yasal Google Play Order & Chaos Online Linki || İsteyenler İçin Yasal Google Play NBA 2K13 Linki

--Shadowgun kasmadan oynanılabiliyor. || --Modern Combat 4 v1.0.1 hafif kasarak oynanılabiliyor.

||

İsteyenler İçin Yasal Google Play Shadowngun Linki || İsteyenler İçin Yasal Google Play Modern Combat 4: Zero Hour Linki

--Grand Theft Auto Vice City kasmadan oynanılabiliyor. || --Grand Theft Auto 3 kasmadan oynanılabiliyor.

||

İsteyenler İçin Yasal Google Play GTA Vice City Linki || İsteyenler İçin Yasal Google Play GTA 3 Linki

--Need For Speed Most Wanted kasmadan oynanılabiliyor. || --Real Racing 2 kasmadan oynanılabiliyor.

||

İsteyenler İçin Yasal Google Play Need For Speed Most Wanted Linki || İsteyenler İçin Yasal Google Play Real Racing 2 Linki

--Need For Speed Shift kasmadan oynanılabiliyor. || --Critical Strike kasmadan oynanılabiliyor (COUNTER STRIKE)

||

İsteyenler İçin Yasal Google Play Need For Speed Shift Linki || İsteyenler İçin Yasal Google Play Critical Strike Linki

--Fifa 2012 kasmadan oynanılabiliyor. || --Dead Trigger kasmadan oynanılabiliyor.

||

İsteyenler İçin Yasal Google Play Fifa 12 Linki || İsteyenler İçin Yasal Google Play Dead Trigger Linki

İnternet İçin Flash Desteği
İnternette flash'dan kaynaklı sıkıntılar çekenler olabilir.
Bunun çözümünü size kendi upload'ım olan flash.apk'sı ile vereyim.
Flash Bu Linkte.

---------------Programlar----------------

--BubbleBuzz - Bubble Alerts || --WhatsApp

||

İsteyenlere Google Play Yasal Linki: BubbleBuzz- Bubble Alerts || İsteyenlere Google Play Yasal Linki: WhatsApp Messenger

--Facebook || --Facebook Messenger

||

İsteyenlere Google Play Yasal Linki: Facebook || İsteyenler için sadece Facebook Messenger uygulaması Google Play Yasal Linki: Facebook Messenger

--GPS Test Plus || --HDR Camera+

||

İsteyenlere Google Play Yasal Linki: GPS Test Plus || İsteyenlere Google Play Yasal Linki: HDR Camera+

--Advanced Task Killer || --Barkod Tarayıcı

||

İsteyenlere Google Play Yasal Linki: Advanced Task Killer || İsteyenlere Google Play Yasal Linki: Barkod Okuyucu

--Elixir 2 || --Es File Explorer

||

İsteyenlere Google Play Yasal Linki: Elixir 2 || İsteyenlere Google Play Yasal Linki: Es File Explorer

--MX Video Player || --Adfree

||

İsteyenlere Google Play Yasal Linki: MX Video Player || İsteyenlere Google Play Yasal Linki: AdFree

--Battery HD Pro || Advanced Mobile Care

||

İsteyenlere Google Play Yasal Linki: Battery HD Pro || İsteyenlere Google Play Yasal Linki: Advanced Mobile Care

Samsung'a Özel* --TeamViewer for Remote Control || --TeamViewer QuickSupport

||

Google Play Store Yasal Linki: İndirmek için Tıkla! || Google Play Store Yasal Linki: İndirmek için Tıkla!

Samsung Galaxy S3 Mini Kullanıcıları Kulübü Sayfasına da Uğramanızı Tavsiye Ederim.

Samsung Galaxy S3 Mini Kullanıcıları Kulübü

Samsung Galaxy S3 Mini Rom ve Root Sayfasına da Uğramanızı Tavsiye Ederim.

Samsung Galaxy S3 Rom ve Root

Arkadaşlar Sömestr tatili boyunca site ve konuya sadece mobilden ulaşım sağlayacağım bu yüzden konuya bakmak dışında pek bir destek veya yardımda bulunamayabilrim. Anlayışla karşılamanızı bekliyorum. Teşekkür ederim, iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKKnigh[TR] -- 25 Ocak 2013; 15:53:20 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1672 Mesaj
24 Ocak 2013; 0:15:14 

Ellerine sağlık, güzel bir emek ve çalışma.. Takip..

