Şimdi Ara

Huzurlarınızda Samsung Galaxy S III Mini; Tasarım, teknik özellikler ve fiyat!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
17.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huzurlarınızda Samsung Galaxy S III Mini; Tasarım, teknik özellikler ve fiyat!

Samsung'un resmi lansmanını yarın yapacağı yeni telefonu Galaxy S III Mini'nin teknik özellikleri şekillendi. Tasarım çizgileri, büyük abisi Galaxy S III ile benzer olan yeni telefonun teknik özellikleri ise beklentilerin altında kalmış gibi görünüyor. Samsung Mobile'ın başı olan JK Shin açıklamasında, "düşünülenin aksine giriş seviyesi bir telefon değil, Galaxy S III'ün mini modelini yaptık" demişti ancak ortaya çıkan veriler gösteriyor ki telefonlar, bambaşka özelliklere sahip.

Galaxy S III Mini'de, 4-inç büyüklüğünde ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED ekran kullanılıyor. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemiyle gelen telefon, STEricsson üretimi 1GH hızında çalışan çift çekirdekli U8420 işlemcisinden güç alıyor. Kasa kalınlığı 9.85mm olan GalaxyS III Mini, 1GB RAM ve 16GB dahili depolama kapasitesiyle geliyor. 5 Megapiksel çözünürlüğünde oto-fokus ve LED Flash destekli kamera ile donatılan GT-I8190 kodlu Galaxy S III Mini'nin Avrupa'da 400 Avro yani 510 dolar civarı bir fiyatlandırma ile satışa sunulması bekleniyor.

Huzurlarınızda Samsung Galaxy S III Mini; Tasarım, teknik özellikler ve fiyat!

• İyi de bu S3 olmamış ki. Ekranı farklı, donanımı farklı. Sadece tipi benziyor diye S3 mü oldu şimdi bu?

• İşlemcisini daha iyi yapabilirlerdi.
    Açıkçası ben S3 ün bana göre fazla büyük olduğunu düşünenlerdenim.
    Mini fena bir seçenek değil ama.

• Samsun'un ne yapmasını bekliyodunuzki,Samsung kesinlikle bir Sony olamaz Sony çıkarttığı mini modellerinde bile aynı parçaları kullanıyor...

• Gereksiz olduğunu düşünüyorum açıkcası.

• fiyatıda fazla gibi

• gayet iyi özellikler ve yeterli jb ile gelceği için yeterli olacaktır gayette 4 çekirdek 1.4 ghz i zorlayabilen program yok daha bu 1 ghz 2 çekirdekle gayet yeterli olacaktır fiyatıda uygun olursa alınır
  • özellikten ve malzemeden okadar kısıyor fiyat yine uçuk ama yinede alan oluyor...

• Alın size boyutuyla oynanmış telefon,az önceki başlıkta çok iyimser dolanıyordu.O kadar mühendislik gerektirmeye,fabrikasyon aşamasından fazla değişiklik göstermeyecek şekilde size S3 diye satacakları model bu,nasıl onun minisi oluyor çözmekte zorlanıyorum.Özellik olarak vasat kusura bakmayın,tasarımını benzetip milleti yolmanın yolunu bulmuşlar.

• Sadece saçmalamışlar diyorum.Ne alakası var bunun S III ile

• Fiyatı gereksiz fazla.

• ACE 2'den bir farkı yok

• samsungun gereksiz telefonlarından biri daha..

• Samsung bu aralar baya bi STEricsson la işbirliği içerisinde Galaxy Ace 2// Galaxy S Advance sonrasında bu Galaxy S III mini belkide Galaxy S II Plus ve Galaxy Nexus 2 ninde SoC çözümü STEricsson imzalı olabilir ...

fiyatı şimdilik çok uçuk ama zamanla düşecektir klasık samsung olayları ...

diğer bir detayda STEricsson Nova A9540 Soc çözümü 32 nm ile üretiliyor kuvvetle muhtemel Samsung tarafından ve 1.85 ghz dual CortexA9 çözümüne sahip GPU tarafıda PowerVR SGX544 acep bu çözümler Galaxy S II Plus ve Galaxy Nexus 2 de gelebilir mi ...

• Saçma olmuş hdi galaxy not mini olurda bunu alacağıma s II alırım

• Galaxy S 3 Mini değil tamamen Galaxy Wonder 2 olmuş bu, Galaxy S III ismine uygun chipset STE Novathor olmamalıydı, en azından Snapdragon S4 Dual Core + Adreno 22x çözümü bekliyorduk.
  • LG alırım daha iyi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

İyi de bu S3 olmamış ki. Ekranı farklı, donanımı farklı. Sadece tipi benziyor diye S3 mü oldu şimdi bu?

s3 değil s3 mini

• Bu fiyatı buna vereceğime parama az daha kıyar S III ün kendisini alırım :)

• 4" ekran koyarak mini olarak nitelendirmek komik olmuş -ki bunun yeni bir telefon oluşturmak yerine aynı kasaya koymanın ve mini olarak nitelendirmenin de mantıklı bişey olduğunu düşünmüyorum,kasası çok iyi ve kaliteliymiş gibi-.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.