Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1507. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15051506150715081509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: afiLi_01

Murat abi we Fahrettin teşekkür ederim.... ewt bi gariplik war gibi stiLocuların üzerinde...
    Murat abi uzun zamandır yoksun özlettin kendini...

Caner'im; Kıbrıs'tan Ankara'ya geldim. Taşınma ve tayin telaşı. Sonra bizim bebiş geldi. Beş hafta erken doğunca bir takım sorunları oluştu onlara koştururken zaman geçti. Fırsat buldukça gelirim foruma. Tekrar geçmiş olsun kardeşim. Kendine iyi bak.
  • topragım cok gecmiş olsun yaw.iyice dinlen topragım iyi yapmıssın gelmekle.topragım canın cetos cekerse alo de yollayım bak cekinme ha.
    walla hep beraber bi kursun dökmek lazım.stilo kursun dökme günü yapalım
    stiilloo allah analı babalı büyütsün.
  • Arkadaşlar desteğiniz için teşekkür ederim. Aracı almaktan vazgeçtim...
    İlginç bir şey aracın sahibi bana açık açık araca özel bir ilginiz mi var.
    neden bu aracı almak istiyorsunuz gibi sorular sordu... Ağustos'tan beri
    belki tek arayan bendim.. bilemiyorum... Ama anlamıyorum,
    Bu kadar kaliteli ve özellikli bir araç neden bizimn ülkemizde tutmaz..

Birde... çevremde kime sorduysam parçası çok pahalı, yan sanayisi yok..
    sakın alma serviste çok masraf çıkartır, üzer dediler.. kafam çok karıştı...
  • herkese iyi akşamlar... uzun zamandır iş yoğunluğundan foruma giremiyordum. foruma yeni katılan arkadaşlar, hoşgeldiniz.

erener0101 bey. geçmiş olsun. allah beterinden saklasın. bende önceki arabamı satmaya karar verdikten sonra başına bir sürü şey gelmişti. tekrardan geçmiş olsun.

AfiLi_01, Fahoge beyler. çok geçmiş olsun.

Stiilloo bey. bebeğiniz hayırlı olsun. allah analı babalı allahlı peygamberli büyütmeyi nasib etsin.

iyi bir forum katılımcısı değilim. ama stilimle alakalı birçok şeyi buradan öğrendim. herkese kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stiilloo

Bütün STILOCU dostlara merhaba. Uzun zamandır foruma pek giremedim. Yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz. Allah hepimizi kazadan beladan korusun.

Günaydın, hoş geldin
  • Caner, Fahrettin hocalarım geçmiş olsun.

stiilloo, bebeğiniz hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmek nasip etsin vatanına milletine ceddine layık evlat olsun İnşallah.

Caner ,Fahrettin Mehmetin yanında çetos partisi verelim buyrun gelin.
  • Herkese Gunaydın Arkadaslar,
  • stiilloo ,

Allah hayırlısı ile analı babalı buyutmek nasip etsin.
  • kafan neden karışıyor kardeşim.

daha yeni 80000 bakıma soktum.
    palio, bravo, brava ... hepsinin parçaları birbirine yakın, problem yok.
    alfa sahipleri bile gelip fiat parçalarını zorluyor aracalarına uydurabilmek için.
    neden bir düşün bakalım ?
  • gaza gelen son zamlardan sonra ölçüm yapan var mı?
  • herkese günaydın.arkadaslar ne zman isterseniz beklerim cetos partisine.her daim yanii
    crazysouthern cok tskler.aman dikkat arkadaslar durdugunuz yerde vuruyorlar.bundan sonra ana caddede durmayacagım.sokaga girip dururum artık.
    benim arac için servis bi fiyat listesi cıkarmıs inanamazsınız.bakalım hayırlısı artık bi sonuclansın detaylarıyla yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stilock

quote:

Orijinalden alıntı: volkano27

quote:

Orijinalden alıntı: volkano27

arkadaşlar bende 2003 stilo dynamic alarak aranıza katıldım ve skywndow ile bu keyfi yaşıyorum.Allah kazasız arızasız problemsiz günler nasip eylesin bizlere.şimdi size bişe soracam arabayı alır almaz triger ve motor yağı değiştim.ancak sente ayarı bozukluğu ile ilgili yazılanlar aklımı karıştırdı.ben trigeri serviste değişmedim şimdi sente ayarı doğru yapılmışmı yapılmamışmı nasıl anlarım acaba?