602 Mesaj
24 Ocak 2013; 0:39:47 

Guzel sayfa olmus takip edicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1268 Mesaj
24 Ocak 2013; 7:50:09 

Sağolun arkadaşlar

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

651 Mesaj
25 Ocak 2013; 0:26:17 

Güze oyunlar .

Real Football 13

Blood&Glory

Head Football

İnfinity Blade

gibi daha güncel oyunlarıda inceleseniz daha bir güzel olur :)

1268 Mesaj
25 Ocak 2013; 7:53:38 

Arkadaşlar Sömestr tatili boyunca site ve konuya sadece mobilden ulaşım sağlayacağım bu yüzden konuya bakmak dışında pek bir destek veya yardımda bulunamayabilrim. Anlayışla karşılamanızı bekliyorum. Teşekkür ederim, iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKKnigh[TR] -- 25 Ocak 2013; 7:55:51 >

3896 Mesaj
25 Ocak 2013; 19:55:52 

gpu nedir bu telefonda arkadaşlar ??? mali 400 mü s3 le aynımı yoksa başka bir şeymi_?

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ....

1268 Mesaj
25 Ocak 2013; 21:20:52 

S3 ile aynı marka fakat tek çekirdekli. S3 Mini'de Mali 400 tek çekirdekli versiyonu. S3'te Mali 400MP (Multi Processors) dört çekirdekli versiyonu.

78 Mesaj
28 Ocak 2013; 17:19:16 

Advanced Task Killer- --Battery HD Pro || Advanced Mobile Care HDR Camera+ --Elixir 2 || --Es File Explorer ne işe yarıyor acaba ? açıklama yapsak iyi olur aslında ??

7 Mesaj
23 Şubat 2013; 22:24:53 

temple run 2 , subway surfers , gta 3 vice city modern combat 4 felan açıyor mu açığ da kasıyor mu ?

305 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
breakst
25 Şubat 2013; 14:38:36 

subway surfers ve swing shotu kasmadan oynayabilen varmı bu tür oyunlarda kasma yok ise almayı düşünüyorum.

1268 Mesaj
14 Mart 2013; 0:24:41 

quote:

Orijinalden alıntı: breakst

subway surfers ve swing shotu kasmadan oynayabilen varmı bu tür oyunlarda kasma yok ise almayı düşünüyorum.

Söylediğiniz oyunlar kasmadan rahatça oynanılabiliyor.

1268 Mesaj
14 Mart 2013; 0:25:44 

quote:

Orijinalden alıntı: afoli96

temple run 2 , subway surfers , gta 3 vice city modern combat 4 felan açıyor mu açığ da kasıyor mu ?

Hepsi açılıyor yalnız 3'ü kasmıyor ama o oyunlardan sadece biri kasıyor. O da Modern Combat 4 oyunu biraz kasıyor.

1268 Mesaj
14 Mart 2013; 0:29:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Sfas

Advanced Task Killer- --Battery HD Pro || Advanced Mobile Care HDR Camera+ --Elixir 2 || --Es File Explorer ne işe yarıyor acaba ? açıklama yapsak iyi olur aslında ??

Advanced Task Killer bir görev yöneticisidir. Kullanışlıdır.

Battery HD Pro ise bir batarya programıdır. Bataryanız optimize edilir ve daha fazla performans alırsınız.

Advanced Mobile Care telefon optimizasyon ve temizlik programıdır. Cihazınız optimize edilir ve boş alan yaratılmaya çalışılır.

HDR Camera+ programı bir kamera programıdır. Daha profesyonelce fotoğrafları bu program ile yaratabilirsiniz.

Elixir 2 telefon hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz popüler bir programdır.

Es File Explorer bir dosya yöneticisi programıdır. Basit ve kullanışlıdır.

