Şimdi Ara

Tablet mi telefon mu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
13.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aynen telefonlar çok ucuz 1000tl çok mu
  • Nuri35 N kullanıcısına yanıt
    izlenir knk
  • Kızıma 10.01 inç tablet aldım. Gözleri bozulmasın diye. Bir de masaüstü bilgisayarın bana kalması için. Türkcell maxiplus 5 cep telefonu ile internete giriyor. Ekranı da küçük. Hala telefonu bırakmadı. Tablet yavaş kalıyormuş. 380 Lira para verdim. Bana sorarsanız 2 katı civarı para verip büyük ekranlı General Mobil samsung gibi telefon alın veya ucuz laptoplardan alın. Çanta klavye aldım onu çıkarıp attı. dokunmatikte randımanlı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral hermes -- 27 Mart 2014; 11:31:18 >
  • Samsung Galaxy tab 3 t212 3g modelini alabilirsin. 3g li tablettir. Mesaj arama internet hepsi var. Fiyati 600tl civari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 8 al, sıfırı 1000lira, hem telefon hem tablet olarak kullanırsın, taşımak zor dil demo ürünü dene hafif kompakt makina...
  • BENCE GENİŞ EKRANLI İYİ BİR TELEFON ALIN. TABLETİN YAPTIĞI İŞİ FAZLASI İLE YAPIYOR. 3G Sİ VAR DEVAMLI YANINDA TAŞIYORSUN. İLLE DE BİLGİSAYAR OLARAK KULLANICAM DİYORSANIZ BİRAZ PARA BİRİKTİRİP DİZÜSTÜ ALIN. TAKMA KLAVYELER TABLETTE RANDIMANLI DEĞİL.
  • bencede telefon almak daha mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy s4 + galaxy tab s = işte kesin çözüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.