Şimdi Ara

30+ YAŞ FUT DUAYENLERİ KULÜBÜ (PS4) Üye Alımı Başlamıştır..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
17
Favori
11.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Grubumuza katılmak için kendinizi tanıtmanız rica olunur...

KURALLAR

1. Üyelik için tercihen 30 yaş ve üstü olmasıdır. Daha genç arkadaşlarımız sayfa yöneticileri tarafından seviyesine bağlı olarak gruba dahil edilebilir.
    2. Üye olmak isteyen kişiler, Ps4 sahibi olmalıdır.
    3. 30+ Fifa Ultimate Team Duayenleri Donanımhaber başlığına, üye olan ya da olmayan herkes mesaj atabilir, aynı şekilde üyelerimiz istediği her başlığa mesaj atmakta serbesttir.
    4. Donanımhaber üye profiliniz açık olmalıdır, üye profilini gizleyen üyeler uyarılara rağmen durumu düzeltmez ise üyelikten çıkarılır.
    5. 30+ Fifa Ultimate Team Duayenleri içinde yer alan tüm etkinlikler, turnuvalar ve organizasyonlar, sadece ve sadece 30+ Fifa Ultimate Team Duayenleri üyelerine özeldir. Sadece turnuvalarımıza, etkinliklerimize dahil olabilmek için üye olan ve bu durumu tespit edilen üyeler, bir daha geri alınmamak üzere üyelikten çıkartılır.
    6. 30+ Fifa Ultimate Team Duayenleri üyelerinin, diğer oluşumların etkinliklerine katılmaları ya da üye olmaları serbesttir.
    7. Konumuzda; siyaset ile ilgili fikir beyan etmek, ima dahi yapmak kesinlikle yasaktır.
    8. Problem çıkaran, konuyu kirleten gereksiz tartışmalara giren kişiler grubumuzdan çıkarılacaktır.

PS4 Fifa Oyuncular Klubü
    -------------------------
    DH Nick > PSN ID

1) System44 ( sistem44 )
    2) Barlas_ ( brlsmhmt )
    3) Babako34 ( tafo-1907 )
    4) Sarp709 ( sarp709 )
    5) Micoudmk ( micoudmk)
    6) Fb212121 ( Fb2121)
    7) SaintTr1 ( SaintTr1 )
    8) Mariachiii ( esk7sanat)
    9) KINGCC ( KINGCC13 )
    10)Designer83 ( alixerdem )
    11)Aragorn1905 ( LionOfBosphorus )
    12)Urtur ( urtursumer )
    13)a78b4c42 ( a78b4c42 )
    14)Dikkat Mersinli ( rakipsiz33 )
    15)Serhat54 ( serhatinhos )
    16)Fabu ( Ruacan )
    17)Darkberko ( kreb__98 )
    18)Omrtnckl ( oghzntnckl )
    19)Tkelpetin ( TKELPETIN )
    20)Evr-FB ( IIT0RRES-9II )
    21)İsa_tr ( Lets_be_a_pro )
    22)Executor1905 ( Yucel_1905 )
    23)Cagsa ( caglayan27 )
    24)Ynryilmaz
    25)Black_Tower ( Black_Tower__TR )
    26)Vredd ( utk_utk )
    27)Ruud_ ( albayrakM )
    28)M'Shinoda ( mShinQda )
    29)Faith82 ( kemankesh )
    30)Utkn ( narkissos )
    31)Tahatto ( Tahatto )
    32)uA-tayfa ( ultrasgalat )
    33)Jokond ( sermesto )
    34)Mahmutelbir56 (mahmut_elbir )
    35)Lallana45 ( onurtry )
    36)Burak-09k ( burak_mgs )
    37)SerdarUYS ( NiKoGDa_TR )
    38)Darkmountain ( Huseyin_1984 )
    39)Algenthor ( Algenthor )
    40)Uuslu ( D-GHoSTFaCeKiLLa )
    41)Muhibbi ( muhibbi )
    42)Ezique ( ezique )
    43)Zaferya5 ( zaferya5 )
    44)Ghimco ( uA1905Cim )
    45)Wahotr ( whpnr ) ( WaHoBJK )
    46)Robokobe2424 ( sylvantangent )
    47)Basakozkan34 ( basakozkan34 )
    48)VisualPwnaqe (VisualPwnaqe )
    49)Celikalp ( celikalp76 )
    50)Tayko20055 ( taykodila )
    51)Bdoo ( EnesCan96 )
    52)Leo ( Leo-Maestro )
    53)qvx ( Baltasallar )
    54)Cose Turche ( Jakobenizm )
    55)Dorosso ( selcukmcengiz )
    56)lewentkankul ( lewentkankul )
    57)Conquerorsz ( greenberetrz )
    58)Titanio ( Haytef )
    59)Siyahla ( siyahla2 )
    60)Diwanji ( diwanjitr )
    61)Upkunt ( mayhemzone )