2 Mesaj
15 Mart 2013; 11:52:40 

Selamun Aleykum darkıng nickli arkadaşım benim samsung s3 miniden yana bir sorunum var anlatamya çalışaym şimdi ben bazen yazı bana lazım olan uzun bilgileri telefona kopyalıyorum bir tane program var worde benziyor ona yükluyorm da ama güzel değil aç diyorum bana 2 seçenek sunuyor bir o worde benzer programla aç diyor birde telefonun kendi programı var sözde onunla aç diyor POLARİS WİEWER DİYE BİR PROGRAMDIR ÇOK GÜZELDİR YAZI AÇMA OKUMA KAYDETME PROGRAMI DIR FAKAT TELEFONE YÜKLÜ DEĞİL HİZMETLERDEN YARARLANMAK İÇİN TELEFONA YÜKLEYİNİZ DİYOR AMA BENARIYORUM ARIYORUM PROGRAMI BULAMIYORUM NE YAPMAM LAZIM KARDEŞİM YARDIM CI OLURMUSUN. ''POLARİS OFFİCE 4.1 ''DİYE BİR PROGRAMDIR YARDIM CI OLURSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM. E MAİLİME YAZIN LÜTFEN FORUM DA ARAYIP BULMAK ÇOK ZOR. kalan.6@hotmail.com.

105 Mesaj
16 Mart 2013; 19:42:29 

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

öncelikle merhabalar
Kendim deneyimim ile söylüyorum s3 minim var.
Shadowgun biraz kasıyor diyorum
Modern Combat 4 fazla kasıyor yani oynaması zevkli değil hele hele görev yaparken oynanmayacak derecede kasıyor lütfen yanlış bilgi vermeyelim.

105 Mesaj
16 Mart 2013; 19:47:27 

quote:

Orijinalden alıntı: badireler

Selamun Aleykum darkıng nickli arkadaşım benim samsung s3 miniden yana bir sorunum var anlatamya çalışaym şimdi ben bazen yazı bana lazım olan uzun bilgileri telefona kopyalıyorum bir tane program var worde benziyor ona yükluyorm da ama güzel değil aç diyorum bana 2 seçenek sunuyor bir o worde benzer programla aç diyor birde telefonun kendi programı var sözde onunla aç diyor POLARİS WİEWER DİYE BİR PROGRAMDIR ÇOK GÜZELDİR YAZI AÇMA OKUMA KAYDETME PROGRAMI DIR FAKAT TELEFONE YÜKLÜ DEĞİL HİZMETLERDEN YARARLANMAK İÇİN TELEFONA YÜKLEYİNİZ DİYOR AMA BENARIYORUM ARIYORUM PROGRAMI BULAMIYORUM NE YAPMAM LAZIM KARDEŞİM YARDIM CI OLURMUSUN. ''POLARİS OFFİCE 4.1 ''DİYE BİR PROGRAMDIR YARDIM CI OLURSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM. E MAİLİME YAZIN LÜTFEN FORUM DA ARAYIP BULMAK ÇOK ZOR. kalan.6@hotmail.com.

kardeşim bende yüklü geldi bu program hiç sorun çıkarmıyor çok güzelde çalışıyor. Sendeki sorunu anlamadım google playde ücretsiz buyur link: https://play.google.com...S5wb2xhcmlzb2ZmaWNlNCJd

1268 Mesaj
16 Mart 2013; 19:47:36 

quote:

Orijinalden alıntı: selcukas

quote:

quote:

öncelikle merhabalar
Modern Combat 4 fazla kasıyor yani oynaması zevkli değil hele hele görev yaparken oynanmayacak derecede kasıyor lütfen yanlış bilgi vermeyelim.

Shadowgun kasmıyor hocam. Yanlış bir bilgi vermeyin lütfen. Modern Combat 4 biraz kasıyor ona katılıyorum. Sizin telefonda bir sorun olmalı.

