Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    antutu tester ile anlayabilirsin
  • Mooke kurdum bakalım şimdilik memnun. Ekran da canavar gibi namussuz. Grileşme falan yok. Bende bir an heves ettim iade olurmu diye ama olmadı
  • Bugün aradılar dediler ürünün parçası olmadığı için tamir edilemiycek size sıfır g610 verelim bende dedim valla o cihaz benimkinden kötü ya g7 verin yada para iadesi alırım 3 gün sonra dedi tamam teklifinizi iletip size dönüş yapıcaz tekrar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim telefonoda anakart degişim demişler anakart mı değişir yoksa para iadesi yeni telefon mu önerirler?
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/498324/972c6d3d-b305-4b1e-aebe-51d9d9a0bff0.PNG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfersez -- 9 Nisan 2015; 12:30:26 >
  • Abiler antutu benckmark v5.7 sonuç 17037. Hala elinde telefonu olanlar bir bakabilir mi, sonuç normal mi??
  • Valla işten güçten para iadesi için kosturamadım gittim bugun telefonu aldım anakart değişmiş içi değişmiş sıfırlanmış imei filan yeni soketler parlıyor turkcell rom vardı bende orjinal rom var bunda biraz dursun 2 3 ay sonra gene veririm bozuldu diye gene beklerler bu sefer para iadesi talep ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: efsane0066

Abiler antutu benckmark v5.7 sonuç 17037. Hala elinde telefonu olanlar bir bakabilir mi, sonuç normal mi??

Gayet iyisonuç ben15000i geçemedim hiç hangi rom var telefonda

• Telefonu 4 Mart günü garantiye verdim o günden beri hala parça bekleniyor. 20 işgünü dolduğunda gittim yeni cihaz talep edebilirsiniz dediler ben de yeni cihaz talep ettim, ama bunun üzerinden 10 gün geçmiş olmasına rağmen hala bir geri dönüş olmadı. Dün tekrar gitmeme rağmen evet siz değişim talebinde bulunmuşsunuz, Huawei geç parça yolluyor vs. dediler tüketici mahkemesine başvururabilirsiniz dediler. Tüketici mahkemesiyle uğraşmak istemiyorum çünkü karar çok geç çıkabiliyormuş. Yaklaşık 28 işgünü doldu hala parça bekleniyor yazıyor ne bir geri dönüş yapıldı ne de bir işlem.
    İnsan sinir oluyor, ne maile cevap veriyorlar, ne de gidince düzgün bir cevap veriyorlar. Bekle bekle nereye kadar
  • Anilyemo A kullanıcısına yanıt
    Sizler de eni sonu benim gibi Tövbe edip el etek cekersiniz huawei den.

....

• Zaten yeni cihaz verirlerse satıp marka değiştirmeyi düşünüyorum..
  • anstzst A kullanıcısına yanıt
    b803 orjinal rom var,rootlu cihaz huaweinin çinli uygulamalarını sildim sadece.gereksiz hiçbir şey yüklü değil,facebook falan yani.
  • Biraz uzun sürse de para iadesi kararı çıktı sonunda. Tavsiyem 20 işgünü sonunda hala yapılmamışsa sık sık uğrayarak işin üzerine gidin.
  • Beyler garantiye hangi rom ile veriyorsunuz?
    Hangi romu denersem deneyim telefon kafayı yemeye başladı. Mobil ağ uygulanamadı şeklinde hata veriyor gün içerisinde. Böyle bir hata ile karşılaşan var mı? Telefon çekmiyor sonra ulaşılamıyor ve arama yapamıyor. Yeniden başlatınca düzeliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Beyler garantiye hangi rom ile veriyorsunuz?
    Hangi romu denersem deneyim telefon kafayı yemeye başladı. Mobil ağ uygulanamadı şeklinde hata veriyor gün içerisinde. Böyle bir hata ile karşılaşan var mı? Telefon çekmiyor sonra ulaşılamıyor ve arama yapamıyor. Yeniden başlatınca düzeliyor.

Şu an orjinal rom b315 ben onunla verdim sorun olmadı zaten serviste tekrar b315 yükleyip geri verdi yaklaşık 7-8 aydır tel. i servise verdikten sonradır yani b315 kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım desem yeridir ufak tefek takılma donma reset atma oldu ama o her telefonda oluyor b315 öneririm ama şunu da söyleyeyim pil arızasında yani bitmek üzereyken senin dediğin sorunları bende yaşamıştım pil değiştikten sonra düzeldi bu sorunlar

Pil ile ilgili bir sıkıntı yok aslında. Ama ben hiç gözümle görmedim. Görsem bir yorum yapacağım ya da düzeltme yollarını arayacağım. Mobil ağ uygulanamıyor dediğini söylüyor. Şimdi servise vereceksin telefonu, anlık bir durum olduğundan sıkıntı yok deyip geri yollayacaklar. Hiçbir şey elde edemeyeceğim. Sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Pil ile ilgili bir sıkıntı yok aslında. Ama ben hiç gözümle görmedim. Görsem bir yorum yapacağım ya da düzeltme yollarını arayacağım. Mobil ağ uygulanamıyor dediğini söylüyor. Şimdi servise vereceksin telefonu, anlık bir durum olduğundan sıkıntı yok deyip geri yollayacaklar. Hiçbir şey elde edemeyeceğim. Sıkıntı.

Haklısın b315 denediğinde de yapıyorsa yapacak bişey yok mecbur verecen

• http://ascendp1.altervista.org/rom5-0-2-cm12-for-huawei-ascend-p1/?doing_wp_cron=1430009020.4019100666046142578125
    lolipo cikmis hafi hayirlisi deneyen yorum yapmak isteyen heves eden indirsin

• Arkadaşlar b315 ile performans modunda antutu dan 17306 puan aldım çok iyi bir sonuç diye düşünüyorum

Haklıymışsınız pil arızasıymış. Telefon şarja taktığımda açılır, şarjda değilken açılmaz bir hal aldı. Servise verdim. Garanti dahilinde işlem yapıyorlar mı pil için? Nekadar sürüyor?
  • lolipop romunu kurdum arkadaşlar bataryayı dayandıramadım 2 saatten fazla.Su gibi içiyo.Rom daha stabil hale gelmemiş bluetooth çaklışmıyo.Müzik çalar hata veriyo.Telefon arada bi yeniden başlıyo.Ram yetersiz geliyo biraz arada takılıp ekran parlayıp yeniden başlıyo.Stock mp3 player arızalı kullanmayın.Bana kalırsa romu kullanmayın.Spanorg bu işe girene kadar beklemek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.