Turnuva Şampiyonları

Fifa 16 30+ Season cup I Şampiyon Lazio (Mariachiii) 2. İnter (Micoudmk)

Fifa 16 30+ Fut cup I Şampiyon Tahatto 2. Dikkat_Mersinli 3. Mahmutelbir56

ULTIMATE TEAM DATABASE ( Yardimci linkler )

http://www.futhead.com/

http://www.futwiz.com/

http://www.futbin.com

imzamız: Profil ayarlarınızda imza kısmını düzenle dedikten sonra center ve image yazan yerlerin yanında * işareti olan yerleri silip ilgili yere yapıştırınız. [***center][***image]https://store.donanimhaber.com/52/58/57/52585746e19f19bd21610d1f6cfd976b.jpg[/simage]

30+ YAŞ FUT DUAYENLERİ KULÜBÜ (PS4) Üye Alımı Başlamıştır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system44 -- 2 Ekim 2016; 11:24:37 >

• Hayırlı olsun

Yerimizi alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barlas_ -- 15 Eylül 2015; 14:53:50 >
  • Barlas_ kullanıcısına yanıt
    ekledim abi
  • Yerimizi alalım tekrardan

psn: sarp709
  • Konu canlansın biraz dimi Fifa 16 inşallah bizlere güzel bir Fifa yılı geçirir✌️✌😎

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşaallah bu yıl güzel olacak gibi, demodan öyle anlasılıyor.
  • dostum benide ekleyiver
  • Merhaba ısmım yavuz 30 yas altıyım fb2121 psn ıd benıde eklermısınız lutfen

• fb212121 F kullanıcısına yanıt
    Tabi Yavuzum nedemek
  • Fifa 16 demosuyla alakalı ilk izlenimlerim;

Forumdan bir arkadaşımla biraraya gelerek fifa 16 da 9-10 maç yaptık. Oyun zor ve beceri istiyor. L1 üçgen yapamadık geçmiyor, makinanın yaptığı gibi defanstan ileri çaprazlara denemedik.

Pace olayı çok çok azalmış örnek; psg li lucası en az 2-3 defa schmelzer ile (dortmundun sol beki) durdurdum yetiştim bunun gibi çok örnek var. Mesela aubameyang ile gidemedim pek fazla.

Hamle yaptığında tackle icin boşa gidersen hemen toparlıyorsunuz adamınız oyundan düşmüyor .

Oyuncuların özellikleri sahaya yansıtılmış top kontrolu zayıf olan adam iyi kontrol edemiyor yada hava topunu önüne almaya çalıştığı zaman dağılıyor.

3-4 pastan sonra pas trafiğini yapmak zor rakibin seçili olmayan adamlarıda pas atabileceğin yerleri kapatıyor.

