Şimdi Ara

MoH: Warfighter'ın İncelemeleri Hayal Kırıklığı! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
10.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

demekki cod dolarları daha fazlaymış. napak şimdi ? 20 verseler tınlamam. ben oynadığım oyundan memnun kaldım gerisi beni ilgilendirmiyor. black ops 2 çıkınca hep beraber göreceğiz : 9.5 ler 9.0 lar havada uçuşacak. çokta dert ? banane kardeşim. ben codun tarzını beğenmiyoruuuummm. isterse 100 alsın bana kendini sevdirtemiyor. çoluk çocuğa hitap eden bir senaryoyla milyonlar satıyor. adam gibi savaşın gerçek yüzünü gösteremiyor.. savaş dediğimiz şeyde sanki her an meydan muharebesi varmış gibi oyunun her anında curcuna var. edeyim böyle oyuna ? 9.5 te bi yerlerine girsin ign nin gametrailers ın !

adam ea dan maaş alıyor. bu ne hırs ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oa454

27.10.2012 13:39:12

sanane ? evet maaşımı alıyorum. istediğim kadar savunmamı yapabilirim artık tamam mı ?
  • nerde o allied assaultlar .... :(
  • Alied assault varya o cod denen aynı oyunu 10 çarpar 8 ize böler bilip bilmden mohun eski oyunlarının ne kadar iyi olduğunu unutma.
  • 5 - 10 dakika sonra oyuna başlayacağım.Yorumları ibretle okuyorum siteler düşük puan vermişler.

Tam bir fps hayranıyım diyebilirim birazdan deneyip yorumu editlicem.

edit : 50 bile fazla.bk gibi diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 27 Ekim 2012; 20:07:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: damardangiren

MOH WARF oynamayı düşündüğüm oyunlardan biri Umarım söylendiği kadar kötü değildir

gerçi oynayanlar olumlu yorumlar yapmışlar

aslın da güzel oyun ama editörler çok inceliğe bakıo bunları görmezden geliyorsan al multisi güzeldir
  • fiyuvv balon patlamış yine :) bin defa dedik, dice single player yani hikaye odaklı oyun yapmayı be-ce-re-mi-yor... bf3 de aynı b... lacivertiydi buda aynı. yani anlayacağınız yine kaldık kasım ayına....
  • BSC Misafiri
    27.10.2012 13:22:26
    o dediğini anca moh u çıkaran ea yapar.
    yoksa ortada örnekler var.

mass effect 3 ün ederi 6 dır. dragon age 2 ye 3 den yukarı verenlerin alayı tırttır.

bunların hepside ea oyunu bak sen.
    ea anca rüşvetle bu kadar çıkartabilmiş demek puanları. yoksa 3-4 den fazlasını haketmiyor.
  • BSC Misafiri
    27.10.2012 12:32:35
    o dediklerinin aynısı bundada var. üstelik emin ol bu efsane falan değil.
    efsane nedir söyleyeyim. aç cod 1 i bak cod 1 diyorum. hala enemy at gates in atmosferini yaşarsın.

aç mw2 yi hala güzeldir her sahnesi efsanedir. aç mw3 ü o denizaltıya girdiğimiz oradan kaçtığımız kısımda hala oha derim.

aç fear 1 i bak 1 diyorum zira 2-3 falan bunlar çocuk oyunundan başka bir şey değildi. fear 1 de hala gerilirsin.

age of2 nin üstüne strateji tanımam.
    diablo 2 diablo 3 den 10 gömlek yukarıdadır.
    final fantasylerin hiçbiri 7-8 gibi olmayacaktır. olamazda. yeterlimi?
  • Yapmayın arkadaşlar yorumlara bakıyorum cod çocuk oyunudur yazanlar var Dünya üzerinde bu oyun en çok satılan olmadı mı?Bu oyunların hepsini küçük veletler mi alıyor?30 tane mermiyle ancak easy de 30 kişi öldürürsün al bakalım veterana görecem ben seni.Moh ilk oyunu ile gerçekten efsane olmuştur.Ama bu oyun Moh serisine yakışan bir oyun değil.
  • Oyunun Çoklu Oyuncu maçların bitiminde, kazanan çiftler birbirlerini itiyor, çekiyor, yumruk tokuşturuyor. Sanırsın savaş değil çiftlerde tenis maçı kazanmışlar. Oyunun aldığı puanları ve bu saçma sapan görüntüleri görünce oyunda Bordo Berelilerin olmayışına seviniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 28 Ekim 2012; 7:53:29 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • @EmuMaster Hepsi montaj mı yani radikal islam diye birşey yok mudur yani neyse burası siyaset yeri değil susuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Yapmayın arkadaşlar yorumlara bakıyorum cod çocuk oyunudur yazanlar var Dünya üzerinde bu oyun en çok satılan olmadı mı?Bu oyunların hepsini küçük veletler mi alıyor?30 tane mermiyle ancak easy de 30 kişi öldürürsün al bakalım veterana görecem ben seni.Moh ilk oyunu ile gerçekten efsane olmuştur.Ama bu oyun Moh serisine yakışan bir oyun değil.

Moh 1 efsanedir underground da ilk oyun kadar olmazasada süperdir alied assault en iyisi ve harika bir fpsedir gerisi tırt...
  • Battlefield 3 gerek savaş atmosferi gerek oyun tarzı gerek oynanış bakımından MoH Warfighter ' ı 10 a katlar. Bf3 ün senaryosu kötü olabilir fakat puanı kötü diyen arkadaş bunu da böyle bilsin ki Multiplayer da Battlefield 3 gibi bir oyun çıkmadı bugüne kadar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.