bana cevap verecek yokmu arkadaşlar

Volkano27,

Haıyırlı olsun , triger seti 120 bin km yada 5 yıl bunlardan hangisi önce dolarsa değiştirmek gerekir. Sente ayarı bozuk olsa illaki his edersin çekiş düşüklüğü, titreme gibi ama içim rahat olsun diyorsan servise gidip baktırabilirsin. (çok cüzzi bir para alırlar)

ilgilenen arkadaşlara teşekürler, daha önce polo 100bg kullandığım için bundaki çekiş düşüklüğü varmı yokmu hissedemiyorum.çünkü arada bi 200 kg yük farkı var sanırım.ancak eski arabama göre bişey dikkatimi çekti.3000 devirde vites yükselttiğimde devir 2000 altına düşüyor(vitesi hızlı atmama rağmen).eski polomda 3000 de vites yükselttiğimde 2500 e düşüyordu. bunun sebebi ne olabilir normal mi?

• arkadaslar artik aranizdayim sonunda celik gri 3k 2004 dinamik sky windowslu bi stillo aldim 44 000 de daha 17 000 verdim biseyler aklima takildi kumandadan kapi acip kapatinca ses gelmiyo dörtlülerde yanmiyo daha önce baktigim bi stilloda hem dörtlüler yaniyodu hemde bip bip yapiyodu bi ayari falan mi war ???
  • mrb arkadaslar.
    tyl3r hayırlı olsun.kazasız belasız sürüsler.ins resim eklersinizkime yazdıysak eklemedi.
    kumandadan kapıları acarken dörtlülerin yanması için fiatecuscan'a baglanıp acmak gerekiyor tabi bunun için kodun yazılı olduğu kart lazım.kart yoksa servislerde 60 tl.ısıkları acmak içinde 25 30 tl filan alırlar.bip sesi cıkanı ben görmedim henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyl3r

arkadaslar artik aranizdayim sonunda celik gri 3k 2004 dinamik sky windowslu bi stillo aldim 44 000 de daha 17 000 verdim biseyler aklima takildi kumandadan kapi acip kapatinca ses gelmiyo dörtlülerde yanmiyo daha önce baktigim bi stilloda hem dörtlüler yaniyodu hemde bip bip yapiyodu bi ayari falan mi war ???

Hayırlı olsun,

Gerekli açıklamayı erener0101 yapmış.
  • sagol erener0101 :) en yakin zamanda resim koyarim biraz modliyim kafama gore 1 haftaya resim eklerim... bu arada kumandadan isik icin tamam bi hal yol bulcaz ozaman... ya bide ben elektironik isiyle ugrasiyom kafaya analog klimayi dijitale baglamak soktum yapabilen war mi ilk deneyen ben mi olcam ben dijital klimaliya baktim ayni klima war nerdeyse herse ayni sadece birinde 3 soket war birinde tek gerekli parcalari degistirirsem olur gibi geliyo...son bisey daha teypte mp3 calar yoq sanirim ona nasil bi cözüm buldunuz ? mp3 clan bulum degistirmek mi lazim ?
  • benim klimada analog bildiğim kadarıyla aynı islevi görmüyorlar.yine olursa haberini bekleriz.mp3 calar yok bizim teyplerde.mp3 calarlısı yurtdısında cok ender var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyl3r

sagol erener0101 :) en yakin zamanda resim koyarim biraz modliyim kafama gore 1 haftaya resim eklerim... bu arada kumandadan isik icin tamam bi hal yol bulcaz ozaman... ya bide ben elektironik isiyle ugrasiyom kafaya analog klimayi dijitale baglamak soktum yapabilen war mi ilk deneyen ben mi olcam ben dijital klimaliya baktim ayni klima war nerdeyse herse ayni sadece birinde 3 soket war birinde tek gerekli parcalari degistirirsem olur gibi geliyo...son bisey daha teypte mp3 calar yoq sanirim ona nasil bi cözüm buldunuz ? mp3 clan bulum degistirmek mi lazim ?

Dijital klimaya geçiş bayağı meşakatli iş. Komple tesisatı ve klima gövdesini değişmen gerekiyor.

• Dijital klimaya geçiş;

• Resimler alıntıdır.
    Bu sitede başka uygulamalar da var.

http://gallery.stiloclub.it/v/fiatstilo/stilo-tecnica/stilo-tecnica_clima/?g2_page=2

• 
Sayfa: önceki 15051506150715081509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.