Şimdi Ara

Herşey gitti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 3 telefonumda 1 hafta önce en altaki dokunmatık gıttı ama kiliti acıyordum ama sımdı kılıt acılmıyor numalar gitti nasıl kilidi acabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yerimseniDH

iphone 3 telefonumda 1 hafta önce en altaki dokunmatık gıttı ama kiliti acıyordum ama sımdı kılıt acılmıyor numalar gitti nasıl kilidi acabilirim ?

tam olarak anlayamadim kilidi ac yazisi mi kayboldu? eger ogreyse restore yap duzelir

• dokunmatik paneliniz bozuldu sanırım telaşlanmanıza gerek yok panel değiştirilir tekrar kullanırsınız

edit: nick iyiymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 29 Temmuz 2012; 13:58:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

quote:

iphone 3 telefonumda 1 hafta önce en altaki dokunmatık gıttı ama kiliti acıyordum ama sımdı kılıt acılmıyor numalar gitti nasıl kilidi acabilirim ?

tam olarak anlayamadim kilidi ac yazisi mi kayboldu? eger ogreyse restore yap duzelir

hayır sadece dokunmatık'i gitti klit açılmıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

dokunmatik paneliniz bozuldu sanırım telaşlanmanıza gerek yok panel değiştirilir tekrar kullanırsınız

edit: nick iyiymiş

hocam çok istiyorlar

Nick için teşekkürler

• up

• quote:

up

Çok derken nekadar istiyorlar ?dokunmatigi bozulmus cihazi daha kontrol edemezsiniz ,size cydiadan tweak onerseler bile nafile
  • dokunmatik hasar görmüş olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.