Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Kim ne derse desin 2.sezon, 1.sezonun kaldığı yerden aynı kalitede devam ediyor. 1.sezonun ilk 10 bölümü gerçekten kötüydü ama sonra mükemmelleşti ve 2.sezonun 1.bölümünden beri de mükemmel bir şekilde ilerliyor. Her hafta merakla bekliyorum. Ama ratingler kötü gidiyor, iptal olursa çok yazık olacak.

Bende 10. bölümün yarısında bırakmıştım diziyi. Tekrardan başlayayım mı? Oyunculuklar çok kötüydü.
  • 8 bölüm izledim şu ana kadar fena değil bence dizi, izlerken sıkılmıyorum. komedi unsurları da olduğu için daha çok sevdim ben, forumda tutmamış pek ilginç
  • Iron Man gerçekten gözükecek mi bizlere?

• Mockingbird ÇR serilerinde Hawkeye'ın karısıymış. Avengers'te görebiliriz gibi geliyor bana ileride. Bölümün sonu kötü oldu Skye'ın babasının Hydra'ya gitmesi. Öte yandan bazı sitelerde Avengers'de Hydra çıkacak deniyor ama ben sanmıyorum. Guardians Of Galaxy'de konuşan o eleman Hydra ve Shield eski bir madalyonun iki yüzü mü ne diyorlardı. Age Of Ultron'da savaşılan garip aletlere sahip birileri görünüyor fragmanda ve bence Hydra olmayacaklar ama dizinin 3. sezonunda yeni düşman olabilirler. Avengers muhtemelen dizinin son bölümlerine doğru çıkacak.
  • Bu arada yeni gölümde After Credits sahne olacakmış Avengers Age Of Ultron ile ilgili.
  • Süper dizi
  • Diziye yeni başladım ve bence mükemmel Birde birşey soracağım 1. sezon 14. bölüm spoiler.
    Bizim ekip skye'ı kurtarmak için bir tesise giriyorlar coulson'ın tedavi edildiği yerer. Orada son sahnelerde misafir evi dedikleri yerde mavi bir canlı türevi birşey vardı tam olarak o ne? oradaki olayı biri açıklayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

Arkadaş güzel kızda çok güzel oluyor ya

• quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Diziye yeni başladım ve bence mükemmel Birde birşey soracağım 1. sezon 14. bölüm spoiler.
    Bizim ekip skye'ı kurtarmak için bir tesise giriyorlar coulson'ın tedavi edildiği yerer. Orada son sahnelerde misafir evi dedikleri yerde mavi bir canlı türevi birşey vardı tam olarak o ne? oradaki olayı biri açıklayabilir mi?

%100 doğru olduğundan emin değilim ama
    oradaki uzaylı avengersda lokinin çağırdığı uzaylılardan,onun kanını kullanarak tedavi yapıyorlar

• Obelisk tam olarak nedir? Marvel evreninde çok önemli bir yeri var mı?
  • fitze çok üzülüyordum bari simmons geri geldi

• güzel bölümdü ward serbest kaldı bakalım neler olucak işler güzel bi hal almaya başladı

haftaya konuk oyuncu olarak ;

Iron Man'mi geliyor yoksa ben mi yanlış anladım promoda

exclusive guest dedi arkadan hemen Iron Man gözüktü promonun sonundada Emily Vancamp'ı gösterdiler Agent 13 gelicek galiba
  • quote:

güzel bölümdü ward serbest kaldı bakalım neler olucak işler güzel bi hal almaya başladı

exclusive guest dedi arkadan hemen Iron Man gözüktü promonun sonundada Emily Vancamp'ı gösterdiler Agent 13 gelicek galiba

Hiç alakası bile yok
    Haftaya dizinin yeni bölümü yok. Özel bir şey olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

quote:

güzel bölümdü ward serbest kaldı bakalım neler olucak işler güzel bi hal almaya başladı

Hiç alakası bile yok
    Haftaya dizinin yeni bölümü yok. Özel bir şey olacak.

Kim gelecek o zaman exclusive guest falan diyodu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncele yetiştim, 1. sezonun sonları ve bu 2. sezonun başı cidden baya sağlamdı. Tabi 1. sezonun başları da bana göre güzeldi çünkü ilginç konuları barındırıyordu.
  • 6. bölüm 5'e göre sönüktü biraz.

Ward'ın serbest kalması çok klişe oldu. Coulson göz açtırmayın diyor, sonra yanına sadece iki tane adam koyuyor, zaten bölümün başından belliydi kaçacağı.

11 Kasımdaki bölümün promosunda bende exclusive guest lafını duydum ama hemen arkasından Iron Man'i göstermeleri beklentileri yükseltmek için yapılmış bilinçli bir hareket bence. Kim olabilir bir fikrim yok.

@Myronides
  • Sezon tam da dediğim gibi heyecanlı bir hal almaya başladı. 6. bölüm mükemmeldi.
  • yeni bölüm neden yok bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wenser

yeni bölüm neden yok bilgisi olan var mı?

Marvel'ın 75.yılı olduğu için ona özel bir program vardı aynı saatte, haftaya(11 kasım) yeni bölüm olacak.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.