783 Mesaj
16 Mart 2013; 19:47:42 

Bu telefonla beraber huawei ascend p1 kullanan var mı

105 Mesaj
16 Mart 2013; 21:38:39 

quote:

quote:

quote:

quote:

öncelikle merhabalar

Shadowgun kasmıyor hocam. Yanlış bir bilgi vermeyin lütfen. Modern Combat 4 biraz kasıyor ona katılıyorum. Sizin telefonda bir sorun olmalı.

biraz ön yargılı oldum bende sorun olabilir ama bi arkadaşım daha var s3 minisi olan. pazartesi günü ondan oynamayı deniyeceğim. o zaman son durumu yazacağım.ayrıca s3 minisi olan başka arkadaşlarım varsa aydınlık getirmesini istiyorum. bende shadowgun (wifi üzerinden online oynarken) kasıyor modern combat baya fazla kasıyor

2 Mesaj
20 Mart 2013; 14:29:33 

Kardeşim verdiğin siteyib bende buldum ama işte orada uyumlu değil diyor yükleyeceğiniz telefonu seçin diyor butona basıyorum diyorki orada vodafone samsun GT 18190? DİYOR VE SEÇİLEMİYOR TELEFON.

16 Mesaj
23 Mart 2013; 17:26:53 

mesajım bulunsun yakında s3 mini alıcam

635 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
mest47
28 Mart 2013; 12:45:49 

Mesajim bulunsun ben aldim bile

635 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
mest47
30 Mart 2013; 18:01:12 

FRONTLINE COMMANDO D-DAY v1.0.0 Denedim Sorunsuz Çalışıyor..

3 Mesaj
1 Nisan 2013; 17:46:45 

ücretsiz kasmayan akıcı bir oyun önerebilirmisiniz futbol basketbol veya aksiyon oyunlarından galaxy s3 mini sahibiyim

429 Mesaj
7 Nisan 2013; 21:02:56 

grand thelf auto vice city kasmadan oynanabiliyor demiştin ama :

Bu öğe Avea Samsung GT-I8190 cihazınızla uyumlu değil. diyor

204 Mesaj
11 Nisan 2013; 21:45:30 

quote:

quote:

kardeşim bende yüklü geldi bu program hiç sorun çıkarmıyor çok güzelde çalışıyor. Sendeki sorunu anlamadım google playde ücretsiz buyur link: https://play.google.com...S5wb2xhcmlzb2ZmaWNlNCJd

verdiğiniz linke tıklıyorum
s3 mini var bende
Uygulama ücretsiz demişsiniz fakat 6.99 dolar diyor?
ben mi yapamıyorum? Yoksa ücretli mi?

MTOKSOY

204 Mesaj
11 Nisan 2013; 21:47:13 

smileplease03@gmail.com

İndiriyorsunuz...
Polaris Office 4.0
INFRAWARE

Cihazınızda bu e-posta hesabıyla Google Play Store uygulamasına (beyaz renkli alışveriş torbası olan uygulama simgesi) erişmediniz. Daha fazla bilgi edinin

İptal Tamam
Bu ekran geliyor, sorun ne anlam veremedim...

MTOKSOY

105 Mesaj
13 Nisan 2013; 1:57:42 

quote:

Orijinalden alıntı: smileplease03

quote:

quote:

verdiğiniz linke tıklıyorum
s3 mini var bende
Uygulama ücretsiz demişsiniz fakat 6.99 dolar diyor?
ben mi yapamıyorum? Yoksa ücretli mi?

http://www.androidapkin...aris-ofis-programi.html

burdan indirebilirsiniz .apk uzantılıdır. tıkladığınızda kur seçeneği çıkar. eğer yine olmadı diyosanız 2. bir program önereceğim bu polaris ' den sonraki en iyi 2. programdır

http://www.mediafire.com/?801z66775t8rq1m (kendi uploadım) deneyin arkadaşlar

274 Mesaj
19 Nisan 2013; 0:19:05 

Ben apk + sd carda atılarak çalıştırılan oyunları telefonumda çalıştırıramıyorum. APK dosyasını ve data dosyalarını kurulumlarda belirtilen şekilde gerekli yerlere kopyalıyorum ancak oyuna girer girmez hemen internete bağlanıp dosya çekmeye çalışıyor. Ben zaten gerekli data dosyalarını indirip karta attım. Sadece apk ile kurulan oyunlarda hiçbir sorun yaşamadım. Bu arada telefon rootsuz bunla bir alakası var mı?

