Şimdi Ara

Huzurlarınızda Samsung Galaxy S III Mini; Tasarım, teknik özellikler ve fiyat! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
17.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oha yani. Bizde bile 679 Liraya satılan Motorola Atrix gibi özellikleri var. Hatta Atrix'in çözünürlüğü daha yüksek ve kutudan Docking Station çıkıyor.Üzerinde 3 tane USB, monitör veya TV ye bağlamaya yarayan HDMI çıkış ve ses çıkışı falan olan. Üstelik pili de 1930 mAh ve 2 gün gidiyor. Böyle düşük özelliklerde çıkartmak yerine şöyle 8064 CPU 320 GPU ve 2Gb Ramli bir şey yapsalardı inanın S3 kadar satardı. S3 büyük diye almayan bir sürü insan var. Onlara güçlü bir cihaz ver. Boyutu da 4 inç olsun bak nasıl piyasada rekor kırıyor...
    Haa bir de kasa kalitesi daha iyi olursa daha iyi olur....

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Oha yani. Bizde bile 679 Liraya satılan Motorola Atrix gibi özellikleri var. Hatta Atrix'in çözünürlüğü daha yüksek ve kutudan Docking Station çıkıyor.Üzerinde 3 tane USB, monitör veya TV ye bağlamaya yarayan HDMI çıkış ve ses çıkışı falan olan. Üstelik pili de 1930 mAh ve 2 gün gidiyor. Böyle düşük özelliklerde çıkartmak yerine şöyle 8064 CPU 320 GPU ve 2Gb Ramli bir şey yapsalardı inanın S3 kadar satardı. S3 büyük diye almayan bir sürü insan var. Onlara güçlü bir cihaz ver. Boyutu da 4 inç olsun bak nasıl piyasada rekor kırıyor...
    Haa bir de kasa kalitesi daha iyi olursa daha iyi olur....

özellik ve fiyat vurgusunda haklısın abi ama S III mayısta çıktı Samsung u biliyoruz S III ve Note II yi bir süre daha kendi içinde rakipsiz bırakır en azından onları geçebilecek üst model çıkarmaz gibi geliyor sonuçta senede bir Amiral gemisi diye tabir ettiiğimiz üst segment ürünleri çıkartıyor samsung ama alt ve orta segmente gelince hem aşırı çeşit var hemde fiyatlar çok ama çok uçuk ...

Motorola Atrix ise tamamiyle elden çıkarma politikası bir zamanların Mpx200 ü olma yolunda o zamanlarda Baskuda ve Hepsiburada da Mpx200 satıyordu Baskuda dan almıştım UK çıkışlı seriden di ve 1 ay geçtikten sonra Board yandı değişim fln oldu o zamanlarda motorola servis berbattı bana çıkma board takmışlar yurtdışından gele IMEI muhabbeti yeni başlamıştı gittim bide kayıt ettirmek zorunda kalmıştım kısacası çok ama çok çekmiştim ama Hepsiburadanın sattığı İspanyol çıkışlı Telefonlarda hıç bir sıkıntı olmadı benim bildiğim kadarı ile ... bundan bir sene sonrada arkadaşım Mpx220 almıştı bir çok MPx220 patladı ve muadil cihaz diye V3i verdiler ki asla muadil olamazdı V3i Windows Mobile kullanan bir cihaza ...

Motorola Atrixlerde problemler büyük Neon Motoru olmaması zaten cihazın performansı etkileyen nedenlerden biri Motrola Atrix için 4.0 ICS gelmeyeceğinide açıkladı zaten Tegra 2 lerde ICS Custom ile geliyorken JellyBean şuan için Driver sorunları yüzünden gelemiyor kısacası Atrix almak isteyen biri 2.3.4 Gingerbread ile kullanmaya mahkum oluyor onuda geçtim birazda şansı olacak alırken çatlama patlama noktasında ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 10 Ekim 2012; 20:07:58 >

• Donanım olarak S3 ile alakası yok. Sırf isimden satsın diye S3 mini demişler.

• Özellikler:mini

Fiyat. :MAXİ

• Sirin bir sey olmus ama ozellikleri herkesin dedigi gibi knock out

• sIII banada çok büyük geliyordu böyle bir model bazılarımızın ihtiyacını fazlasıyla karşılayacaktır ama 500 doalr civarı bir fiyat oldukça fazla cıks.
  • Gereksiz olmuş üstelik fiyatıda fazla,samsung çok sık yeni model çıkarmaya başladı.Bunun yüzünden telefonların değeri çok düşüyor.Satsan telefonu çok ucuza gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

Galaxy S 3 Mini değil tamamen Galaxy Wonder 2 olmuş bu, Galaxy S III ismine uygun chipset STE Novathor olmamalıydı, en azından Snapdragon S4 Dual Core + Adreno 22x çözümü bekliyorduk.

gören de telefonda rendering alıyor sanacak.

en fazla 3D ya da HD oyun oynuyorsundur.

• Şuna mini demeyin. 4 inç ekran var.

• Akıllı telefon için en ideal boyut 4" ekran bence Galaxy SIII çok büyük olduğu için ısınamamıştım bu çok güzel bir seçenek olmuş yalnız işlemciyi Çift Çekirdekli 1.2 Ghz, Ekran çözünürlüğünü 1280x720 ve hafızayıda 32GB yapsalarmış uygun bir fiyata kapış kapış satılırdı.Hatta SIII'ün kendinden daha çok satılırdı,hatta ve hatta iphone 5'in tasarımını beğenmeyen apple'cılar bile alırdı bu telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forvenor -- 10 Ekim 2012; 21:56:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy Ace 2 aldık, adamlar bunu çıkarıyor telefon fena değil fiyatı isminden dolayı yüksek, ayriyetten Samsung Galaxy Ace 2'ye JB'nin en güncel sürümü ile JB'den sonraki sürümü versin bana yeter gerisi önemli değil.
  • s3 resmen bir devrimdi akılı telefon pazarında ve hala daha iyisi yok .. bakalım bu ekmeği daha ne kadar yicek ..

• daha fazla ürün satmak için pazarlama taktiği galaxy SIII 2 000 tl İKEN ŞİMDİ 1400-1600 tl ye indi.
  • gene samsungun leş alt segment telefonlarından biri olmuş
  • Bu fiyata bu telefon alınırmı ya kim belirliyor şu fiyatları s3 650 dolar civarında buna 510 dolarmı verilir dışı s3 içi başka birşey olmuş.

• isim bulamamışlar, s3 mini değişler...
  • Galaxy s2 den üstün olması beklenirdi.

• olmamış olmamış olmamış.
  • 300 dolar anca eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bwhiteshark

Galaxy s2 den üstün olması beklenirdi.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.