Topla gitmek adam eksiltmek zor ama yetenekli oyuncularla yapabiliyorsun. Geçen seneki gibi kaleciyle karşı karşıya kaldığında boş alana koşup kaleciyi geçip golü atamıyorsun.

Oyunda artık oyuncuların overalleri yansıtıldığı için defansa aldığın oyuncunun defansif özellikleri herşeyden önemli örnek ; sokratis kırmızı gördü subotici aldım inanilmaz hatalar yaptı gelen ortaya ters vuruş gol. Yanından geçen topa (kolay top) ayağını dengesizce uzatıp müdahale edememesi gibi. 2-3 mac denemek için aldım. Kötü defans oyuncusu belli ediyor kendisini gidip 80 pace var diye 74 overalli adam alırsanız def ozellikleri düşükse çok fena çuvallarsınız.

9-10 macta orta kafa olayinda 1 gol atabildik çünkü pozisyona girmek kanada inmek kolay degil. He rakip sizden iyi değilse bilemem, arkadaşla kafa kafaya oynuyorduk.

Kanatta giderken yada ortada tek adamla yakaladığınızda sağ analoğu iki kez ittirip topu açarsanız ancak öyle adamınız yakalanmıyor bunu herkes yapacak bu sene.

Ceza sahası onunde pas yapmak cok tehlikeli hata yaptığınız an keserler cezanızı. Bu çok iyi birşey skor olarak öne geçen adam top çeviremez bu büyük cesaret ister. Dedigim gibi pas oyunu oynamak beceri istiyor ben normalde bol paslı oynayan birisiyim cok zorlandım.

Gol pozisyonunda 2 ye bir yakaladınız boştaki adama pası verdiniz boş kaleye gol atacak kesin gol diyorsunuz ama o koşuyla dengesizce vurup auta atabiliyor.

Frikikler kolay gol oluyor eskisi gibi ve cezasahası önünde bol frikik oluyor.

Pas olayları baya değişmiş şiddetini ayarlamanız gerekiyor bendeki tuşlarla bazen r1+x yapmanız gerekiyor (sert pas). Ayrıca ceza sahası önünde bu tuş kombinasyonuyla 2 li 3 lü yerden sert pas kombinasyonu yapabiliyorsunuz. Her pas yerini bulmuyor. pas ayarlarına,şiddetine alışmak şart.

• Eline sağlık edipcim tam bir editör gibi demoyu yorumlamışsın
    Ellerine sağlık umarım full sürümdede böyle olur

Oyun spota düşmesi an meselesi takipte kalın 😎

• İnşaallah oyunu bozmazlar abi

• hocam beni de eklerseniz sevinirim :)

• beni de eklerseniz sevinirim.

yaş 28 psn id: KINGCC13
  • a78b4c42 kullanıcısına yanıt
    psn id nedir dostum ?
  • KINGCC kullanıcısına yanıt
    Ekledim kardeşim aramıza hoşgeldin
  • Webapp Açıldı arkadaşlar.
  • Herkese selamlar,

Eski gruba da üyeydim. Buna da eklerseniz sevinirim :)

PSN: alixerdem
  • Bu arada uzman arkadaşlara da bir sorum olacak.

Geçmiş yıllarda oyunu US hesaptan alıp TR hesabımla oynuyordum. bu nedenle Fifa points alamıyordum oyunla hesap bölgesi uyuşmadığı için.
    Bildiğim kadarıyla Rusya PSN'de oyun hem ucuz, hem de oyun bölgesi TR'de satılan oyun bölgesi ile aynı.

Oyun bölgesi aynı olduğu için acaba TR hesabımla Fifa Points alma şansım olur mu acaba? Bilgisi olan var mıdır?

Mesela geçmiş yıllarda EU regiondan (İngiltere, almanya vb.) oyunu alıp TL karşılığı fifa points yükleyebilen oldu mu mesela?
  • Designer83 kullanıcısına yanıt
    Ekledim dostum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.