Şimdi Ara

Tablet mi telefon mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
13.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar telefon almaya kafayı koymuştum iyi bir telefon almaya kalkıştım fatak şu olsun bu olsun derken 1.000 tl yi buluyor iyi bir telefon o yüzden idare eden bir telefon ile bir tablet mi almalıyım yoksa tablet görevi görecek bir telefon mu sizce hangisi daha iyi olur. bu özellikleri kullanmak için istiyorum açıkcası arkadaşlar samsung note almayı düşünüyordum fakat onu alana kadar tablet alırım dedim ne önerirsiniz..

1. internette gezinmek
    2. uygulama kullanmak
    3. film izlemek
    4. ön kamera görüntülü konuşma için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VALİ VLAD -- 17 Aralık 2012; 17:07:00 >

• Bence telefon almak daha mantıklı, sonuçta akıllı telefonla hem tablet fonksiyonlarını gerçekleştirebilirsin hemde konuşma yapabilirsin....
  • şunu alim yok 100 tl ekliyip şunu alim hep öyle olur kendimden biliyorum.
    s3 mini alabilirisin önerebileceğim o hem büyük nette gezinebilrisin hemde telefon fazlasıyla işini görecektir..
  • Ben atrix + tablet almayı düşünüyorum.ilk önce telefon ama :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk öncelik tabiki nette gezinmek olacak fiyatları bir araştırıp incelemeye alalım
  • İnternette gezmek konusunda samsung telefonların performansı üst seviye oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametshn

iyi günler arkadaşlar telefon almaya kafayı koymuştum iyi bir telefon almaya kalkıştım fatak şu olsun bu olsun derken 1.000 tl yi buluyor iyi bir telefon o yüzden idare eden bir telefon ile bir tablet mi almalıyım yoksa tablet görevi görecek bir telefon mu sizce hangisi daha iyi olur. bu özellikleri kullanmak için istiyorum açıkcası arkadaşlar samsung note almayı düşünüyordum fakat onu alana kadar tablet alırım dedim ne önerirsiniz..

1. internette gezinmek
    2. uygulama kullanmak
    3. film izlemek

Bu karsılastirma pek uygun degil bence ama size şunu söyleyeyim butcenizi iyi kullanarak hem tablet hemde telefon alabilirsin kesinlikle yanlıs anlamayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sametshn

iyi günler arkadaşlar telefon almaya kafayı koymuştum iyi bir telefon almaya kalkıştım fatak şu olsun bu olsun derken 1.000 tl yi buluyor iyi bir telefon o yüzden idare eden bir telefon ile bir tablet mi almalıyım yoksa tablet görevi görecek bir telefon mu sizce hangisi daha iyi olur. bu özellikleri kullanmak için istiyorum açıkcası arkadaşlar samsung note almayı düşünüyordum fakat onu alana kadar tablet alırım dedim ne önerirsiniz..

1. internette gezinmek
    2. uygulama kullanmak
    3. film izlemek

Telefon olarag galaxy ace
    Tabletde 400_500 tllik buyuk ekran alablrsiniz

• Bir telefondan tablet performansı beklemek hayal kırıklığı yaratacaktır ekran boyutları ve kullanılabilirlik açısından.Mesela bir ofis dosyası düzenlemek tabletle olduğu kadar telefonda rahat olabilemez.Yada internette gezinmek tablette daha keyiflidir,yada film izlemek...İllaki ben ikisini birarada kullanacağım derseniz en iyi alternatifiniz note 2,oda hem yükte hemde paha da ağırdır.Boyutları nedeniyle benim asla tercih etmeyeceğim bir telefondur.Çünkü adı üzerinde CEP telefonu,note 2 ise çanta telefonu olmuş.Özelliklerine tabiiki lafım yok.
  • Şarjı uzun giden ucuz bir telefon ve nexus 7 ikilisi tek bir akıllı telefondan daha ucuz ve kullanışlı olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000(±100) TL bütçe ile ne yapılmalı peki ?

2 sini bi arada almak mı yoksa samsung galaxy s2, samsung galaxy s3, lg optimus 4x hd telefon seçeneklerim.

tablet hiç aklımda yoktu geçen arkadaşın tableti aldım biraz kurcaladım telefonumu elime alasım gelmedi.şu anki telefonumda LG optimus SOL.

ne yapsam kararsız kaldım..
  • bu gidişle iyi bir tablet alacağım nexuslara bakıyorum
  • Arkadasim butun bu islerini halledebilecegin galaxy note 2 dir. Telefon + tablet alacaginiza veya akilli telefon performansi alacaginiza galaxy note 2 ile bilgisayar performansi al internette gezin videonu izle oyununu oyna telefon olarakta kullan. Kisacasi butun islerini tek cihazda halledebilirsin.
  • iPad mini + 3g'li telefon
  • bnce telefon çünkü hem o işleri yaparsın hemde konuşursun
  • 3 inch lik akıllı telefonda film izlenir mi ?
  • samsung galaksi grubu veya buna benzer buyuk ekranlı telefon işine yarar bence
  • Samsung mini serisi 3Gli hesaplı bir telefon ve Samsung Tab 3 serisi 8.0 ekran ve sadece wifi özellikli bir tablet.
    Ya da bütçeyi aştı dersen 7 inc ekran tablet toplamda daha ucuza gelir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konum hortlamış 1 sene oldu arkadaşlar güzel bir bilgisayar aldım ikisi yerine n56vz idarelik bir telefon kullanıyorum :)
  • Bence Telefon al tabletlerde yaklaşık zaten 1000tl yi buluyor ben olsm telefon alırım herkezde akılı telefon var kıskanıyorum abi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.