Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
48
Favori
120.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herkese merhabalar bende g27 set var ikinci el aldım. Gaz pedalında temassizlik var neydendir nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdllhackl

Herkese merhabalar bende g27 set var ikinci el aldım. Gaz pedalında temassizlik var neydendir nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok memnun olurum
    Geçmiş olsun, kablo sorunu değilse potansiyemetre problemidir. Benim de fren pedalımda bu sorun vardı, potansiyemetreyi açıp temizlerim dedim elimde kaldı. Videoları izleyip açmaya çalışmayın. Gaz pedalı hiç çalışmıyorsa sadece içini açıp potansiyemetre gevşemiş mi bir bakın, gevşemişse sabitleyin, gevşememişse içine kontak sprey sıkarak temizleyin ama tekrar ediyorum potansiyemetrenin içini açmayın.
  • oLgan kullanıcısına yanıt
    wd 40 iş görür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

wd 40 iş görür mü?
    Evet iş görür. İşlemi yaparken cihaz usb veya prize takılı olmasın. Amaç potansiyemetre üzerinde varsa okumayı zorlaştıran toz, kir, yağ kalıntısını temizlemek. Eğer potansiyemetre gevşemişse sorun o gevşemededir. Küçücük bir açı farkı yüzünden ohm seviyesi değişip çalıştırmayabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oLgan

Geçmiş olsun, kablo sorunu değilse potansiyemetre problemidir. Benim de fren pedalımda bu sorun vardı, potansiyemetreyi açıp temizlerim dedim elimde kaldı. Videoları izleyip açmaya çalışmayın. Gaz pedalı hiç çalışmıyorsa sadece içini açıp potansiyemetre gevşemiş mi bir bakın, gevşemişse sabitleyin, gevşememişse içine kontak sprey sıkarak temizleyin ama tekrar ediyorum potansiyemetrenin içini açmayın.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Elimde G27 var ancak adaptör taşınırken kayboldu,

internetten aratırken adaptör değerlerini 24V 2A değer gördüm, şimdilik laptop adaptörü(19V 3,42A) ile çalıştırıyorum,

Adaptör değerlerini tam bilen var mı? birisi resim koymuştu 14V 2,14A ama tam emin olamadım

bir de adaptör nerden bulabilirim bilgisi olan var mı?

Sağolun

• Aldığım adaptör

İnput 50/60 Hz 0.6A

output 24V 1,5A

gayet işimi gördü

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.