Şimdi Ara

Galaxy S3 Mini aldım hafıza 4,64 GB olarak gözüküyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
23.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Dragão

Nedendir beyler???? 8GB değil mi bu?

Aldınmı en sonunda :) nerden kaça aldın ? 8gb ama içinde işletim sistemi uygulamlar var o normal bir sayı
  • quote:

Sistem kullanıyor. Kalanını biz. Bu cihazın rom'lu olmasından dolayı. Rootlarsan tam kapasite kullanırsın. O zamanda cihazın garanti dışı kalır, unutma..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

quote:

Aldınmı en sonunda :) nerden kaça aldın ? 8gb ama içinde işletim sistemi uygulamlar var o normal bir sayı

aldim aldim. bimeksten 950 liraya tek cekim aldim. bu haftasonuda sd cart alicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu telefonu bir ben alamadım heralde ya, arkadaş bişey sorucam, millet dikkatli baktığında pikseller gözüküyor diyor. varmı öyle bir sorun ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kladzo1

şu telefonu bir ben alamadım heralde ya, arkadaş bişey sorucam, millet dikkatli baktığında pikseller gözüküyor diyor. varmı öyle bir sorun ??

Kesinlikle yok oyle bisey. Tamamen mali kotulemek icin. Onuda S3 kullanicilari diyor genellikle. Kendilerini ustun olarak gorduklerinden
  • normal durum note2 de 16gb ama 10.50 gorunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nilayveren

normal durum note2 de 16gb ama 10.50 gorunuyor

tamam nilay hanım anladım ben durumu sonradan farkettim
  • bende gecen sene xe de boyle bir hayal kirikligi olmustu 4 gb ama 1 gb gorunuyordu
  • quote:

şu telefonu bir ben alamadım heralde ya, arkadaş bişey sorucam, millet dikkatli baktığında pikseller gözüküyor diyor. varmı öyle bir sorun ??

Bu lafi diyenler bence mat jelatin takanlar.Aldim kullaniyorum gayet memnunum android 4.1.2'yide yukledim gayet stabil.

• quote:

Orijinalden alıntı: nilayveren

bende gecen sene xe de boyle bir hayal kirikligi olmustu 4 gb ama 1 gb gorunuyordu

aslında çok saçma 8gb diye satiyorsun o bunun 4gb ı madem işletim sistemine falan gidiyor 4 gb olarak satıyorum de. dolaylı yoldan milleti kekliyorlar akıllarınca. iphone da böyle bir sorun yaşamamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExaltedTR

quote:

Bu lafi diyenler bence mat jelatin takanlar.Aldim kullaniyorum gayet memnunum android 4.1.2'yide yukledim gayet stabil.

4.1.2 yi nasıl yüklediniz?
    bilgisayara bağlayarak mı yoksa kendi yazılım güncelleme menüsünden mi?
    ben de az önce s3 mini aldım..
    üzerinde 4.1.1 yüklü..
    yazılımı güncelle dedim menüden..
    zaten en son sürüm yüklü diyor..
    nasıl yapıcaz..
    bi de 4.1.2 ile 4.1.1 in farkları nelerdir..
    cevaplar için şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: umaykut

quote:

Orijinalden alıntı: ExaltedTR

quote:

4.1.2 yi nasıl yüklediniz?
    bilgisayara bağlayarak mı yoksa kendi yazılım güncelleme menüsünden mi?
    ben de az önce s3 mini aldım..
    üzerinde 4.1.1 yüklü..
    yazılımı güncelle dedim menüden..
    zaten en son sürüm yüklü diyor..
    nasıl yapıcaz..
    bi de 4.1.2 ile 4.1.1 in farkları nelerdir..
    cevaplar için şimdiden teşekkürler..

telefonu bilgisayar ile kiese bagla.
    zaten program guncel versiyon vrasa sana soruyor yuklemek istermisin diye.

• 4.1.1 e göre 4.1.2 nin avantajları ve dezavantajları?
  • Arkadaslar fazla fark yok kilit acma ekrani degimis bide kilit acma sekilleri o kadar Zaten turkiye romu yakinda cikar.

• Keşke, uygulamalar sd kart üzerine kurulabilse ama izin vermiyor. Sadece resim, video ve kişisel dosyalar sd karta atılabiliyor. Kurulan uygulamalar, dahili bellek alanına kuruluyor :((
  • Ekran çözünürlüğünün 480*800 olmasından sanırım, ekrana iyice bakınca hakikaten noktalar görünüyor. beni rahatsız etmiyor, telefonu yiyecekmiş gibi kullanmıyoruz nihayetinde. herhangi bir ekran jelatini koruyucusu kullanmıyorum.

beni asıl rahatsız eden konu dahili hafızasının 4 gb olarak görünmesi. işletim sistemi kullanıyor palavrası da neyse yani. tamam işletim sistemi kullansın ama 8 göstersin 4'ü ilk açılışta dolu görünsün, bize 4gb kalsın, ama direk 4 gb görünüyor.
  • Arkadaşlar gidin bir hafıza kartı alın;müzikleri ve resimleri ona atın,4gb sadece uygulamalar içim yeter.
    Apple ürünlerinde de ios hafızanın belirli bir kısmını kullanıyor. Tabi telefon 16gb ise dikkat etmiyorsun ancak s3 mini 8gb olupta yarısı sisyeme gidince dikkat çekiyor.
    Gidip 16gb bir hafıza kartı alın içine istediğiniz kadar müzik atabilirsiniz. O zaman telefonun hafızası 20gb olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende s3 mini aldım internette 8 gb diyor telefonda 16 gb kullanılabilir 15.84 gb diyor anlamadı
  • GroveBoyz kullanıcısına yanıt
    Seninki Çakma olduğu için olabilir kardesim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.