Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simons çok tatlı değil mi sizce de Bayılıyorum konuşmasına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17. bölüm efsane olmuş her dakikası heyecan doluydu valla
  • 2. sezon 7. bölüm harikaydı.

Hangi şehir olabileceğine dahil ihtimaller:http://comicbook.com/2014/11/12/what-was-the-city-on-agents-of-s-h-i-e-l-d-/
    Büyük ihtimalla Inhuman'ların şehri Attilanmış bulunan şehir, 4 yıl sonraki filme temel oluşturuyorlar eğer doğruysa.

• Bence de yeni bölüm çok güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lovelorn Rhapsody

Bence de yeni bölüm çok güzeldi

18 dizimiz ortak Dizilere yetişemiyorum artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

quote:

Orijinalden alıntı: Lovelorn Rhapsody

Bence de yeni bölüm çok güzeldi

18 dizimiz ortak Dizilere yetişemiyorum artık :)

Güncel takip edince pek sıkıntı olmuyor
  • En son 2x2 yi izledim. İndirdim bölümleri ama duruyor, devam edeyim mi beyler nasıl iyi gidiyor mu dizi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga K.

En son 2x2 yi izledim. İndirdim bölümleri ama duruyor, devam edeyim mi beyler nasıl iyi gidiyor mu dizi?

Gayet güzel gidiyor, bence devam et.

• Bence de devam et güzel gidiyor

• şehir attilan. mavi yaratık "Kree" insanlar üzerinde deney yapıp inhumans yapan tür ve skye tabi inhuman olma olasılığı var (kan verdiklerinde birşey olmamıştı) ayrıca inhumans'lar ay'dan önce himalayanın oralarda yaşıyolarmış çin'de. ilk sezondan da skye'ı çin'in bi' köyünde bulduklarını hatırlarsak kesinleşmiş oluyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desirr -- 16 Kasım 2014; 10:28:39 >
  • Sezon 2 mükemmel devam ediyor.

Sizce Ward ne yapmaya çalışıyor? Paralel bir Shiel Ajanı olarak mı devam edecek?
  • Son bölümü kaçırmayın arkadaşlar aşırı fena yapmışlar.

Doktor sandığımızdan zeki çıktı.
    Obelysk şeyi gid gide önemi artıyor.
    Ayrıca doktor çok fena ya hem karısı ölmüş hem kızı gitmiş şimdi kızın ne olduğunu merak ediyorum, yani Skye.
    Ward neyi kafası anlamadım ama korkuyorum. Hep içimde geri dönecek gibi bi kafa var. Abisiyle kuyudan dönerlerken ağlayacak gibi oldum, son sahnelerde küfrü bastım. Dön lan artık Shield'a.

O kadar iyi bir bölümdü ki, gittim Avengers topiğine yazdım mesajı.

• Mükemmel ötesi bir bölümdü gerçekten.

Hem Ward hem de Skye'ın babası Whitehall'a karşı ve hemen dibindeler. Whitehall'un işi zor. Ward ailesini niye öldürdü orayı anlamadım, açıklayabilecek biri var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Mükemmel ötesi bir bölümdü gerçekten.

Hem Ward hem de Skye'ın babası Whitehall'a karşı ve hemen dibindeler. Whitehall'un işi zor. Ward ailesini niye öldürdü orayı anlamadım, açıklayabilecek biri var mı?

çocukken ailesi hep işkence yapmış bunlara hepsini toplu götürdü işte

• quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

quote:

Teşekkürler hocam.

Bir de kardeşi şu kuyu olayını itiraf ederken Thomas'a hiç işkence yapılmıyordu, onun da acı çekmesini istedim gibi bir şeyler diyordu sanırım. İngilizce altyazıyla böyle anladım. Orada ne diyor aslında?

• Flash izliyorum buda bir dc karakteri sanırım nasıl arkadaşlar izlemeyi düşünüyorum

• Gotham'ı bitireyim buna da başlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: centerboys

Flash izliyorum buda bir dc karakteri sanırım nasıl arkadaşlar izlemeyi düşünüyorum

güzel diyorlar
    başlayacağım ben de 1-2 güne
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

quote:

Teşekkürler hocam.

Bir de kardeşi şu kuyu olayını itiraf ederken Thomas'a hiç işkence yapılmıyordu, onun da acı çekmesini istedim gibi bir şeyler diyordu sanırım. İngilizce altyazıyla böyle anladım. Orada ne diyor aslında?

O da şey şimdi 3 kardeş ward ile diğer kaçırdığı abisi sürekli işkence görüyorlarmış ama thomas'a işkence etmiyormuş ailesi bu abiside ailesinden intikam almak için thoması öldürtmüş ward'a işte.ona hiç işkence yapılmıyor al sana gibisinden.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.