Şimdi Ara

MoH: Warfighter'ın İncelemeleri Hayal Kırıklığı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
10.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Hatırlayacağınız üzere EA, aldığı bir kararla birlikte Medal of Honor: Warfighter'ın incelemelerini oyunun çıkışından sonraya sarkıtmıştı. Dün çıkışını yapan Warfighter'ın ilk incelemeleri gelmeye başladı.

Yayınlanan ilk incelemelerde Eurogamer sitesi oyuna 10 üzerinden 5 puan vermiş. Senaryo bölümünden şikayetçi olan Eurogamer sitesi, oyunun multiplayer kısmının açığı kapattığını dile getirmiş. Bir diğer inceleme yayınlayan NowGamer ise, oyunda FPS türüne aşina olmayanları çekecek herhangi bir etkenin olmadığını belirterek 6.5 puan vermiş.

Gelen ilk incelemelere bakılırsa Warfighter'a en büyük eksi, senaryodan geliyor. Bu notlara aşağıdan bakabilirsiniz. Bakalım devamı nasıl olacak?

Eurogamer - 5/10
    NowGamer - 6.5/10
    Destructoid - 5/10
    Games Thirst - 6/10

• grafikler iyi oynanış berbat hayal kırıklığı ! oyunda ruh yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Humble -- 28 Ekim 2012; 20:31:01 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hahahah BlackOps2 alırız bizde
  • balon bi oyun olucağı belliydi. Medal of Honor ı gömeli çok oldu.

• Buyuk sacmalık. Bu oyuna 5 puan veren zıhnıyet bır cok oyuna 2den yukarı puan vermemesı lazım.

• BF3 ün senaryosu çokmu iyiydi ona niye düşük puan verilmedi.. Adama sorarlar böyle cevap versinler bakalım.

• Arapları, dolayısıyla müslümanları terörist olarak gösteren abd propagandasının yeni oyunu. İlk oyunuda sırf böyle olduğundan oynamadım. Bunuda asla oynamayacağım !! Dilerim 5'ten fazla puanda alamaz ve bir daha hiç ortaya çıkmamacasına yok olur !

• -oyunların grafikten ve multiplrden ibaret olmadığına bir kanıt daha
    Ea oyuncuları yaptıgı en buyuk haksızlık aynı yapıya, sinerji sahip oyunları tekrar tekrar biraz grafik biraz multiplr de iyileştirme yaparak oyuncuların önüne sürüyorlar

- bf3 , mohwf ve cod oynadım ama cod ki zevk ve heyacanı(mw1 ve blacops) hiçbirinde yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: 5pac

BF3 ün senaryosu çokmu iyiydi ona niye düşük puan verilmedi.. Adama sorarlar böyle cevap versinler bakalım.

- hadi ateistler bunu da açıklayın bakayım ya

• Frostbite 2 olduğundan alacaktım battlefieldi de o yuzden dusunuyorum medal of honor fail zaten

• Battlefield 3 ciktiginda bir cok eksik gördüm bunu niye koymamislar su neden yok derken moh duyruldu bir cok eklentiyi battlefield 3e koymamalarinin sebebi bunlari mohta kullanicak olmalariymis ama simdi ne oldu, moh basarisiz olursa bir sonraki battlefield oyunu tam kapsamli bir oyun olucaktir battlefield 4'ü sabirsizlikla bekliyoruz...

• Moh aylardır beklediğim 2 oyundan biri.Umarım hayal kırıklığı yaratmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böle olucağı belliydi çeşke DİCE yapsaydı oyunu dancer close dan ben böle birşey bekliyordum çok dandik bir firma resmen call of dutyden özenti almışlar !

Hikayesi - Multiplayerı her ne varsa call of duty den alıntı ! bu oyuna vericeğiniz paraya yazık bunu alıcağınıza gidin süper mario alın paranizin hakkını veren bir hiç değilse mario !

• cod gibi yıllardır aynı grafik motoruyla yapılan çöp grafikli oyunun incelemelerinin hepsi 9.0 -9.5 puan ona kalırsa ? Ama hak ediyor mu hayır.Ben mw 3 kadar rezil bi cod oynamadım mesela.Rezil grafik,komik sesler ...Senaryo istediği kadar iyi olsun yarısına kadar zor oynadım.Ama incelemelere bak 9 dan aşağı puan göremezsin.Açıklayın ?

• 4 kişinin ülkeyi kurtardığı kahramanlık hikayeleri "muhteşem" oluyor , gerçek olaylardan alınmış hikayeleri anlatan , herşeyin bir bedeli olduğunu ve gerçek askerlerin neler yaşadığını anlatan MoH yerden yere vuruluyor
    Çıktğından beri oynuyorum hikayeside güzel , multiside. Öyle ahım şahım birşey değil ama 5 puan haksızlıktır bu oyuna
  • bu haberdende anlaşılıyorki actinin toto baya sıkışmış :D coddan edindiği paraları harcamaya başlamış sevgili acti.. bf 3 e rezil senaryosuna rağmen tam puan veren bu siteler senaryo olarak kesinlikle bf den çok daha iyi olan ve tatmin edici multiplayera sahip olan (kendileri söylüyor) moh a 5 puan veriyorlar... ne diyelim ??.. aslında şaşırmadım moh için her zaman yapılan şeylerden birisi bu... umarım bsc gibi siteler bunlardan etkilenmez oyuna hakettiği puanı verirler.. zira bu puanlar çok komik.. yani oyun için harcanan emeği oynarken hissediyorsunuz..5 puan ..dd cod black ops 2 ye 9.5 verirler artık komedi ya :D

• Aşırı düşük puan vermişler, bakalım bu seneki cod oyununa ne kadar puan verecekler. Gerçi tam puan verseler dahi copy/paste oyunu almayı düşünmüyorum ya neyse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsux

bu haberdende anlaşılıyorki actinin toto baya sıkışmış :D coddan edindiği paraları harcamaya başlamış sevgili acti.. bf 3 e rezil senaryosuna rağmen tam puan veren bu siteler senaryo olarak kesinlikle bf den çok daha iyi olan ve tatmin edici multiplayera sahip olan (kendileri söylüyor) moh a 5 puan veriyorlar... ne diyelim ??.. aslında şaşırmadım moh için her zaman yapılan şeylerden birisi bu... umarım bsc gibi siteler bunlardan etkilenmez oyuna hakettiği puanı verirler.. zira bu puanlar çok komik.. yani oyun için harcanan emeği oynarken hissediyorsunuz..5 puan ..dd cod black ops 2 ye 9.5 verirler artık komedi ya :D

aynen bf3 hadi neysede bc 1 2 senaryo rezaletti 5 puan almadı bende bunların bağımsız puanlar olmadığını düşünüyorum
  • Level: 9/10
    Oyungezer: 9/10

• Grafiğe 8 vermiş bir site. Black ops 2 çıkınca ona 9.5 verirler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.