Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
48
Favori
120.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok mu şu g27 ile oynayacak adam gibi bir oyun? Serbest sürüş olacak vites atmayı öğretecek, yol tutuşu iyi olacak o kadar araştırdım bulamadım. bir tek test drive unlimited 2 var gibi. gran turismo 6 yarış olduğu için pek gerçeğe etkisi yok gerçekte araba kullanmama yardımcı olacak bir oyun arıyorum. euro truck simulator beğenmedim gerçekten uzak gibi. var mı tavsiyeleriniz?
  • City Car Driving var düşük bütçeli bir oyun.
  • Arkadaşlar uzun bir zamandan sonra tekrar aranızdayım.İnternetim yokru eve internet geldi.Eğer soracağınız sorular varsa sorun :)).Ve ayrıca isimleri ekledim eklemediğimiyorumlarda gormediğim olmus olabilirim bana haber edin bende ekleyeyim arkadaslar.
  • assetto corsa da g27'yi bir türlü tanıtamadım var mı ayarları bilen biri? direksiyon dönüyor ama pedallar çalışmıyor..
  • slm ben bu gün aldım g 27 ve 7. vites çalışmıyor yani en son 6 ya atabiliyorum 7.ye geçiremiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

yok mu şu g27 ile oynayacak adam gibi bir oyun? Serbest sürüş olacak vites atmayı öğretecek, yol tutuşu iyi olacak o kadar araştırdım bulamadım. bir tek test drive unlimited 2 var gibi. gran turismo 6 yarış olduğu için pek gerçeğe etkisi yok gerçekte araba kullanmama yardımcı olacak bir oyun arıyorum. euro truck simulator beğenmedim gerçekten uzak gibi. var mı tavsiyeleriniz?

City Car drive deneyin.. Debriyajı ayarlayamazsanız kalkışta araba stop bile ediyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euro Truck 1 mi 2 mi?Bence 2 baya iyi oynanıyor.Ama arkadaşımızın dediği gibi City Car Drivin iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chnsak C kullanıcısına yanıt
    Oynadigin oyun hangisi usta?

• the crew de ayarları bir türlü tutturamadım oynayan birisi ayarlarını paylaşabilirmi
  • Elektronikteki kötü şansım devam ediyor. Sanalmarketimden aldığım g27nin vites kutusu arızalı çıktı.. Sadece 3-4 e geçiyordu. Logitech tr( pentaya) gönderdim. İnşallah değişim olur. Bu arada polonyadan da wheelstand Pro sipariş ettim. Bu sefer iddialıyım.._)

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

Elektronikteki kötü şansım devam ediyor. Sanalmarketimden aldığım g27nin vites kutusu arızalı çıktı.. Sadece 3-4 e geçiyordu. Logitech tr( pentaya) gönderdim. İnşallah değişim olur. Bu arada polonyadan da wheelstand Pro sipariş ettim. Bu sefer iddialıyım.._)

Kutudan Logitech Gaming Software çıkıyor. Onu kurdunuz mu ? Kurmayınca pek sağlıklı çalışmıyor cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

Elektronikteki kötü şansım devam ediyor. Sanalmarketimden aldığım g27nin vites kutusu arızalı çıktı.. Sadece 3-4 e geçiyordu. Logitech tr( pentaya) gönderdim. İnşallah değişim olur. Bu arada polonyadan da wheelstand Pro sipariş ettim. Bu sefer iddialıyım.._)

Kutudan Logitech Gaming Software çıkıyor. Onu kurdunuz mu ? Kurmayınca pek sağlıklı çalışmıyor cihaz.

siteden indirdim ayrıca profiler yazılımınıda kurdum....zaten bendeki problem mekanik hissediyorsunuz...direksiyon takılı değilken bile 3 ve 4 çalışıyor..diğer viteslere geçmiyordu..kurulumunu yaptım..yine nafile....diğer herşey çalışıyor..otomatikte ve f 1 viteslerde sorun yok..ama oğlum özellikle manuel-düz vites için almıştı...

• Arkadaşlar g27 direksiyonumun kalibrasyon kayması nedeniyle teknik servise göndermiştim. Bugün fiyat teklifi geldi ve tam 296 tl fiyat verdiler. Bu fiyata arabamın aküsünü yeniliyorum ben kafayı mı yemiş bunlar anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jermines

Arkadaşlar g27 direksiyonumun kalibrasyon kayması nedeniyle teknik servise göndermiştim. Bugün fiyat teklifi geldi ve tam 296 tl fiyat verdiler. Bu fiyata arabamın aküsünü yeniliyorum ben kafayı mı yemiş bunlar anlamadım.

Garanti olmayınca sıkıntı maalesef...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **EmreBOZKURT** -- 1 Şubat 2015; 14:56:25 >

• **EmreBOZKURT** kullanıcısına yanıt
    Aynı tesbih bende de var vallahi
  • muahha :):):)
  • The Crew için alınmaz ama diğer oyunlarda çok güzel oluyor. City Car Driving için ideal fakat direksiyon yine de hayal ettiğim gibi değil. Motor kuvvetine girmeden önce +,- 5 derecelik bir boşluk var o biraz sıktı beni. Daha sonra motor kuvveti devreye giriyor.

The Crew'de araba hiçbir şekilde kontrol edilmiyor ama drift atılıyor. Ama araba alayım yavaş yavaş dolaşayım olmuyor. En güzel oyunda kullanılan Need For Speed: The Run en güzel tecrübeyi bunda yaşadım.
  • The Crew'de birkaç sürüşten sonra alıştım diyebilirim. Ayarları tam oturtmak lazım ve alıştırmak lazım kendimizi.
  • fransuaza35 kullanıcısına yanıt
    Yani o boşluk oluyor her oyunda nerdeyse.Böyle idare ediyoruz artık
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.