Çalışmayan oyunlar

Dead space
Real football 12
POP Classic
Blood&Glory
Dead Trigger
NFS Most Wanted.

56 Mesaj
20 Nisan 2013; 23:04:09 

baylar bayanlar real football 2012 birden takılıyor geçiyor birden takılıyor geçiyor ne yapayım telefon s3 mini

3 Mesaj
3 Mayıs 2013; 21:32:19 

http://www.androidapkindir.com/ beyler bu site güvenilirmidir

833 Mesaj
27 Mayıs 2013; 23:36:02 

FIFA 12 kasıyor

1 Mesaj
12 Haziran 2013; 16:44:55 

quote:

Orijinalden alıntı: cenkforce

Ben apk + sd carda atılarak çalıştırılan oyunları telefonumda çalıştırıramıyorum. APK dosyasını ve data dosyalarını kurulumlarda belirtilen şekilde gerekli yerlere kopyalıyorum ancak oyuna girer girmez hemen internete bağlanıp dosya çekmeye çalışıyor. Ben zaten gerekli data dosyalarını indirip karta attım. Sadece apk ile kurulan oyunlarda hiçbir sorun yaşamadım. Bu arada telefon rootsuz bunla bir alakası var mı?

Çalışmayan oyunlar

Dead space
Real football 12
POP Classic
Blood&Glory
Dead Trigger
NFS Most Wanted.

arkadaşım dead space ve nfs most wanted açılıyor lütfen yanlış bilgilendirmeyelim (ben oynuyorum)

149 Mesaj
23 Haziran 2013; 21:52:05 

grand theft auto oynanıyor mu ? zevkli mi 4 inç ekranda oynanışı

2012 Yeni Kasa 1,3 Doblo Beyaz. -- Samsung np300e5aSOStr

98 Mesaj
10 Ağustos 2013; 6:10:49 

quote:

Orijinalden alıntı: cenkforce

Çalışmayan oyunlar

Dead space
Real football 12
POP Classic
Blood&Glory
Dead Trigger
NFS Most Wanted.

Sd dosyalarini sd ye degil telefona atmayı dene oyle olmasi lazım

833 Mesaj
10 Ağustos 2013; 6:41:26 

FIFA 12 ve NBA 2K13 bende kasıyor.

504 Mesaj
12 Ağustos 2013; 13:06:06 

gtayı kasmadan oynatıyorsa çok iyi

801 Mesaj
21 Ağustos 2013; 20:23:45 

Real racing 3 oynayan varmı kasıyormu?

Merhaba ben bu forumun sevilmeyen üyesiyim :)

2786 Mesaj
12 Eylül 2013; 12:49:53 

böyle güzel bir konu neden canlı tutulmaz anlayamıyorum

Nikon D80 Body + Nikon Nikkor 50 mm 1.8 D

7497 Mesaj
12 Eylül 2013; 14:06:29 

Telefonda hafıza olmadığın bikaç tane oyun kurabildim sadece. Karta yükleme yaptıran bir rom bulabilirsem biçok oyun denerim.

Yeni Aveo Sedan 1.2 LS (Boracay Mavi)
Monster Q63MS-16F41 (i7-4700QM, GTX 770M, 2x8GB DDR3, 240GB SSD); Dell Studio XPS 1640; LG G2 32 GB; iPod Touch 5 32 GB; Logilink HS0017; Logitech G100, G500, VX Nano, K360, S220; Creative EP630, EP630i; Casio EFA-111D-1AVDF; Adata CH94; Lacie Rikiki 1TB; WD WD15EARS, WD20EARS; Akasa Quasar; OCZ Diesel 16 GB, Sandisk Extreme 32 GB
Steam ID: Kesbi

1 Mesaj
25 Ekim 2013; 16:34:23 

mrb ben s3 mini külübüne uye olmak istiyom nasıl olucam acaba bi bilgi vermisin bana bende s3 mini kullnıcısıyım :)))

Bu mesajda bahsedilenler: DarKKnigh[TR]

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Samsung » Samsung Galaxy S3 Mini Oyunlar ve Uygulamalar (Test Edilenler)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344